En İyi Mat Ruj

En İyi Mat Ruj
26 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.999 kez okundu.

Golden Rose Velvet Matte günümüzün en popüler en çok tercih edilen en iyi mat ruj serisidir. Ambalajı mat bordodur ve üzerin de altın rengi yazılar vardır. Kapağı bir kaç kullanımda deforme olabiliyor fakat dikkatli kullanırsanız bir sorun yaşamazsınız. Golden Rose Velvet Matta 27 renk alternatifine sahiptir. İçlerinde en çok tercih edilen ve kullanılan 02 numarasıdır. Sürdüğünüz de seksi ve dolgun dudaklara sahip olabileceğiniz mükemmel bir rujdur. Rengi gül kurusudur fakat doğal bir tonu vardır. Dudağınızda ağırlık yapmayan yapısı vardır. Kadife bitişlidir ve tek kat sürme de bile istediğiniz rengi elde edebiliyorsunuz. Golden Rose Velvet Matte rujları E vitamini içerdiği için dudaklarınızı da besler ve kuruluğa neden olmaz. Dudak çizgilerinize dolma yapmaz. Kokusu çok hoştur ve bir şeyler yeyip içtikten sonra dağılmaz.
en-iyi-mat

Rimmel London Matte By Kate Moss – 107

Rimmel London markasının Kate Moss serisinde ki tüm rujlar mat bitişlidir. En çok kullanılanı ve tercih edileni ise 107 numaradır. Mat bir yapısı var fakat sürümü oldukça kolay. Yüksek pigmentasyonlu ve tek sürümde istediğiniz rengi verir saatlerce çıkmaz.
en-iyi-mat-seri
Flormar – Rise of Modern City

Flormar markasının Pin-Up serisin de bulunan Rise of Modern City kahverengi alt tonlu bordo rengidir. İçerisin de kakao, orkide yağı, E vitamini ve shea yağı içerir. Bu yağlar sayesinde dudaklarınız kurumaz aksine beslenir. Rujun sürümü kolaydır.

Wet N Wild – Bare It All

En iyi mat ruj ilk sürümde zor sürülse de bir kaç kullanımdan sonra yumuşuyor. Mat bir yapıya sahip ve dudakları kurutmaz. Nude bir tondadır, kahverengi kalem ile kullanıldığında kalıcılığı artar. Çok iyi renk veriyor ve tek kat sürümde istediğiniz rengi elde edebilirsiniz. Gün içerisin de yeme içmeden sonra dağılmaz. Fakat tüm iyi özelliklerinin dışında rujun ambalajı pek bir dayanıksız. İyi muhafaza etmelisiniz ve çantanız da dağılma riski yüksektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git