En Uygun Molfix Bez ve Ekonomik Bebek Bezi

En Uygun Molfix Bez ve Ekonomik Bebek Bezi
17 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 481 kez okundu.

En uygun molfix bez ve ekonomik bebek bezi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bebek bezleri özellikle ebeveynler için oldukça önemli bir ihtiyaçtır. Yeni doğan bebeklerinin altlarının sağlıklı bir şekilde bağlanıp rahat etmeleri ve huzurlu bir şekilde uyumaları açısından. Bebek her türlü rahatsızlığında huysuzlanmakta ve bunu ağlayarak dile getirmektedir. Bebeğin ağlamasına dayanamayan anne için özellikle bebeğinin derdine çare bulma çabası yüreğinden kopan fırtınalara sebep olmaktadır.

En Uygun Molfix Bez

molfiz-bebek-bezi-2
İyi bir bebek bezi bebeğin gelişiminde de oldukça önemli yer tutar. Hem sağlığı açısından hem de altı alınırken annenin bebekle konuşması ve onunla ilgilenmesi bebeğin sevgi ihtiyacını karşılayıp psikolojik olarakta sağlıklı gelişmesinde etkendir.

İyi bir bebek bezi seçerken bezin iç yüzeyinin yumuşak emici tabakaları olan ve bebeğin cildinin kuru kalmasını sağlayan cinsten olması, esnek yan bantları ile yeni dünyaya geldiğinde özel bakım isteyen göbek bağına uygun dizayn edilmesi ergonomik yapısı nefes alan dış yüzeyi, ince yapısı ve sızdırmaz oluşu önemlidir. Tüm bu özelliklere sahip olan en uygun molfix bez anneler kadar bebekleri düşünerek hiç bir detayı atlamadan bezlerini tasarlamış ve dermotolojik olarak ta test edilerek, gönül rahatlığı ile kullanıma hazırdır.

En Uygun Molfix Bebek Bezi

molfiz-bebek-bezi-2-
Molfix bebek bezleri yeni doğam 3 kg öncesi prematüre bebek bezi çeşitleri, yeni doğan bebek bezi serisi ve 4*4 lük uyum bebek bezi serisinden oluşmaktadır.

0-6 aydan başlayıp 3 yaşına kadar kullanılabilen bu bez tüm detayları ile bebeğin ihtiyaçlarını karşılamaya yetmektedir.

Yeni doğan prematüre en uygun molfix bez özel bezden üretilerek yapılmış olup bebeğin bu dönemdeki hassasiyeti dikkate alınmıştır. Göbek bağı oyuntusu ve göbek bölgesinin ergonomik yapısı ile bebeğin bedenini kaplayarak rahat etmesine olanak sağlamaktadır. Esnek yan bantları, kolay açılıp kapanan cırt cırtlı bel bantları, hızlı emici yüzeyi ile kuruluk hissi veren tabakası, esnek bariyerleri ve vücuduna uyumlu yapısı ile bebeğin rahat uyumasına olanak sağlar.

Yeni doğan bebek bezi ise 2-5 kg. ve 3-6 kg arasındaki bebekler için iki farklı bedeni mevcut olup bebeğin gelişimine göre seçenek sunmaktadır. Bebeğin kilo alması ile kullanılan bezin değişmesi gerekir. Burada annenin bebeğin esnek yan bariyerlerinde ve bel bölgesinde oluşan kırmızımsı çizgiler artık bebeğin bezinin değiştirme ve bir üst seriye geçilmesini tavsiye ettiğini göstermektedir.

molfiz-bebek-bezi-2-a
Yeni doğan bebek bezinin özellikleri ise bebeğin yapısına göre tasarlanmıştır. Ekstra emici yumuşak dokuya sahip iç yüzey, nefes alan dış yüzey, göbek bağı oyuntusu ve inceltilmiş yapısı ile estetik görüntü, bel cırt cırtları açılıp kapanmaya karşı dayanıklı yan bantları esnek ve bariyerler vücudu tam sararak sızdırmazlık özelliği ile bebeklere oldukça konforlu bir bez olarak tasarlanmıştır. En uygun molfix bez ile artık bebek bezlerini daha ucuza alabilirsiniz.

4*4 lük uyum serisi içinde kilo aldıkça değiştirilebilmesi için midi (4-9 kg.), midi plus (5-10 kg.),maxi (7-18 kg), maxi plus (9-20 kg), junior (11-25 kg.) junior plus (13-27 kg.), exstra large (16+ kg.) seçenekleri ile 7 seriden oluşmaktadır. Hareketliliği başlayan emekleyen, yürüyen bebeklere özel olarak tasarlanmıştır. Hareket ettikçe esneyen ve vücut şekline göre genişleyip daralan esnek yan bantları ve ince yapısı iç yüzeyin emici ve kilit sistemi ile ıslaklığı hapseden, dış yüzeyinde ise farklı desenler ile bebeklerin dikkatini çeken ve nefes aldıran dokusu bebeğin rahat etmesini sağlarken huzur içinde uyuması da göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git