Erkeklerin Hoşlantı Belirtileri Nelerdir ?

Erkeklerin Hoşlantı Belirtileri Nelerdir ?
7 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.438 kez okundu.

Erkeklerin hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için ilk olarak sizi takip ediyor mu yaptığınız şeylerle ilgilenip sizi tanımaya çalışıyor mu bunlar bilinen klasik yöntemler esas olarak ise hoşlantı belirtilerinin anlaşılması için ani ve beklenmedik zamanlarda karşılaşma ve konuşma anları yapılarak size karşı olan hal ve hareketlerini gözlemlemeniz faydalı olacaktır. Yüzünüze ayrıntılı bir şekilde ne tepki verecekmişsiniz gibi bakışlarının olduğunu fark edebilir cam kaplı herhangi bir nesne de size bakan aksini fark edebilirsiniz.

Sizinle konuşurken saçlarını düzeltmeye çalışma işlemi ise ne yapacağını bilmez hoşlanan erkek tipidir ki genelde kafanin arka kısmına gider eller konuşuyorsanız eğer bazen alakasız olarak gülme, kızma ve konu dışı anlatımlarda söz konusu olacaktır bu farklı tepkilerin sebebi ise sizin mimiklerinize karşı tepkisel bir refleks oluşumunun göstergesidir ve en belirgin ve en eski teknikle kıskanma başka bir erkekle konuşmanız o ne kadar saklamaya çalişsa da kırmızı rengini gören bir boğadan çokta farksız değildir. Hatta kendisi bile fark etmese de göğsünün sinirden kabardığını fark edebilirsiniz. Zaman zaman rastlantı Aa merhaba gibi kelimeleri sadece size söylemek için orda bekleyebileceği ihtimalini aklınızda bulundurmakta fayda var tabi ki.

erkeklerin hoşlanma belirtileri nelerdirHatta kendim bizzat şahit olduğum sevdiği kızla sırf aynı renk kıyafet giymek için onun kıyafet renk tonlarını arayan sevince sevmenin hakkını veren erkekler sürekli benzer noktaların olduğunun fark ettirilme telaşı ise yine belirtiler arasına dahil edilecek en güzel misaller bu benzerlikler olmadığı halde hayatına geçiren özveriyle uğruna savaşan erkeklere ise sonsuz saygı duyulması sevgilerinin büyüklüğünden olsa gerek.

İlk olarak size güven hususunda aklınızda yer edecek bir takım şeyleri söyleyebilir baştan beri anlattıklarımızın bir kısmı yahut hepsi olsun olmasın en temel belirti gözlerdir her şey gözlerde baslar. Gözler kalbin aynasıdır demişler çok fazla kendini gizleyen kapalı çekingen bir erkek değilse ki o da biraz daha fazla zaman alır bir yere kadar sonra açılır bizim hissiyatı kuvvetli kızlar hoşlanan erkeği gözünden tanır. Ona biraz daha net olabilmesi için karşı tarafın duvarlarını yıkması lazım fazla naz da aşık usandırır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git