Evde Makale Yazarak Nasıl Para Kazanılır ?

Evde Makale Yazarak Nasıl Para Kazanılır ?
22 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 280 kez okundu.

Evden makale yazarak nasıl para kazanılır ? Öncelikle herkese merhabalar, ismim Melike. Bugün ihtiyacı olan herkesin faydalanabilmesi için muazzam bir sistemden bahsetmek istiyorum. Hepimizin zaman zaman ek gelire ihtiyacı olmuştur yada işsiz olduğumuz zora girdiğimiz zamanlar yaşamışızdır. Bazense şartlarımız çalışma için uygun olmayabilir (Okul, özel eğitim, küçük çocuk sahibi olmak gibi). Böyle durumlarda evde oturduğumuz yerden bir şeyler yapmak isteriz. Sağa sola sorar, internette sayfalar dolusu ilan inceler pek çoğuna başvururuz. Ama neticede elimize geçen hiç bir şey olmaz. Kimi ilanlar sadece sitelere giriş sayısını arttırmak adına yapılmış sahte ilanlar olurken kimileri emeğinizi sömürüp karşılığını vermez. Bazıları ise  öyle şartlar sunar ki para alabilmek gerçekten bir mucizeye dönüşür. Hal böyle olunca bu tür sistemlere olan güvenimizi de yavaş yavaş yitirmeye başlarız. Etrafta internet üzerinden yada evde iş yaparak para kazanan pek çok kişi olduğunu duysakta bir süre sonra doğru yeri bulamadığınızda bunlar şehir efsanesi gibi gelmeye başlıyor.

İnternetten Para Kazanma Konusunda Size Ne Önerebilirim ?

Evden makale yazarak para kazanma desem. Hem de istediğiniz zaman istediğiniz kadar kazanmanızın mümkün olduğunu söylesem çok mu inanılmaz gelirdi?  Zaman sınırı ve çalışma sınırı olmaksızın kendi boş zamanlarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlayarak para kazanmanız mümkün. Üstelikte sandığınızdan daha kolay. Bununla ilgili daha önce de pek çok makale okuduğunuzdan eminim. Başı sonu belli olmayan aynı cümleleri tekrarlayan, tek amacı tıklama arttırmak olan bir sürü makale.

Bu yazının farkı ise size sadece yazarak kazanabilirsiniz diye öneride bulunmak değil, bunu en güvenilir olarak hangi sistemle yapabileceğinizi de anlatmak istiyorum. Acilmakale.com sizlere güvenli ve işi neredeyse tamamen kendi işiniz gibi hissetmenizi sağlayan bir sistem kurmuş. Benim bu sistemle tanışmam işsiz kaldığım bir dönemde olmuştu. Psikolojik olarak bunalmış çalışmaktan soğumuş kendimi eve kapatmış bir haldeydim. Fakat faturaları ödeme günleriniz geldiğinde ne yazık ki kendinizi nasıl hissettiğiniz mazeret olarak kabul edilmiyor. Bu nedenle de bir şekil de bir gelir sağlamak zorundaydım.

Evden çıkmadan yeterli miktarda kazanç elde edebileceğim bir sistem bulmalıydım. Başka insanlar yapabiliyorsa bende yapabilirim diye düşündüm. İnternet üzerinden bütün gün çılgınlar gibi araştırma yapıyor bulduğum her sisteme giriş yapıyordum. Ama açık konuşmak gerekirse pek çok sahtekarlıklarla karşılaştım. Ta ki bir gün facebook üzerinden acilmakale ile tanışıncaya dek. Her ne kadar artık ümidimi yitirmiş olsam da bir şekilde bir gelir kaynağı bulmak ve bu nedenle şansımı denemek zorunda hissediyordum kendimi.

Acilmakale.com’un facebook sayfası üzerinden mesaj yollayarak iletişime geçerek başvuru sağladım. Aynı gün içerisinde dönüş  yaparak bana sistemlerinden bahsettiler. Yazılacak makalelerin içeriklerinden tutunda ödeme koşullarına kadar her şeyi en ince detayına kadar anlattılar. Öncelikle benden örnek bir makale istediler ve değerlendirdikten hemen sonra dönüş yaparak sisteme giriş bilgilerimi verdiler. Tedirginliğim hala devam etse de sistem kafama yatmıştı. Her şey şeffaf bir şekilde işliyordu. Yazılarınız olabilecek minumum sürede değerlendiriyor ve bakiyenize yansıtılıyordu. Onaylanan yazıları ve artan kazancımı bakiyemde gördükçe elbette ki yazmak hevesiniz de daha fazla artıyor. Belirtmek isterim ki bu işi yapan sistemler içerisinde yolladığınız yazıyı iki ayda değerlendirmeye almayanlar var. Bu da yazılarınızı alıp sizi bıktırıp ödeme yapmaya gerek kalmadan yazılarınıza sahip çıkmak için bir taktik olsa gerek diye düşünüyorum.

Acilmakale.com işsiz kaldığım süreçte ev kiramı faturalarımı ve mutfak masraflarımı karşılamamı sağladı. Bir süre sonra ise kendimi toparlayıp yeniden işe başladığımda acilmakale.com’dan kopmadım ve boş zamanlarımda yazmaya devam ederek kendime ek gelir sağlamaya devam ettim.

Bu süreçte çalıştığım iş yerinde arkadaşlarım asgari ücretle çalışırken nasıl bu kadar rahat bir hayat yaşayabildiğimi tek başıma bu kadar masrafı nasıl kaldırabildiğimi sormaya başladılar. Onlara da makale yazarlığı siteleri arasındaki en iyisi olan acilmakale.com’u tavsiye ettim ve sistemi anlattım. Benim sadece ihtiyaçlarıma yetecek kadar zaman ayırıp yazdığımı fakat isterlerse kendilerinin daha fazla zaman ayırıp daha çok kazanabileceklerini anlattım. Bunun üzerine önce denemek amacı ile acilmakale.com’a başlayan arkadaşlarımdan bazıları evden makale yazarak daha rahat ve huzurlu bir şekilde gelirlerini sağlayabildiklerini söyleyerek işlerinden ayrılıp tamamen sistem üzerinden çalışmaya karar verdiler. Özellikle de çocuğu olup da onu başkalarına emanet ederek işe gelmek zorunda olan anneler için bulunmaz bir fırsattı diyebilirim. Bu sayede hem evlerine ve çocuklarına zaman ayırabiliyor hem de geçimlerini sağlayabiliyorlardı.

Zaman içerisinde yazmaya başladıkça yaratıcılığınız artmaya ve daha kısa sürede daha fazla makale ortaya çıkarmaya başlıyorsunuz. Bunun yanı sıra bu iş maddi kazançlarınızın yanında yazacağınız makaleler hakkında araştırmalar yaparken bir çok konuda daha önce bilmediğiniz bilgiler edinmenizi sağlıyor. Bu bilgilerin zaman içerisinde hayatınıza neler katabileceğini anlatmak başlı başına bir makale konusu olurdu sanırım.

Acilmakale.com ile ilgili olası sorularınızı tahmin eder gibiyim bu nedenle de aşağıda aklınızda ki sorulara elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım.

Acilmakale.com nedir ?

Acilmakale.com kendi çalışma saatlerinizi belirleyebileceğiniz evden makale yazarak gelir elde etmenizi sağlayacak bir sistemdir. Bu sistem sayesinde ister kendinize ek gelir elde edebiliristerseniz de bu çalışmayı düzenli bir hale getirerek tamamen aylık geçim kaynağınız haline getirebilirsiniz. Standart bir işte çalıştığınızda en az mesai 8 ila 9 saat arasındadır. Eğer büyük bir şehirde yaşıyorsanız yolda geçireceğiniz zamanla birlikte ortalama olarak ayıracağınız zaman diliminiz 10 saatin üzerine çıkmaktadır. Fakat acilmakale.com üzerinden günlük daha az bir zaman ayırarak daha fazla kazanç elde edebilmeniz mümkün. Yol çilesi çekmeden, patron müşteri vs sıkıntıları yaşamadan kendi molanızı izninizi kendiniz belirleyerek.

Acilmakale.com ne kadar güvenilir?

Acilmakale.com piyasada ki sistemler içerisinde en güvenilir makale sitesidir. Güvenilirliğinin yanı sıra çalışma özgürlüğünüz de hem daha hızlı hem de daha keyfili bir şekilde makaleler ortaya çıkarmanızı böylelikle de gelirinizin artmasını sağlıyor. Onaylanan yazılarınızı ve bakiyenizi sistem üzerinde tüm şeffaflığı ile takip edebiliyorsunuz. Ödemeler asla geciktirilmiyor, uzun süredir sistem içerisinde aktif olarak çalışıyorum ve bugüne kadar hiçbir ödemem aksamadı ve tam zamanında yapıldı.

Ortalama kazanç ne kadar?

Bu tamamen size kalmış birşey. Ne kadar zaman ayırabilirne kadar hızlı üretebilirseniz o kadar yüksek ödeme alırsınız. Örneğin ben işsiz olduğum dönemde bütün ödemelerimi ve ihtiyaçlarımı karşılayabilecek kadar kazanç elde ediyordum. Sonrasında yeniden işime geri döndüğümde ise aylık 700-800 lira civarı ek gelir elde etmeye başladım.

Çalışma sistemi nasıl?

Sisteme giriş yaptığınızda pek çok farklı kategoride başlıklar göreceksiniz. Bu kategoriler, moda, anne çocuk, sağlık, dekorasyon, aşk ve ilişkiler, burçlar, güzellik, beslenme gibi ana başlıklardan oluşuyor. Her kategoride çeşitli makale konularından istediğinizi seçerek konu ile alakalı kendi özgün metninizi oluşturuyorsunuz. Makaleyi almadan önce başlığın karşısında makalenin kaç kelime olması gerektiği ve ücretlendirmesi mevcut.

Nasıl başvurabilirim?

İster facebook üzerinden arama bölümüne acilmakale yazarak sayfasına girip oradan mesaj yolu ile iletişime geçebilir ve başvurunuzu gönderebilirsiniz. İsterseniz de Acilmakale.com üzerinden duyurular kısmında yer alan başvuru formunu inceleyebilir ve mail yolu ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ödemeler nasıl yapılıyor?

Ödemeler her ay vermiş olduğunuz banka hesap numaranıza gönderiliyor. Herhangi bir banka hesabınız yok ise ödeme cep telefonlarınıza gönderiliyor ve bu sayede gidip en yakınınızda atmden telefonunuza gelen şifre ile paranızı çekebiliyorsunuz

Evden makale yazarak nasıl para kazanılır ile ilgili sorabileceğiniz sorulara mümkün olduğunca detaylı bir şekilde yanıt vermeye çalıştım. Eğer yazı yazarak para kazanmak ile ilgili sorunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümden iletebilirsiniz, en kısa sürede cevap vereceğim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git