Erkeklerin Asla Anlayamayacağı Çapkın Kadınların 17 Özelliği

Erkeklerin Asla Anlayamayacağı Çapkın Kadınların 17 Özelliği
31 Mart 2017 tarihinde eklendi, 540 kez okundu.

Ciddiyeti, uzun süreli bir ilişkiyi isteyen erkekler için dikkat edilesi bir tip çapkın kadınlar. Eğer ki ben idare etmesi bilirim, bir şekilde yürütürüm bu ilişkiyi diyorsanız işte size birkaç küçük ipucu. İşte çapkın bir kadın hakkında bilmeniz gereken bazı özellikler;

1. Kendi yarattığı bir dünya vardır ve oraya kimseyi almak istemez. Bu nedenle bağlanmak, uzun süreli ilişkiler vs. pek tarzı değildir.

Bu tip kadınların uzun süreli bir ilişkisi yoktur. Anlık yaşamayı severler.

2. Özgürlüğünü sonuna kadar kullanırken bir yandan sınırlarının da daima bilincindedir.

Kedilerinin çizdiği ve istedikleri bir sınır vardır. Oraya kimseyi dahil etmezler. Siz sınırsız özgür zannederken, yaklaşmak istediğinizde o sınır duvarlarına çarpabilirsiniz.

3. Siz istediğiniz için değil, o istediği için sizinledir ve bu her an değişebilir.

Bir erkek, böyle bir kadını ben istediğim için benimle beraber diye düşünmesi, en büyük yanılgılarındandır. Kesinlikle kendisi istediği için sizinledir ve belki de bu durum saatler içinde değişecektir.

4. Tamamen onu elde ettiğinizi sandığınız zaman bile soğuk bir rekabet daima ensenizdedir.

Onu asla tamamen elde edemezsiniz. Sadece kısa bir süreliğine öyle zannedersiniz ve size bunu öyleymiş gibi hissettirmesi hiç de zor değildir.

5. Onu yeterince mutlu edemezseniz, istediği bulmak için hemen yeni arayışlara girer. Çünkü bu kadının dünyasında, iyi olan kazanır!

Rekabeti, yarışmayı seviyorsanız bu kadın tam size göre!! Her an kendinizi bir düello içinde bulabilirsiniz, hazır olun…

6. Hayattan da bir erkekten de ne istediğini çok iyi bilir.

Adımlarını yere sağlam basar ve bir erkekten ne istediğini, ne beklediğini çok iyi bilir. Beklentilerine cevap veremiyorsanız kendinizi fazla zorlamayın.

7. Bakımlı olmayı çok sever. Ancak sandığınızın aksine bunu karşı cinsi etkilemek için değil kendi öyle iyi hissettiği ve bundan zevk aldığı için sever.

Çapkın kadın, kendisine aşıktır. Bakımlı olmayı, kendisine hayran olduğu için tercih eder.  Bakımlı olmaktan zevk alır. Süsü püsü kendini sevdiği için yapar. Bir erkeği etkilemek gibi bir derdi yoktur.

8. Onun tamamen size ait olduğunu düşünüyorsanız bile yanılmanız çok yakındır. Çünkü bu kadının hayatındaki ‘O adam’ olmak, neredeyse imkansızdır.

Bu kadın, bir kişiye bağlanmayı sevmez. Birine ait olmaz. Eğer öyle olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kısa bir zamanlık öyle düşünmenize imkan verir fakat bir bakmışsınız pufffff!!!! 🙂 🙂

9. Kendi doğruları vardır ve bunu ne siz ne başkası değiştiremez.

Kendine çizdiği sınırları ve doğruları kimsenin değiştirmesine izin vermez.

10. Dayatılan doğrulara, yapıştırılan yaftalara, düşüncelere karşı dimdik durabilecek ve aldırış etmeyecek kadar güçlüdür.

Ayakları yere sağlam basan, kendine oldukça güvenen bu kadın başkalarının söylediklerine kafayı takmaz. Güler geçer. Çünkü hayattan ve bir erkekten ne istediği çok iyi bilir.

11. Bir kere geldiği bu hayatı dolu dolu yaşaması gerektiğinin farkındadır. Buna da kimse engel olamaz.

Geçip giden zamanın geri gelmeyeceğini bilir. Anın tadını çıkarmaya çalışır. Dolu dolu yaşamaya çalışır hayatı. Bu yüzden kendisini üzen bir erkeğe ikinci bir şansı vermeyebilir. Çabuk unutur.

12. Değerli olduğunu bilir ve bu yüzden oldukça seçicidir, yani öyle erkekler gibi her önüne gelen ile şansını denemez.

Kendini Kaf dağının ardında, bulunmaz Hint kumaşı sanabilir. O yüzden seçici olabilir. Eğer ki kriterlerinin dışında bir kriter taşıyorsanız şansınızı denemeyin bence. Hayır cevabı duymanız çok büyük bir olasılıktır.

13. Çapkın kadının bir tarafı hep gizemlidir. Çünkü bir erkeğe tam anlamıyla içini açıp, zayıf noktalarını gösterebilecek kadar güvenmemesi gerektiğine inanır.

Size asla tam anlamıyla güvenmez. Ve siz onun zayıf yanlarını asla bilemezsiniz.

14. Seçimini yaptıktan sonra hedefine kitlenir ve ona adım adım yaklaşır. Erkeklerin aksine hiç acelesi yoktur.

Bir erkeği elde etmek için önce avına odaklanan gizli bir avcı gibi sinsice planlar yapabilir. Erkeler gibi acele etmez. Adım adım hareket eder ve sonunda istediğini alır.

15. Hedefini elde etmek için öyle basit oyunlara ihtiyaç duymaz. Büyük bir titizlikle oldukça planlı programlı hareket eder.

Basit oyunlarla işi olmaz. Ciddi bir iş kadını edasıyla yapar istediklerini.

16. Sonra, sanki erkek kadını elde etmiş izlenimi yaratarak, istediğini alır. Yani sizde öyle bir algı oluşturur.:)

O kadar sinsice hareket eder ki, sanki siz erkekler o kadını kendiniz elde etmiş gibi zannedersiniz. Ama aslında sizi elde eden kadın çapkın kadındır.

17. Çünkü tahmin edebileceğinizden çok daha zekidir.

Yani böylesine zeki, planlı, programlı hareket eden bir kadının çapkın olduğunu bile, o istemedikten sonra anlayamazsınız.

Genel olarak tüm bu maddelere baktığımızda bu kadın, hem tehlikelidir hem de çekicidir. Aslında sevilesi bir kadındır ama bir o kadar da uzak durulması gerekendir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git