Eşim Beni Seviyor Mu, Nasıl Anlarım ?

Eşim Beni Seviyor Mu, Nasıl Anlarım ?
12 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.491 kez okundu.

İnsanlar bazen kendi ruh hallerinden dolayı bazen de karşılarında yer alan hayat arkadaşlarının hareketleri sayesinde kendilerini seviyor olup olmadığını ya da sevgisinin azalmaya başladığını düşünebilirler. Bu düşüncede ellerinde somut bir şey olmadıkları için de kendileri için de sadece yemeye devam eder ve sadece yıpranırlar. Peki, eşim beni seviyor mu, nasıl anlarım ? diyorsanız bu yazı tam size göre!

Eşinizin ya da sevgiliniz sizi seviyor mu diye düşünüyor iseniz sadece hareketlerini izlemeniz sizlere yeterli olacaktır. Bazen dil her ne kadar yalan söyleme yeteneğine sahip olsa bile gözlerde asla böyle bir yetenek olmadığı için gözler asla yalan söyleyemez. Sevgiliniz ya da eşiniz sizlerin gözlerine ne kadar derin bakıyor ya da bakışlarında adeta bir deniz kenarında doğanın güzelliğine dalar gibi size dalıyor ise bu sizlere olan sevgisinden dolayıdır. Sadece bu kadarı ile de değil sevgiliniz sadece sizlere özel günlerde ya da özel anlarda sevgi kelimesini söylemek veya da küçük sürprizler yapmak yerine hiç beklemediğiniz anlarda yapıyor olabilir. Bu hiç beklemediğiniz anlarda gelen en özel ve en içten sürprizlerin işte asıl nedeni sevgili ve eşlerinizin sizlere karşı olan sevgilerinden dolayıdır.

esim-beni-ne-kadar-seviyor

Bunların yanı sıra sizler eşlerinizin sizleri seviyor olup olmadığını onun hal ve hareketlerinden de oldukça rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Sizlerin karşısında her an heyecanlanıyor ya da aranızda olan bağlılık her geçen gün artıyor gibi duruyor ise sizler hiçbir şekilde eşlerinizin sizlere karşı olan sevgilerinden şüphe edemezsiniz. Eğer sizlere gerçekten kıyamıyor ve elinize bir iğne battığında bile sizden çok onların canı yanıyor olabilir. Bu da sizler için yapılan en tatlı ve en içten sevgiler arasında yer alabilir. En basiti olarak eşleriniz sizin ile adeta küçük bir çocuk ile ilgileniyor gibi ilgilenebilir ve değişik oyunlar oynayabilir. O anlarda her ne kadar sizleri yeniyor olmalarına rağmen sadece sizler mutlu olun diye bilerek yeniliyor iseler de sevgilerini en içten şekilde de belli etmektedirler.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git