Dudak Üstü Tüylerini Azaltma Yöntemleri

Dudak Üstü Tüylerini Azaltma Yöntemleri
18 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 26 kez okundu.

Dudak üstü tüylerini azaltma yöntemleri nelerdir ? Bütün kadınlar yüz güzelliğine çok önem verirler. Kadınların en çok harcama ve vakit harcadıkları bölgelerinin başında kesinlikle yüz bölgesi gelebilir diyebiliriz. Tabi bunun dışında istisna baş gösterebilir. Yüz güzelliği yüz bakımı bayanların yanaklarından, çenelerinden, göz altlarından, göz kapaklarından, alınlarından, dudak üstü ve dudak altı kırışıklıklarını kapsadığı gibi bu bakımın içine yüzdeki tüylerde girmektedir. Yüzümüzün çeşitli bölgelerinde tüylenmeler baş gösteriyor. Bu tüylenmelerden bayanlar çok şikayetçi oluyor. Çünkü tüylenme sorunu bayanların güzelliğinde gölge oluşturabiliyor. Bazen yüzdeki tüylenme erkeklerde de rahatsızlık hissi oluşturabiliyor. Bunun da onlarda ki sebebi erkeklerin kendi akranlarına göre daha fazla tüylenmeye yani aşırı tüylenme sorunu yaşamalarıdır.

Yüzlerdeki tüylenme en çok baş gösterdiği bölgeler. Çene kısmında tüylenme olabiliyor. Bunun yanında yanaklarda, favoriler de, bazı kişilerde aşırı şekilde alın kısmında tüylenme meydana gelebiliyor. Ya da dudak üstü ve dudak altı kısımlarında aşırı bir tüylenme oluşabilir. Dudak üstü tüylerini azalma da ilk aklınıza gelen jiletleme yöntemi olabilir. Fakat biz yöntemi dudak üstü tüylerine hiçbir şekilde önermiyoruz çünkü jiletle kesilen tüyler, kökünden alınmadığı için bir dahakine daha sık ve gür çıkabilir. Bunun yerine cımbızla alma, soğuk veya sıcak ağda bantlarıyla alma veya dudak kısmına uyumlu aparatları olan şarjlı veya prize takılabilecek elektrikli epilasyon aletleri kullanabilirsiniz.

Kullanacağınız soğuk veya sıcak ağda bantları, düzenli kullanımda dudak üstü tüyleriniz de gözle rastlanır bir şekilde bir azalma görebilirsiniz. Özellikle soğuk ağda bantlarında tüylerin çıkış yönünün tersine doğru hızlıca çekeceğiniz tüylerde büyük bir çoğunluk bir tüy azalması görebilirsiniz. Gene kullanabileceğiniz dudak üstü tüyleri alma yöntemi olan cımbızla tüy alma işlemi. Tüylerinizin kökünden çekilmesine yardımcı olacak aynı zamanda bir daha tüylenmeler de daha bir az tüylerle karşılaşacaksınız, yüzünüzde.

Dudak üstü tüylerini azaltma yöntemleri nelerdir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git