Evde Makale Yazarak Ayda 1500 TL Kazanabilirsiniz !

Evde Makale Yazarak Ayda 1500 TL Kazanabilirsiniz !
4 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 319 kez okundu.

Merhaba ben Tuğba, 21 yaşındayım ve İstanbul Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği bölümünü okuyorum. Hemen hemen herkesin merak ettiği son zamanlarda her yerde gördüğümüz evde makale yazarak para kazanma konusunda sizlerle deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Hangi sitede çalıştığımı, nasıl bir çalışma ortamı olduğunu, ödeme sistemini, çalışma sürelerini ve yazdığım içeriklere göre ne kadar para kazandığım gibi konular hakkında sizleri bilgilendireceğim.

Yapması gayet kolay, hiçbir vasıf istemeyen ve herkesin rahatlıkla çalışabildiği, her ortamda yazabileceğiniz bir iştir makale yazarlığı. Ben de okul dönemi boyunca hem yaz aylarında hem de part time olarak bazı yerlerde çalışıyordum. Çünkü okul dönemi boyunca çok fazla boş vaktiniz oluyor. Fakat okuldaki ders saatlerim değişkenlik gösterebiliyordu. Ayrıca part time olarak çalıştığım yerde çok fazla yoruluyordum. Hem okul hem de part-time işi bir arada yürütemedim. Part- time işimi kısa bir süre sonra bıraktım. Yine makale yazarlığı iş ilanları baktım. Arkadaş ortamında sohbet ederken bir arkadaşımın metin yazarlığı yaptığını öğrendim. Ayrıca hem saat olarak kısıtlı değil hem de istediğin zaman yazabilme özgürlüğü olduğunu duydum. Hem de öğrenciyken ailemin verdiği para ile çok idare edemiyordum. Bu işi duyunca o an çok mutlu oldum. Arkadaşım oturduğu yerden 1000 TL’ye yakın para kazanıyordu. Bu para düşünüldüğü zaman ek gelir olarak hiç de az bir meblağ değil.

Ben de arkadaşımın vesilesiyle Facebook üzerinden acilmakale.com sitesini gördüm ve inceledim. Hemen bilgi almak içim sayfada yer alan mesaj bölümünden yetkililere ulaştım. Çok kısa süre içerisinde ilgilendiler. Detayları inceledim ve aklıma yattı. Öncelikle senden 1-2 makale istiyorlar incelemek için. Burada önemli olan; tamamen kendine ait içerik ve noktalama işaretlerine dikkat edeceğiniz bir çalışma. Ardından başvuru formunu doldurdum, kullanıcı ismim ve şifrem ile sisteme girip, hemen ilk içeriklerimi oluşturdum. İçeriği gönderdikten birkaç saat sonra inceleyip çalışmaya hemen başlayabileceğimi ve sisteme nasıl giriş yapmam gerektiği hakkında beni bilgilendirdiler. Bu işi ev hanımları, üniversite mezunları, herhangi bir işte çalışıp ek gelir elde etmek isteyen kolaylıkla yapabilir. Ayrıca acilmakale.com sitesiyle de güvenilir bir şekilde para kazanıyorsunuz. Zaten içerik ürettikçe benim bu işe olan isteğim arttı ve daha çok içerik üretmeye başladım.

Artık istediğim gibi bir iş sahibi oldum. Günün istediğim saatinde istediğim kadar içerik üretebiliyor ve istediğim parayı oturduğum yerden kazanabiliyordum. İşin en güzel yanı da, çalışma saatlerinin olmaması. Beni zorlayan insanlar, huzursuz bir çalışma ortamı yok. Bir günde ne kadar para kazanacağımı kendim belirliyorum. Zaten bu işin en çekici yanlarından birisi de bu.

makale yazarak para kazanma” konusunda bir çok site var, farkındayım. Ancak ben çok araştırma yaptım. Bazı sitelerin hiç güvenilir olmadıklarını, sizin içeriklerinizi kullanıp ödeme konusunda problem yaşattıklarını öğrendim. Ancak acilmakale.com’u bir çok arkadaşım kullanıyordu ve hiç sorun yaşamamışlardı. Bu yüzden çok fazla bir yer aramadım. Emin olduğum bir yerde çalışmayı seçtim. Çünkü acilmakale.com’da kafam çok rahat ve mutlu bir şekilde içerik hazırlayabiliyorum. Zaten en önemlisi de işini severek yapmak değil mi?

Makale yazarlığına arkadaşım vesilesiyle Facebook üzerinden gördüğü bir ilan ile başladım. İlk başlarda acaba gerçekten bu işten kazanç sağlayabilir miyim veya gerçekten kaliteli makaleler üretebilir miyim diye içimde bir kuşku vardı. Ancak makale yazarlığı sayesinde hem boş kalan vakitlerimde faydalı bilgiler öğrenebilirim hem de para kazanabilirim diye düşündüm. Şuanda yaklaşık 5 aydır makale yazarlığını severek yapıyorum. Zamanla işverenlerin de desteği ve güvenilir bir sitede çalışmanın verdiği huzur ile ek işimi severek yapıyorum. Ayrıca ek iş olarak da kazanç sağlayabiliyorum. Makaleleri istediğim zaman diliminde yazabiliyorum.

Sizin de bu iş ile ilgili kafanızda bir çok soru oluşmuş olabilir. Bu yüzden ben size başlıklar halinde bu işi nasıl yaptığımı ve koşullarını kısa bir halde açıkladım.

Acilmakale.com Güvenilir Mi ?

Arkadaşım sayesinde tanıştığım bu siteden çok memnunum. Arkadaşım da ben de bu işten güvenilir bir şekilde para kazanıyoruz. Zaten Facebook sayfasına bakarsanız Türkiye’deki en büyük “yazı yazarak para kazanmak” ile ilgili site olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Çalıştığım süre boyunca para konusunda hiç problem yaşamadım. Size de rahatlıkla bu siteyi önerebilirim.

Nasıl Başvuru Yapabilirim ?

Facebook üzerinden arama bölümüne “acilmakale” yazarak ilgili sayfaya giriş yapın. Buradan mesaj bölümünden başvuru yapacağınıza dair mesajınızı “ Mesaj Gönder” bölümünü tıklayarak gönderin. Buradan size ne yapacağınız konusunda bilgilendirmeler gönderilecektir. Sizden istenen makaleleri yazıp, yetkililerin incelemesinden sonra tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır. Makaleleriniz onaylanırsa size sisteme giriş için şifre ve kullanıcı adı verilmektedir.

Nasıl Yazı Yazacağım ?

Site içerisinde sizlere belirtilen konulardan ilginize göre seçip içerik hazırlamanız isteniyor. Tabii ki her içeriğin kendine has bazı standartları var. İçerik hazırlarken tabii ki diğer sitelerden faydalanabilirsiniz. Ancak kesinlikle kopyala-yapıştır veya alıntı yapmamalısınız. İçerikler tamamen sizin cümlelerinizden oluşmalı.

Yazarlık başvurunuz onaylandıktan sonra sisteme giriş yapabilir ve aktif olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir hatada zaten danışmanlarınız sizi uyarıyor. Zamanla hatalarınızı düzelterek daha kaliteli içerikler hazırlayabilirsiniz.

Ödemeler Nasıl Yapılıyor ?

Ödemeler her ay yapılmaktadır. Ödemenizi yapmak için sizinle iletişime geçerek banka hesap bilgilerinizi istiyorlar. Şuana kadar ödeme konularında hiçbir aksama veya problem olmadı. Eğer banka hesabınız yok ise, “Cebe Havale” yöntemi ile elde ettiğiniz kazancı kartsız olarak rahatlıkla tahsil edebilirsiniz. Ben hala bu sitede aktif olarak çalışıyorum ve şuana kadar para konusu ile ilgili en ufak bir sorun yaşamadım. Bence insanlar kendini güvenilir ve huzurlu bir çalışma ortamında daha rahat hissedip daha güzel içerik üretebiliyor.

Ne Kadar Para Kazanabilirim ?

Bu tamamen size bağlı yani canınız ne zaman isterse dilediğiniz zaman zarfında istediğiniz kadar yazı yazarak para kazabilirsiniz. Bazen ayda 1000 TL kazandığım oluyor. Fakat eğer çok boş vaktiniz varsa kesinlikle benden daha yüksek paralar kazanabilirsiniz.

Ne Kadar Çalışmam Lazım ve Çalışma Detayları Nasıl ?

Kesinlikle rahat çalışabileceğiniz bir sitedir. Herhangi bir çalışma programı yoktur. Acilmakale sadece içerikleri ve içerik standartlarını hazırlar. Hangi gün, kaç saat çalışacağınızı, çalışma saatlerinizi ve ne kadar kazanç elde edeceğiniz gibi detayları tamamen siz belirliyorsunuz. Bu sitenin en sevdiğim taraflarından birisi de herhangi bir zamanda belirli bir miktarda içerik hazırlama zorunluluğunun olmaması. Böylelikle rahat bir şekilde kısıtlanmadan içerik üretebiliyorum. Herhangi bir sorum olduğunda ise “Whatsapp” üzerinden danışmanlarımla görüşüp, anında sorularıma cevap alabiliyorum.

Çalışma konuları ise kadın, makyaj, sağlık, dekorasyon, anne çocuk, aşk ve ilişkiler, güzellik, beslenme, turizm gibi birçok kategoride konu başlığı mevcut. Her konu başlığının yanında size ne kadar para kazandıracağı da yazıyor. Umarım sizin için hazırladığım bu içerik faydalı olmuştur ve sorularınız yanıt bulmuştur.

Eğer sizde evde yazı yazma iş ilanları bakıyorsanız kesinlikle size önerim acilmakale.com ile çalışmanızdır. Evde makale yazarak para kazanma konusunda aklınızda takılan bir soru işareti olursa aşağıda yer alan yorum bölümünden sorularınızı iletebilirsiniz. En kısa sürede merak ettiklerinize yanıt vereceğim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git