Falda Tavus Kuşu Görmek Ne Demek, Nedir, Ne Anlama Gelir ?

Falda Tavus Kuşu Görmek Ne Demek, Nedir, Ne Anlama Gelir ?
2 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.399 kez okundu.

Falda tavus kuşu görmek ne demek, nedir, ne anlama gelir ? Tavus kuşu, iyiye ve güzele işaret eder. Rüyasında tavus kuşu gören bir genç kız tez zamanda evlilik yoluna girecek demektir. Bu evlilik her iki taraf için de gayet olumlu ve hayırlı gelişmelere gebedir. Eğer fal sahibinin aklında tereddütler var ise bunları bir kenara atmalıdır. Çünkü aklına gelen her olumsuz düşünce onu yıpratacaktır ve olayların gerisinde kalmasına sebep olacaktır.

Falda Tavus Kuşu Görmek Nedir, Ne Demek, Ne Anlama Gelir ?falda tavus kuşu görmek ne demek nedir

Kahve falında tavus kuşu görmek nedir? Falda tavus kuşu görmek, güzel bir geleceği simgeler. Falda tavus kuşu ile oynadığını gören bir kız düşmanı ile evlenecektir. Birkaç tane tavus kuşu gören ve evin içinde yada bahçesinin içinde gören genç erkek ise, yeni bir işe başlayacak, eğer bir işte çalışıyorsa en üst mevkiye yükselecek demektir. Hamile bir kadının tavus kuşu görmesi düşük yapma tehlikesi olduğuna delalettir. Falda tavus kuşunun üzerine binmeye çalışan birisini görmek ise; yakınınızdan birinin vefat ettiği haberini alacağınıza işaret eder.

Falda Tavus Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir ?

Falda tavus kuşu nedir? Genellikle iyiye yorulur fakat bazı rüyalarda olumsuz şeyler yaşayabileceğinizin göstergesidir. Falda küçük bir tavus kuşu görmek hayırlı bir kısmetin, bol kazancın ve yeni bir iş başlangıcının habercisidir. Fakat fal tabağında kocaman bir tavus kuşu görmek hastalığa işaret ederken, beyaz bir tavus kuşu görmek ise hayatınızda olumlu değişimler yaşanacağına işaret eder. Fincanın kulp kısmına yakın bir tavus kuşu görmek üzüntü ve keder yaşayacağınızın göstergesidir.

Falda tavus kuşu ne anlama gelir ? Ziynetinizin, zenginliğinizin ve güzelliğinizin artacağı gösterir. Tavus kuşu çiftliği görmek fal sahibinin bir hayır yapacağına, bir iyilik yaparak birini sevindireceğine ve güzel günler yaşayacağına işaret eder. Ayrıca tavus kuşu; gücün ve delilin simgesi olarak bilinmektedir. Falda tavus kuşu anlamı,  çözümü zor olan bir sorunla yüzleşeceğine, mağdur olmaya, can sıkıcı bir vaziyete girmeye, sıkıntılar yaşamaya, yorulur.

Falda tavus kuşu çıkması, olumlu ve olumsuz anlamlarla yorumlanabilir. Uzun uğraşlarının sonunda ümit ettiği yüksek bir mertebeye, hasret duyduğu üne, cefa ile birlikte hayal ettiği galibiyete işaret eder. Ayrıca zorlukla kazanılan zafere, sıkıntıyla kavuşulan varlığa, hayalini kurduğu huzura, uzun süren çabaların sonunda hak ettiği şerefe de işaret eder. Falda tavus kuşu yorumu, hayallerin gerçekleşeceğine, mutlu olunacağına, güvenli bir şekilde yaşamaya, istenilen bir beraberliğe, sorunlardan uzak olunacağına, huzura kavuşulacağına, sevince ulaşacağına, ilişkisinin iyi gideceğine, mutlu zamanlara işarettir. Fal sahibi problemlerinden uzak kalır, servete ve üne kavuşur, dostlarıyla refah içinde bir ömür geçirir, iyi bir kazanca sahip olur, faydalı işlerle uğraşır ve tüm bunların sonunda da çevresinden özellikle de arkadaşlarından büyük beğeni ve saygı kazanır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git