İkizler Burcu Erkeği Ailesine Düşkün Mü?

İkizler Burcu Erkeği Ailesine Düşkün Mü?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 324 kez okundu.

İkizler burcu erkeği ailesine düşkün mü ? Çocuksu tavır sergileyen ve sürekli ilgi bekleyen kendisiyle ilgilenenlerden hoşlanan bir yapıya sahiptir. İkizler burcu erkeği için tam bir anne kuzusu demek yanlış olmaz. Ailesine düşkünlüğü ile bilinmektedir. Nazik, güzel ve etkileyici konuşan bu burç erkeği aile içindeki dengeyi bu özellikleriyle belirlemektedir. Genellikle değişkendir bazen anlamakta güçlük çekilmektedir ama ailesine karşı son derece hassastır. Onun aile düşkünlüğünü evlilik hayatındaki ailesiyle karıştırmamak gerekiyor. Kendi aşk ve evlilik hayatında son derece otoriter ve sert bir kişilik sergiler. Özgürlüğüne son derece düşkün olan bu burç emir almak ve kısıtlanmak istemez. Bu sebepten dolayı evliliğinde sürdürdüğü aile hayatı çatırtılı gitmektedir. İkizler erkeği kolay çözüm üreten aile içindeki sorunları çözerken lafını dinleten bir yapıya sahiptir. Duygusal oluşu sebebiyle doğup büyüdüğü ailesine karşı oldukça özen göstermektedir.

İkizler burcu erkeğinin değişken olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bu değişkenliği maddi konularda da aynı şekildedir. Bazen çok cimri olsalar da bazen de çok bonkör davranabilmektedir. Onun bu yapısı aile hayatında dengesizliklere sebep olmaktadır. Her ne kadar ailesine düşkün olsa da başkalarının disiplin ve başkalarından hoşlanmaz. Hatta baskı gösteren bir kişi ile bir aile kurmakta istemez.Bu erkekler başkalarına baskı kurmakta kendini geri çekmez. Otoritesini aile yaşamında hissettirmekten yanadır. Aile içinde idaresi zayıf bir burçtur. Zayıf olduğu için baskı ve şiddet yoluyla idaresini kabul ettirmek ister. İkizler erkekleri, aile içerisinde saygı görmek isteyen fakat saygı göstermeyen bir karaktere sahiptir. Her ne kadar ailesine düşkün bir burç olarak bilinse de bunu gösteriş malzemesi olarak kullanmaktadır.

İkizler burcu erkeği ailesine düşkün mü ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git