Erkeklerin Aklını Başından Alarak Onları Köle Olmaya Razı Edecek Kadınların 18 Özelliği

Erkeklerin Aklını Başından Alarak Onları Köle Olmaya Razı Edecek Kadınların 18 Özelliği
30 Mart 2017 tarihinde eklendi, 594 kez okundu.

Ah erkekler…  Her ne kadar güçlü gibi görünseler de bir kadının karşısında, kadının tek bir hareketi ile tüm kaleleri yerle bir olur…

1. Ufacık bir hareket ile dudağın ısırılması

Elbette ki konu dudaklar ise erkekler bu konuya karşı koyamaz. Ama gelin görün ki dudağı hafiften ısırmak erkeklerin aklını başından alıyor. Kalp atışlarını 100 metre ilerden duyabilirsiniz.

2. Güzel bir vücut

Dünyanın üzerimizde oluşturduğu kusursuz ve güzel bir vücut tüm erkekleri etkileyen bir konudur. Bu vücuda bir de pürüzsüzlük eklenirse, yeme de yanında yat.

3. Geriye doğru toplanmış bir atkuyruğu.

Bu tarz kadınları daha dişi göstermektedir. Bunun yanı sıra tüm yüz ve boyun açıkta kalır. Bu da erkeklerin pek tabii dikkatinden kaçmaz.

4. Değişik tarz.

Sıradanlıktan uzak, farklı tarz görmek erkekleri heyecanlandıran diğer bir konudur. Bu kadınları hayranlıkla izlerler.

5. Erkek gömleği giydikleri an.

Eğer bu birde sizin gömleğiniz ise. Seksi görüntüyü 5 ile çarpıp yüzünüze vururlar.

6. Keskin ve delici bir bakış.

Omuz üzerinden atılan o son derece etkileyici bakış. Arka fondan’’ ben sende tutuklu kaldım’’ parçası yükseliverir bir anda.

7. Saçlarını savurması.

Karşınıza geçip şöyle bir saçlarını savurduğu an akan sular durur. Birde üzerine öz güven varsa, dil tutulur, kalp vurulur.

8. Omuz çukurları..

Bir kadının bakışından sonra en seksi olan yeridir omuz çukuru. Eğer omuzları açıkta kalan bir kıyafet giyilmişse erkeğin aklı başında gider. Doğuştan gelen omuz çukuru, kadının nimetidir.

9. Topuklular.

Erkekler o topuklular ile nasıl yürüdükleri konusunda bir fikir sahibi olamasalar da topuğun asfaltta ki sesi bile kendilerinden geçmelerine yeter.

10. Utangaç mizaç

Erkekler her zaman ön planda olan kadınlardan çokta hoşlanmaz. Bazı durumlarda, bazı ortamlarda utangaç mizaç gösteren kadınlara kul köle olurlar.

11. Dudaklar…

Hem kalın hem de çekici dudaklar denilince akan sular durur. Bu konu üzerine çokta fazla söz söylemeye gerek yok…

12. Son derece kısa, tek bir kelime; Tayt

Yakışanın giymesi gerektiğine inanılan taytı güzel bir vücutta gördüklerinde ağızlarını kapatmaları gerektiklerini hatırlatmakta fayda var.

13. Çilli yüz

Çoğu kadın bu konuda takıntılı olsa da, çillerinizi kapatmayın. Çünkü erkekler aynı fikirde değil. Genel çekicilik sıralamasında üst sıralarda çiller yer alıyor. Son derece estetik ve seksi durduğuna dair kanaat var erkek cephesinde kızlar!

14. Doğallık

Etrafta boya kutusuna düşmüş kız görmekten bunalan bir grup genç doğallık arayışındadır. Doğal bir makyajda işi görür.

15. Kemik gözlükler

Yıllardan beri değişmeyen bir olaydır kemik gözlükler. Bu gözlükler kadını hem sert hem de seksi bir imaja sokar.  Kemik gözlüklü bir kadını gördüklerinde erkekler tüm duvarlarını yıkarlar.

16. Ten kokusu

Ten kokusu hem erkek hem de bayan için önemli bir konudur. Bu aşamada erkeklere hak vermek gerek. Güzel bir ten kokusu kime çekici gelmez ki?

17. Tatlı bir gülüş içten bir bakış

İçten bir bakış tüm kalbi ısıtmaya yeter. Tatlı bir gülüş tüm kaleleri bir bir yıkar elbette!

18. Asillik

Asil bir duruş yıllardan beri erkeklerin dikkatini çeken konudur. Zarafet ve asilliğin bir arada bulunduğu kadınlar her zaman için erkeklerin dikkatini çekmiştir.

Unutmayın dünya kadınlar etrafında dönüyor beyler, siz dönmüşsünüz çok mu?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git