Dudak Üstü Tüyleri Nasıl Azalır?

Dudak Üstü Tüyleri Nasıl Azalır?
18 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 23 kez okundu.

Dudak üstü tüyleri nasıl azalır ? Doğru yöntemler ile dudak üstünüzde çıkan tüylerden kurtulmanız elbette mümkün peki ne yapmanız gerekir? Öncelikle size tavsiyem doğal yöntemler olacak. Vereceğim bir karışım ile tüylerinizden kurtulabilirsiniz. 1 tane yumurtanın akı, biraz mısır unu ve biraz da toz şekere ihtiyacınız olacak. Bu malzemeleri bir kabın içine katın ve iyice karıştırın. Dudak üstü bölgenize bu karışımı sürün ister elle ister bir çubuk ya da kaşığın arka yüzü ile sürebilirsiniz. Cildiniz de bir süre kalsın ve kurumaya başladığını göreceksiniz. Kuruduktan sonra yavaş hareketler ile dudağınızda soymaya başlayın. Bu işlemi yaparken yavaş ve hassas olmaya özen gösterin çünkü tahriş etmemeniz gerekir hatta soyarken hafif masaj yapabilirsiniz. Bu karışımı hafta da iç dört kere hazırlayıp dudak üstünüze uygulamanız gerekir.

Bir süre sonra tüylerinizdeki azalmayı kendiniz fark edeceksiniz. Bu işlem ince tüylerin kaybolması için etkili bir yöntemdir. Tüyleri alırken iple almak da tüyleri azaltan yöntemlerden bir tanesidir. Cımbız ile dudak üstü tüylerinizi almak daha çok tüy çıkmasına neden olabilir bu yüzden cımbız ile tüylerinizi almamak en doğrusudur. Ağda yaptırmak da bir süre sonra tüylerinizin çıkmasına neden olur ama mecburen birçok hanım bunları yaptırmak zorunda oluyor.

Ağda kullanırken ağdanın kalitesi de çok önemlidir bu konu da mutlaka dikkat etmelisiniz. Kalıcı bir yol var o da epilasyon yöntemidir. Lazer epilasyon ile kaliteli bir yer olması elbette de ki altı kural tamamen kurtulmanız hem sizi rahatlatır hem de zamanınızdan daha fazla çalmamış olursunuz hanımlar. Ayrıca bu tüylenmeler hormonsal bozukluklardan kaynaklı da olabileceği için mutlaka bir doktora görünmenizde fayda vardır hanımlar. Başımızın belası bu tüylerden kurtulmak kim istemez ki?

Dudak üstü tüyleri nasıl azalır ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git