Erkekler Mesajlarıyla Aslında Ne Anlatıyor ?

Erkekler Mesajlarıyla Aslında Ne Anlatıyor ?
31 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.165 kez okundu.

Erkekler bazen hareketleri ile bazen de mesajları ile karşılarında yer alan sevgililerine her şeyi anlatmak için en güçlü silahlarını kullanırlar. Bir erkeğin en etkili silahları bakışları ve mesajlarıdır da denilebilir. Bir erkek eğer mesajlarının içeriğinde sizlere neler yapmanız gerektiğini belirten bir içerik hazırlıyor ise sizlere gerçekten de o mesajı her ne kadar şaka gibi algılıyor olsanız bile biraz ciddiye almanız da gerekebilir. Sizler de bu durumu eğer benimser iseniz işte o zaman hem bayanlar olarak kendinize uygun olan hareketleri yapmaya başlamış olabilir hem de eşleriniz ile daha da mutlu olan bir hayatı elde etmek için kendi çabalarınız ile de büyük yol kat etmiş olabilirsiniz.

Bir erkek mesajlarında genel olarak tam istediklerini net bir şekilde söylemek yerine üzeri kapalı bir şekilde söylemeyi tercih ederler. Çünkü onlar isteklerini bayanlara net bir şekilde söyleyerek pek de hoşlarına gitmeyen şeyleri net bir şekilde söyleyerek sırf onların istedikleri için değişmelerini ve onları kırmak da istemez. Baylar o yüzden de isteklerini üzeri kapalı bir şekilde bayanların anlayabileceği şekilde anlatır ve hem isteklerine kolay bir şekilde ulaşırlar hem de karşılarında yer alan bayanları da kırmadan istediklerine ulaşmış olabilirler. Bir de bir erkek eğer o kadar katı bir hale geldi ve sizlere de bir hayli kırıldığı için artık istemediklerini söylüyor ise sizlerin de bir anda çekip gitmenizi asla istemediklerini de işaret ederler.

erkekler-mesajlariyla

Erkekler her ne kadar mesajlarında sizleri istemediklerini söyleseler bile bunların aksine onlar için mücadele ederek tekrar kalplerini eskisi gibi kazanmanız için de sizlere yol açar. Mesela bir erkek sizlere kırıldığını ve artık bitmesi gerektiğini dile getiriyor ise bunun yanında bir de hala sizlerin sordukları sorulara cevabı eskisi gibi kibar bir şekilde veriyor ise de bu durum sizleri hala eskisi gibi sevdiğini ve sizlerin mücadele etmesini istiyor olduğunu da işaret etmektedir. Eğer sizler daha o erkek ile birleşmediniz yani daha sevgili ya da evli olma aşamalarına geçmedi iseniz ve bu duruma rağmen bir erkek attığı adımı bile mesajlarında sizlere haber veriyor ise işte siz bu durumdan o kişinin de sizlere büyük ölçüde yürüyor olduğuna da işaret etmektedir.

Sizlere karşı ilgisi olduğunu her ne kadar mesajlarında direk net bir şekilde söylüyor olmasa bile detaya inildiği zaman ince mesajları da veriyor olduğunu da göstermektedir. Bir erkeğin bir bayana attığı mesajı her ne kadar üstten okuyarak ince düşünmeden cevap veriyor olsanız bile eğer dikkatli bir şekilde okuyarak cevap vermeyi tercih eder iseniz işte o zaman o erkek ile hem daha mutlu olabilirsiniz hem de ileri ki yaşamınızda sizlere daha iyi gelecek olan insanların da yanlarınız da yer almasına iyi bir olanak sağlamış da olabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git