Dudak Üstü Tüyü Alma Yöntemleri

Dudak Üstü Tüyü Alma Yöntemleri
18 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

Dudak üstü tüyü alma yöntemleri nelerdir ? Kadınların en büyük dertlerinden biri olan istenmeyen tüyler… Hele de görünür yerlerde yani kıyafetlerle gizleyemeyeceğimiz yerlerde olunca, işte o zaman gerçekten başımız belada demektir. İşte bu dertten kurtulmanın doğal ve acısız yöntemleri var çok şükür! Acılı ve kalıcı çözüm getirmeyen yöntemlerden sıkıldıysanız eğer, işte size pratik, kalıcı ve acısız çözümler:

Süt ve zerdeçal mucizesine inanamayacaksınız… Nasıl mı? Çok kolay uygulayabileceğiniz ve zararı olmayan bir kür ile tüylerin kalıcı olarak azalması ve hatta sonsuza kadar yok olması bu mümkün. İşte o mucizevî kürün malzemeleri, hazırlanışı ve uygulanış yöntemi:

  • 1 yemek kaşığı süt
  • 1 tatlı kaşığı zerdeçal

Yukarıda verilen malzemeleri bir kabın içinde iyice karıştırın ve dudak üstünüze çok kalın bir tabaka olmaksızın uygulayın ve yaklaşık 20 dakika, yani bu karışım uyguladığınız bölgede kuruyuncaya bekletin. Kür kuruyunca ılık su ile hafifçe ovalayarak yıkayınız. Ve çok kullanılan yöntemlerden olan ve tüy köklerini uyararak tüylenmeyi azaltan; limon suyunu kürden sonra uygulayınız. Ve bu yöntemi haftada 2 kez uygulayın ve 4 hafta boyunca hiç aksatmayın. Ve kalıcı olarak dudak üstü tüylerinden kurtulmanın keyfini çıkarın.

Dudak üstü tüylerinden kurtulmanın bir diğer doğal yöntemi de şöyle:

  • 1 adet yumurtanın akı
  • Biraz mısır unu
  • Biraz toz şeker

Yukarıda yazılmış olan malzemeleri bir kabın içinde iyice karıştırın ve ince bir tabaka halinde uygulamak istediğiniz bölgeye uygulayınız. Ve bu karışımı kuruyana kadar bekletiniz. Ve bu karışımı haftada 3-4 kez uygulayınız. Ve istediğiniz sonuca ulaşana kadar bu karışımı uygulamaya devam ediniz. Kalıcı olarak tüylerinizin azalmasını ve geç uzamasını sağlar.

Dudak üstü tüylerinden kurtulmanın başka yolu da klasik bir yöntem olan ağdadır. Yalnız ağda deyince gözünüz sakın korkmasın. Çünkü ağda yaparken çektiğiniz acıları azaltmanın pratik bir yöntemi de mevcut. Yani bebeklerin diş çıkarma süreçlerini hafifleten diş eti jeli kullanarak acılarınızı hafifletebilirsiniz. Umarım bu yöntemlerden herhangi biri size kalıcı bir çözüm olur.

Dudak üstü tüyü alma yöntemleri nelerdir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git