Huggies Bez İndirim ve Kampanyalar

Huggies Bez İndirim ve Kampanyalar
17 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 405 kez okundu.

Huggies bez indirim ve kampanyalar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Huggies tarafından üretilen bebek bezleri doğan bebeklerden tuvalet alışkanlığının başladığı döneme kadar belli yaş ve kilolara göre değişik ebatlarda bebek bezleri üretmiş olup, bebeklerin hassas ciltlerinin deforme olmaması, sıvı sızdırmazlık, esnek bacak arası mesafesi ve sağlam cırt cırtları ile anne adaylarının gönül rahatlığı ile kullanmalarına olanak sağlamıştır.

Huggies Bez İndirim

huggies-bebek-bezi-5
Oğlum için ve kızım için şeklinde iki cinsiyet için özelliklerine göre üretilmiş olan Huggies bez indirim yeni doğan bebeklere ve denizde havuzda rahatlıkla suya girmeleri sağlayan bebek bezleri ayrıca, bebeklerin kilolarına göre de sınıflandırılmıştır. Doğumdan itibaren bebeklerinin sağlıklı ve rahatlarını özen gösteren anne adaylarının en temel ihtiyaçlarını sağlamak açısından Huggies bebek bezleri de kendini yenilemeye devam ediyor. Özellikleri arasında bebeğin poposunun kuru kalarak rahat etmesini ve pişik gibi bebeği rahatsız eden cilt sorunlarını engelleyerek çoğu zaman kuruluk hissi vererek gün içinde ve özellikle gece deliksiz uyku uyumaların da etkilidir. Anneler için bu bebeklerinin rahatı kadar kendi iç rahatlıkları ve huzurları açısından da önemli bir özelliktir.

Huggies Bebek Bezi İndirim

huggies-bebek-bezi-5-
Huggies bez indirim esnek yan bacak tasarımları da bebeklerin hareketliliğinde özgür olmalarını ve bacak aralarının tahriş olmasını engellerken sızıntı yapmasının da önüne geçer.

Cırt cırt yapılarının sağlam olması da annelerin ara sıra bebeğin altını kontrol edip yeniden yapıştırmalarına olanak sağlaması bebek bezi için iyi bir uygulamadır. Ayrıca hareketliliği ile cırtların açılmaması çocukların büyüme çağında oldukça etkili olacaktır. İnce yapıları ile bebeklerin olduğu kadar ileri ki yaşlarda da çocukların rahat etmesini sağlar. Sızıntıyı önler ve bebeğin rahatsızlık vermesi kadar annelerin gönül rahatlığı içinde yaşamalarına kolaylık sağlar.

huggies-bebek-bezi-5-a
Yaz aylarında serinlemek için deniz ve havuza girmek isteyen çocukların bebek bezi ile girmeleri suyu depolayıp ağırlık vermesi açısından oldukça rahatsız edici bir durum oluşturmaktadır. Huggies bez indirim de olan bir olan mayo bebek bezi ise minik bebeklerin rahat etmesini sağlar. Mayo bebek bezleri yapısı gereği suya girildiğinde özel emici tanecikleri sayesinde şişmez koruyucu bariyerleri sayesinde dışarıda sızıntı vermeyi engeller.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git