Dudak Üstü Tüyleri Almanın Pratik Yolları

Dudak Üstü Tüyleri Almanın Pratik Yolları
18 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 28 kez okundu.

Dudak üstü tüyleri almanın pratik yolları nelerdir ? Kadınların en büyük sorunu dudak üstü tüyleridir. Güneşe çıkarsın parlar, makyaj yaparsın fondöteninin dudak üstü tüylerini açığa çıkardığını fark eder, deli olursun. Ayda bir çıksa yine iyi diyeceğiz ancak aldıktan bir hafta sonra küçük küçük alınmayacak şekilde çıkmaya başlıyor ve on beş günde bir dudak üstü tüylerini kesin almak gerekiyor ve bu da kadınlara ölüm gibi gelir. Kadınların gerçekten korkusu haline gelen dudak üstü tüyleri için birçok tüy alma seçeneği var. Örneklere gelirsek; yılların müdavimi iple yüz alma başı çeker, iple yüz almadan sonra dudak üstü tüyleri için ağda gelir ve epilasyon seçeneği de oldukça kabul gören bir olaydır.

Kadınların cilt tipi de dudak üstü tüyleri almada oldukça önemlidir. Örneğin sir ağda ve ağda bantları hassas ciltler için pek tercih edilmez çünkü kızarıklar oluşturur ve tahrişe sebep olurlar. Pratik tüy alma aparatları hem düşük acı seviyesi hem de evde kadınların kendilerinin de yapabilmesi nedeniyle daha çok tercih edilir. Kozmetik mağazalarında çok ucuza bulabileceğiniz, evde kendi kendinize yalnızca beş dakikada işinizi halledebileceğiniz pratik tüy aparatları bu aralar çok moda. En fazla 1 ay kullanıp atmanız gereken bu tüy aparatları düşük maliyetten kolayı bütçeye zarar vermiyor ancak aldıktan sonra yarım gün dudak üstleriniz kızarık ve kabarık olabiliyor, göz ardı etmemek lazım.

Lazer epilasyon ise bu konuya kökten çözüm sağladığı için kadınların gözdesi. Dudak üstü tüylerinden ömür boyu kurtulmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey epilasyon. Tabii ki diğer yöntemlere göre maliyeti daha yüksek ama ömür boyu kurtulacağımızı düşünürsek maliyete değiyor diyebiliriz. Seansları 2-3 dakika süren lazer epilasyon dudak üstü tüylerinizden tamamen kurtulmanız için size 6-10 seans veriyor bunu aya vurursak 1,5-2 ay ediyor. “Acı çekmeden güzel olamazsın” diye boşuna dememiş atalarımız.

Dudak üstü tüyleri almanın pratik yolları nelerdir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git