Görünce Zombi Görmüşcesine Arkanıza Bakmadan Kaçmanız Gereken 11 Erkek Tipi

Görünce Zombi Görmüşcesine Arkanıza Bakmadan Kaçmanız Gereken 11 Erkek Tipi
30 Mart 2017 tarihinde eklendi, 335 kez okundu.

Uzun yıllardır şöyle kadından uzak durun, böyle kadından kaçın tarzında muhabbetlere maruz kalıyoruz. Buna istinaden buyurun sizlere arkanıza bakmadan kaçmanız gereken erkek tipleri.

1. Ufacık iyiliği yüceltip başınıza kakan erkek modeli

Marketten istediğiniz bir yoğurdu, hasta olduğunuz da ihtiyacınız olan bir kâse çorbayı verip en az 3 ay konuşan erkek tipidir. Yaptığı iyiliği öyle bir büyütür ki bir şey istediğinize pişman olursunuz.

2. Zenginliği ile övünç duyan ve her sohbette bunu dile getiren erkek modeli

Ayakkabılarımı 300 euroya aldım, bu arabanın modeli kimsede yok tarzında sohbetlere bol bol maruz kalacağınız sonradan görme tipler.

3. Benmerkezci erkek modeli

Sürekli dünyanın kendi etrafında döndüğüne inanan erkek tipidir. Her şeyi ona sormanız gerekir bütün ipleri eline almaya bayılır. Nereye gidileceği hakkında fikrinizin önemi yoktur, ne yemek yenileceğine o karar verir. Kısacası BEN BEN BEN modeli diyebiliriz.

4. Etrafa sürekli balgam saçan erkek modeli

Karşıdan sakin sakin gelirken bir anda içine canavar kaçmış gibi oraya buraya balgam atıp tüküren modeldir. Oradan hemen uzaklaşıp araya 500 metre sınır koymak istenilesi model.

5. Ortamda ki çalışana kötü davranan erkek modeli

Ortamda bir garsona yahut valeye sürekli emir veren, aşağılayan modeldir. Kendilerini bir halt sanmaları bir yana üstünlük savaşları oldukça gülünçtür. O an alıp yerin dibine sokmalık model de diyebiliriz.

6. Ana kuzusu erkek modeli

Bunlar genellikle evin tek oğlu olmaları ile bilinir. Anneden görülen aşırı ilgi sonucu bir balon gibi havada gezerler. Her zaman için anne ilgisini sizden bekleyen koca bebeklerdir.

7. Maçoluğu meslek edinen erkek modeli

Bu erkekler maçoluğu bir meslek bilmelerinin yanı sıra kadın haklarını da kısıtlama yoluna giderler. ‘’Ben erkeğim yaparım’’ naralarını günde en az 3-5 defa duyabilirsiniz.

8. Özür dileme özrü olan erkek modeli

Bu tür erkekler yaptığı hatada dahi özür beklerler. Gönül almak kavramını çoktan bünyesinden aldırmış ‘’odun’’ tabirinin dahi az geldiği tiplerdir.

9. Gizemli erkek modeli

İlk başlarda çok hoş görünseler de zaman için de sürekli dram yaparak karanlık bir iç dünyalarının olduğunu belirten erkek modelidir. Sana içimi açamam, derdimi dökemem tarzında söylemlerde bulunarak adeta bir Kurtlar Vadisi senaryosuna çevirirler durumu.

10. Memnuniyetsiz erkek modeli

Önüne çıkan her olayda mızmızlık eden modeldir. Her ne yaparsanız yapın bu erkekleri mutlu etmek imkânsızdır. Sürekli mızmızlanma gibi bir huyları vardır. Bunları gördüğünüz yerde Kaçın!

11. Etrafında kız yumağı olan erkek modeli

Bu tip erkekler sürekli ilgi ile pohpohlanmak istedikleri için çevrelerini kızlar ile örerler. Ama gelin görün ki hepsi onun kız kardeşidir. Yok öyle bir dünya!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git