Erkeklerin Hoşuna Giden Davranışlar

Erkeklerin Hoşuna Giden Davranışlar
29 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.107 kez okundu.

Erkekler kadınlar kadar anlaşılması zor bireyler değildir. Biz kadınlar hoşumuza giden davranışları çok kolay şekilde belli ederiz erkekler ise hoşuna giden davranışları kolaylıkla belli edemezler. O yüzden genelde ikilemde kalırız. Bunu yapsam hoşuna gider mi? Erkeklerin hoşuna giden davranışlar ne ? Nelerden hoşlanmıyor? Yalnız yapılan araştırmalara ve anketlere göre erkeklerin hoşuna giden davranışlar çok basit uygulanabilecek davranışlardır.

Düzenli olunması erkeklerin hoşuna giden davranışların en basitidir. Erkekler dağınık kişiler olduğu için hayatlarına aldıkları kişinin düzenli olmasını beklerler. İleri dönemlerde iş ciddiye bindiğinde sizin tam evlenilecek kadın olduğunuzu düşünmesine yardımcı olur.
Hiç beklenmedik anlarda arayıp sürprizler yapın. Çok sık aramalar erkekleri bunaltacağı gibi hiç beklemediği anda aradığınızda ya da aşk dolu mesaj attığınızda mutlu olacak ve bu onun çok hoşuna gidecektir.

Erkeklerin bakımlı kadınları beğendiği aşikardır. Ancak bu bakımı aşırı makyaj olarak algılamayın. Erkekler doğal makyaj sever ve doğal bakımlı kadınları her zaman çekici bulur. Giyimi ile alakalı ufak dokunuşlarda bulunun. Onunla ilgilendiğinizi fark etmek erkeklerin hoşuna gidecek ve bu durumdan hoşnut olacaktır.

erkeklerin-hosuna

Yemekleri kendiniz yapın. Yıllardır bilinen aynı zamanda en etkili olan erkeği mutlu etme yöntemidir. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer sözü tam anlamıyla doğrudur. Güzel yemek yapan kadınlar erkeklerin dikkatini çeker. Ona kendi ellerinizle en sevdiği yemekleri yapmanız onun hoşuna gidecektir.

Sevgilinizi iyi dinleyin. Konu bir futbol maçı hakkında dahi olsa ona kulak vermeyi ihmal etmeyin. Stresini azaltıp ona anlattığı konu hakkında fikirler sunun. Onun için önemli olan ve stres yaşamasına neden olan olayı iyice dinleyin ve ilgilendiğinizi gösterin. Dinleyin ki dinlenin. Eşyalarınızı sevdiğiniz erkeğe emanet etmeniz ona güvendiğinizi ve sizin için değerli olduğunu fark ettirecek ve bu onun hoşuna gidecektir.

Herhangi bir sebep yokken ona seni seviyorum demeniz erkeklerin hoşuna gidecektir. Erkekler kendilerini bir koruyucu olarak görmeyi severler, siz ona güvendiğinizi ve onun yanında güvende hissettiğinizi dile getirirseniz onun çok hoşuna gidecektir. İlk mesajı atmak toplumumuzda erkeğe yüklenmiş bir baskıdır. Ama ilk mesaj sizi mutlu edeceği kadar erkekleri de aşırı boyutta mutlu etmektedir. Mesaj aklımdasın seni düşünüyorum sinyalidir ve bu sinyal kadınların olduğu kadar erkeğin de hoşuna gider. Sevgiliniz araba kullanırken dikkatini dağıtmayacak şekilde onunla temas halinde olmanız onu mutlu edecektir. Onun hayatında önemli yer kaplayan ailesine özen gösterin. Her daim saygılı olun.

Erkek arkadaşlarıyla buluşmasına plan yapmasına karışmayın. Eğer arkadaşlarıyla birlikte geçirmek için sizin evinizi seçiyorsa arkadaşlarının yanında onu rahatsız edecek davranışlarda bulunmayın. Cinsel hayat açısından yeni şeyler denemek hem cinsel hayatınıza renk katacak hem de erkek arkadaşınızın hoşuna gitmesini sağlayacaktır.

Onu gerek arkadaşlarının yanında gerek ailesinin yanında övün. Neleri sevdiğini nelerden haz etmediğini analiz edin. Örneğin buluşmaya giderken onun sevdiği kahveyi almanız onun hoşuna gidecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git