Falda Fil Görmek Ne Demek, Nedir, Ne Anlama Gelir ?

Falda Fil Görmek Ne Demek, Nedir, Ne Anlama Gelir ?
2 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 855 kez okundu.

Falda fil görmek ne demek, nedir, ne anlama gelir ? Hayallerinizin gerçekleşeceği anlamı taşımaktadır. Kurduğunuz bütün hayallerinize bir adım daha yaklaştığınız anlamına gelir, yakın zamanda alacağınız bir kararla hayatınızda önemli gelişmelerin olacağına işaret eder. Bu gelişmeler sizi ve çevrenizdeki insanları mutlu edecek ve daha güzel şartlarda bir hayat yaşamınıza katkı sağlayacaktır. Çocuklarınız ile ilgili alacağınız güzel haber anlamı da taşımaktadır. Çocuklarınızın okulu ile ilgili alacağınız bu haberler, hem sizi gururlandıracak ve hem de çocuklarınızın başarılarını arttıracaktır.

Falda Fil Görmek Nedir, Ne Demek, Ne Anlama Gelir ?

falda fil görmek nedir ne demek

Kahve falında fil görmek nedir? Falda fil görmek, aklınızdaki soru işaretlerin varlığına işarettir. İlişkiniz hakkında hala sorunların varlığına inanıyor ve bu yüzden sevgiliniz ya da eşinize güvensizlik besliyorsunuz. Aldatma riskinin olduğunu düşünüyor ve her an aldatılıyormuş gibi hissediyorsunuz ancak sevgiliniz ya da eşiniz sizi gerçekten seviyor ve gözü sizden başkasını görmüyor. Bu düşüncelerinizi bir kenara itip, aşkınızı doya doya yaşamalısınız. Bu güzel günlerin tadını çıkartmalı, aşkınızın büyüsüne kapılmalısınız. Aksi halde karşınızdaki insanı üzecek ve sorunların varlığına onun da inanmasına neden olacaksınız.

Falda Fil Görmek Ne Anlama Gelir ?

Falda fil nedir ? Sizi takip eden, yaptıklarınızı takdir edip sizin gibi olmak isteyen insanların varlığını gösterir. Liderlik ruhu ve yeteneği taşıyan özel insanları sembolize eder. Büyük ve aralıklı ayak izleri ne istediğini bilen, kendisinden emin ve sağlam karakterli insanların simgesidir. Daha sık ve küçük ayak izleri ise yeni yeni kendisini bulmaya başlayan, kişiliği henüz oturmuş ancak gelecekte imrenilen biri haline gelecek insanları gösterir. bir mürit belirleyip onun arkasından gitmek; bir idole sahip olup onun izlerini takip etmektir.

Falda fil ne anlama gelir ? Mesleki anlamda çok büyük başarılara imza atmış insanları örnek alarak onlar gibi oldukça büyük başarılar elde etmektir. Ayrıca bu şekilde ilham kaynağı olan insanlarla bir araya gelme fırsatı bulmak ve onların engin tecrübelerinden feyz almaktır. Takip edilen, sevilen ve sayılan biri olmaktır. Falda fil anlamı, sizi takip eden ve size benzemek isteyen insanlar çocuklarınız ya da akrabalarınızdan biri olabileceği gibi hiç beklemediğiniz bir arkadaşınız ya da samimi olmadığınız bir tanıdığınız da olabilir.

Falda fil çıkması hayallerin gerçekleşeceğine, mutlu olunacağına, güvenli bir şekilde yaşamaya, istenilen bir beraberliğe, sorunlardan uzak olunacağına, huzura kavuşulacağına, sevince ulaşacağına, ilişkisinin iyi gideceğine, mutlu zamanlara işarettir. Falda fil yorumu, gören kişi problemlerinden uzak kalır, servete ve üne kavuşur, dostlarıyla refah içinde bir ömür geçirir, iyi bir kazanca sahip olur, faydalı işlerle uğraşır ve tüm bunların sonunda da çevresinden özellikle de arkadaşlarından büyük beğeni ve saygı kazanır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git