Dudak Üstü Tüylerine Doğal Çözüm Önerileri

Dudak Üstü Tüylerine Doğal Çözüm Önerileri
18 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 26 kez okundu.

Dudak üstü tüylerine doğal çözüm önerileri nelerdir ? Dudak üstü tüylerinin alınmasının ne derece önem taşıdığının farkındasınızdır. Peki, çok hızlı uzamakta olan bu tüylerin hiç çıkmaması mümkün mü? Hem de lazer gibi çok da sağlıklı olmayan yöntemlere başvurmadan? Doğal ve bitkisel yöntemler her konuda olduğu gibi bu konuda da imdadımıza yetişiyor. Hem de acısız ve ucuz bir şekilde. Şimdi sizlere tüy inceltmede mucizevi etkisi olan limondan bahsedeceğim. Limonun, tüy köklerini yakarak zaman içerisinde incelttiğini hatta yok ettiğini söyleyebiliriz. Üstelik uygulaması oldukça basit.

Öncelikle dudak üstü bölgesine tercih ettiğiniz tüy alma şeklini uyguladıktan sonra, limon ve ilave olarak tuz karışımını bölgeye sürün. Yaklaşık 10 dakika bekledikten sonra bölgeyi tahriş etmeden yıkayın. Bu uygulamayı her dudak üstünüzü aldığınızda mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Tabii ki sabır bitkisel çözümlerden sonuç almanın olmazsa olmazı. Düzenli bir şekilde uyguladığınız takdirde dudak üstü bölgenizdeki tüylerde azalma olacağını ve hatta zamanla yok olacağını garanti edebiliriz.

Diğer bir çözüm önerimiz ise nane kürü. Pek çok deneyen kadının olumlu sonuç aldığı bu kür, düzenli uygulandığı takdirde hormonları dengeleyerek istenmeyen tüylerden kurtulmayı sağlamakta. Fakat bu yöntemin de şartı tabii ki zaman. Uygulamayı 2 ay düzenli olarak yaparsanız olumlu sonuç almanız mümkün olacaktır. Şimdi nane kürünün nasıl uygulandığına bir bakalım; ilk 15 gün boyunca 1 kaşık naneleri ince ince kıyılmış şekilde su ile birlikte yutun. Bu uygulamayı her gün yapmaya özen göstermelisiniz. 15 günün sonunda bir kaç gün ara verin ve daha sonra tekrar uygulamaya devam edin. Her ne kadar nanenin vücuda bir zararı dokunmasa da, her şeyin aşırısı zarardır diyerek ölçüyü kaçırmamanızı rica ediyoruz.  Dudak üstü tüylerinizi azaltmada her iki yöntemi de deneyebilirsiniz, kolay gelsin…

Dudak üstü tüylerine doğal çözüm önerileri nelerdir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git