Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları

Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları

Hemen hemen her kadın erkeğini kendine bağlamak ister. Bazı şeylere dikkat ederseniz bu hiçte zor değildir. Öncelikle onunla buluşmaya giderken son derece sakin ve rahat olun. En azından öyle görünmeye çalışın. Karşınızdaki erkek ona deli gibi aşık olduğunuzu bilmek zorunda değil ki. Bu erkeğe bi rahatlık verir. Elinin altındaymışsınız hissini vermeyin.

İlk kez buluşacaksanız aranızda geçecek olan muhabbet çok çok önemlidir. Hatta ilişkinin gidişatını belirler. Onu fazla bunaltıp üstüne giderseniz ters teper. Mümkünse kendi hayatınızı da olduğu gibi anlatmayın. Sizle ilgili her zaman merak edeceği bir şeyler bırakın ona. Bu onun size olan ilgisini her zaman canlı tutar. Sizi hemen çözen bir erkek sizden çabuk sıkılır. Bırakın sizi merak etsin. Bir diğer önemli husus ise hayata karşı olumlu bakmanızdır.

erkegi-kendine-baglamak

Erkekler sürekli stresli, sinirli ve her şeye bir kusur bulan, hiç bir şeyden memnun olmayan kadınları sevmez. Yüzü gülen ve ılımlı kadınlar erkeğin tercihidir. İlişkinin heyecanını korumakta çok önemlidir. Monoton bir ilişki erkeği sıkar ve elinizden kaçmak için fırsat kollar. Erkekler kendine muhtaç olan pasif kadınları itici bulur. Ayakları üzerinde duran bilgi ve birikimiyle onu etkileyecek zeki bir kadın ister karşısında. Sizden öğreneceği bir şeyler olması onu heyecanlandırır.

Şunu da belirtmeliyim ki kadınlığın gereği olan cilve onu elinizde tutmanın en önemli yoludur. Ama bunu fazla abartmanız itici olabilir. Çünkü erkekler yapmacık hareketleri hiç sevmez. Bunun dengesini sağlamak size kalmıştır. Özgüven sahibi kadınlar ise erkeğin ilgisini her daim çeker. Savunmasız ve erkeğe bağımlı bir kadın, kendine güveni olmayan kadın erkeğin istemeyeceği kadın tipidir. Siz kendinize güvenirseniz erkekte size güvenir. Ona köstek değil destek olmalısınız. Böyle kadınlara her zaman daha kolay bağlanır erkekler. Ona sakin ve huzur dolu bir hayat vermelisiniz.

Neşeniz ve enerjinizle ona dinginliği yaşatmalısınız. Sürekli dırdır ve şikayet ederseniz size bağlanmak yerine uzaklaşır. Bakımlı bir kadın olmalısınız. Kendine saygısı olan ve özgüveni olan kadınlar bakımlı olması gerektiğini zaten bilir. Tabi bunu fazla abartmamalısınız. Kendi zevkinizi de yabana atmadan onun istediği gibi giyinip süslenerek onu cezbedebilirsiniz.

Ses tonu da çok önemlidir kadınlarda. Onunla konuşurken düzgün, tane tane ve en etkileyici ses tonuyla konuşmaya dikkat edin. Eğer arkadaşlarıyla görüşmek isterse onu engellemeyin. Tabi arkadaşlarıyla görüştüğüne emin olmalısınız. Gereksiz kıskançlık yapıp onu kısıtlarsanız sizden zamanla uzaklaşır. Bırakın gitsin gezsin gelsin. Bu onu rahatlatır. Ve kendini kapandaymış gibi hissetmez. Buda size bağlanmasını kolaylaştırır. Kendinize ait alanlarınızın olması da son derece önemlidir. Eski hayatınızda ne yapıyorsanız yine yapmaya devam edin. Onunla tanıştıktan sonra onun hayatına geçiş yapıp kendi hayatınızı silerseniz size bağlanması imkansız olabilir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.