Falda Zürafa Görmek Ne Demek, Nedir, Ne Anlama Gelir ?

Falda Zürafa Görmek Ne Demek, Nedir, Ne Anlama Gelir ?
2 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.676 kez okundu.

Falda zürafa görmek ne demek, nedir, ne anlama gelir ? Evli olanlar için bebek haberi almak; bekar olanlar içinse yeni bir iş ya da aşk olarak yorumlanır. Aynı zamanda hayırlı bir kısmetle karşılaşmak; hiç beklenmedik anda ruh eşini bulmak ve mutlu bir yuva kurmaktır. Uzun zamandır çalıştığınız iş yerinden ayrılarak tecrübelerinizi yepyeni bir işte kullanacağınızı gösterir. Saflığı ve masumiyeti de simgeler. İşinizi hiçbir hata ve yalan karıştırmadan yapacağınızı gösterir. Başarılı ve kaliteli bir hayat yaşamaktır. Yeni başlangıçlar yapmak ve bu başlangıçlardan memnun kalmaktır.

Falda Zürafa Görmek Nedir, Ne Demek, Ne Anlama Gelir ?falda zürafa görmek nedir ne demek

Kahve falında zürafa görmek nedir? Falda zürafa görmek, iyi haber almak olarak da değerlendirilir. Bir yakınınızdan evlilik ya da bebek sahibi olmak gibi güzel bir haber alabilirsiniz. Ayrıca işe dair yeni bir ortaklık ya da büyük bir sermaye gibi bol kazanç sağlayacak bir haber de gelebilir. Daha pozitif bir hayata doğru emin adımlarla ilerlediğinizi gösteren güzel bir işarettir. Sevgilinizden evliliğe doğru adımlar atma yolunda bir ışık görebilirsiniz. Ayrıca evlenmek isteyip maddi imkan bulamayanlar için hayırlı kapıların açılması anlamındadır.

Falda Zürafa Görmek Ne Anlama Gelir ?

Falda zürafa nedir ? hayalini çok kurduğunuz servete, güce sahip olacağınızı nitelendirmekte. Fal sahibinin maddi kazancı artacak hem araba hem de arzu ettiğini eve sahip olacaktır. Fal yorumcuları bu sembolü her zaman güzel anlamlarla ifade eder. Arzu ettiğiniz her şey yakın bir zamanda gerçek olacak. Kısa bir zaman içinde size gelecek olan değerli bir hediyeyi de işaret eder. İş ve okul hayatında önünüz hep açık olacak, yapacağınız projelerle herkesin kalbini fethedeceksiniz.

Falda zürafa ne anlama gelir ? Bu yorum sembolün konumuna, şekline ve boyutuna göre de anlamlar ifade edilebilir. Eğer fincanınızın tam orta kısmında bu sembol çıkmışsa kısa bir süre içinde tüm dualarınız kabul olacak ve mutluluktan havalara uçacaksınız. Falda zürafa anlamı eğer bu figür fincanın kenar kısmında belirmişse hane halkının tüm sıkıntıları sonlanacak demektir. Kısa bir zaman içinde beklemediğiniz bir kişiden evlilik teklifi alacaksınız.

Falda zürafa çıkması fal sahibinin fincanında gözüken bu sembol çevrenizdeki kötü huyları olan kişilerle arkadaşlığınızı kesmeniz gerektiği ile ilgili sizi uyarmakta. Bu sembol hayatınız da tertemiz bir sayfa açacağınızın da göstergesidir. Özel hayatınızda atacağınız adımlar hem sizi hem de sevdiğinizi çok mutlu edecektir. Falda zürafa yorumu, eğer fincanda birkaç tane birden çıkmışsa bu arzu ettiğiniz her şeyin hemen gerçekleşeceği anlamına gelir. Kısa bir süre içinde müjdeli bir haber alacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git