Erkekler Neden Kadınların Dişli ve Sert Olanını Sever Sorusuna 13 Cevap

Erkekler Neden Kadınların Dişli ve Sert Olanını Sever Sorusuna 13 Cevap
16 Mart 2017 tarihinde eklendi, 630 kez okundu.

Evet başlık kulağa ilginç gelmiş olabilir ancak erkekler bu tanımların kadında vücut bulmuş haline bayılıyorlar. Herkesi bu duruma dahil etmek her ne kadar doğru olmasa da birçok erkek için “dişlilik” eşittir “seksilik”. Dişliliğin bu şekilde tanımlanmış olması doğru olduğu anlamına gelmez elbette ki bu dişlilik hayat mücadelesinin bir gereği olarak kadında hayat bulmuş olabilir ancak bu durumun onları daha çekici kıldığı gerçeğini değiştirmez.

Eğer yeterince merakınızı uyandırabildiysek gelin erkeklerin kadınlardaki dişlilik ve sertliğin 13 sebebine bakalım.

1 . İlk olarak heyecan!

Eğer ki bir ilişkide dişlilik baskın ise orada sıradanlaşmış bir ilişki olmaz. Dişli bir kadının sonraki adımı merak konusu olur. Bu durum da ilişkiye heyecan katar kadının dişliliği erkeğe daha çekici gelir.

2 . Bir diğer sebep ise erkeğin sormaya çekindiği “biz şimdi neyiz?” sorusuna otomatik cevap oluşturacak bir zemin hazırlamasıdır. Dişli bir kadın bunu erkeğine rahatlıkla verebileceği için dişlilik erkek için bir avantaj halini alıvermiştir.

Dişli kadının tepkileri de dişli ve keskin olur. Ne mutlu ki partneri dişli olana, ilişkiye nasıl netlik kazandırsam derdi olmadan rahat bir ilişkide buluyorlar kendilerini 🙂

3 . Dişlilik doğası gereği hayatına erkek adına şekil verilmesine müsaade etmez.

Onun erkekten önce ve erkekten sonra diye iki hayatı yoktur. Tek bir hayat vardır onun için o da mücadeleci ve kendinden emin giden. Dişli kadının hayatında sihirli değnek olmayı başaramayan erkek için bu durum daha çekici ve caziptir.

4 . Ergence tripleri olmaz dişli kadının.

Hata erkekte ise bile tribe girmek yerine cesurca yüzleşir ve gerekliyse intikamını alır. Biraz ürkütücü de gelse birçok erkek için kadın tribi çekmekten çok daha iyi bir durumdur.

5 . Dişliliğin olduğu yer erkek için olgunlaşma adına büyük bir fırsattır. Dişli kadın duygusal anaç yapıdan sıyrılmış kadındır. Bu durum da erkeğin gerçekleri görmesi ve olgunlaşması adına kaybedilemez bir fırsattır.

Erkeklerin anaç kadınlardan hoşlandığı yalanını unutun artık. Erkekler her daim erken büyümeye meraklı birer birey olarak kendilerini göstermişlerdir. Onun için ona nazını çekecek ikinci bir anne değil kendine gelmesini sağlayacak, yaşını hatırlatacak dişli bir partner lazım.

6 . Dişlilik hayatına dair her şeyi açığa vurmak değil saklı tuttuklarıyla gizem yaratmaktır.

Dişli kadın gizemli ve heyecan uyandıran kadındır. Erkek de bu heyecana kapılan ve macera arayan taraf.

7 . Biraz peşinden koşmak istiyor ve bu durumu seviyorsanız aradığınız kan dişli kadınlarda bulundu.

Dişlilik kolay lokma olmamayı gerektirir. Onu kolay lokma gördüğünüz ve bunu hissettirdiğiniz an elinizdeki hazineyi kaybettiğiniz andır. Erkeklerin keşfetmeyi, uğraşmayı sevmesi dişliliği daha cazip kılar.

8 . Dişlilik eşittir tutku!

Tutkunun olduğu yerde istek vardır, ilişkide heyecan ve her işte başarı vardır. Ve en önemlisi cinsel yaşamda aksiyon vardır. Bir erkek tutkunun yansıması dişlilikten başka ne isteyebilir ki?

9 . Dişliliği erkeğe çekici kılan bir diğer taraf da onun tehlikeli yanıdır.

Tehlike erkek için adeta çekici bir sinyal gibidir. Tehlike çanlarını çalan dişliliğin peşinden koşmak onun için eğlenceli bir oyundur.

10 . Erkek daha baskın olmalı mı diyorsunuz?

Yapmayın lütfen bu doğru değil siz daha iyi bilirsiniz, erkeksiniz ve yönetilmenin yönetmekten daha cazip olduğunu bilirsiniz. Bunu da yapacak kadınlar tanıyoruz evet, dişli kadınlar bunu en iyi beceren tiplerdir.

11 . Dişlilik başarının anahtarıdır.

Ancak bu aklınıza yalnızca kendi başarısını düşünen bir dişliyi getirmesin. Dişli kadın sevdiği herkesin başarısı için mücadele eder. Bu da arkasındaki bu güçlü kadını gören erkeği daha çok memnun eder.

12 . Dişlilik kendi yaşam alanlarını yaratmayı gerektirir.

Bunu yapan dişli kadın erkeğine de bu konuda nefes alma imkanı sunar. Kim bu rahatlığı istemez ki!

13 . Dişlilik tamamen teslim olmamayı ve teslim almamayı gerekli kılar.

Bu durum da kişiye kaybetme korkusu verir ve daha özenli adımların atılmasını sağlar. Kaybetme korkusuyla değerli kılınmış dişlilik ilişkinin ömrünü uzatır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git