Dengesiz Erkeklere Nasıl Davranmalı ?

Dengesiz Erkeklere Nasıl Davranmalı ?
12 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 995 kez okundu.

Erkeklerin genel olarak doğasında yer alan şey sizlerin de bildiği gibi oldukça dengesiz olmalardır. Neden bilinmez ama erkeklerin doğumlarından bu yana yaptıkları şeyler incelenir ise genel olarak oldukça dengesiz oldukları da gözlenir. Peki, dengesiz erkeklere nasıl davranmalı ?

Sizlerin hayatlarında yer alan sevgilileriniz de eğer oldukça dengesiz olan tavırlar sergiliyor ise sizler de ona karşılık olarak bu durumun ne kadar kötü olan bir şey olduğunu göstermek amacı ile bazı yerlerde onun gibi davranmayı da denemelisiniz. Çünkü insanlar kendi karakterlerini kendi üzerlerinde iken pek anlamazlar ve bu yüzden siz onlara eğer onlarmış gibi davranır iseniz o zaman kendi hareketlerini daha rahat anlayabilirler ve sizlere karşı hareketlerinde ona göre daha da dikkatli bir şekilde davranabilirler. Bunlar bazen ne kadar etkili gibi duruyor olsa bile her erkekte aynı etkiyi yaratmayacak olmasından dolayı bazen de etki etmeyebilir.

dengesiz-erkeklere-nasil

Eğer sevgilinizin bu hallerinden sizler de rahatsız iseniz ve artık kendini değiştirmesini sizler de istiyor iseniz rahatsız olduğunuz her hareketini ilk olarak kendi gözlemleriniz ile belirlemeniz gerekir. Bunun sonunda en son olarak sevgilinizi karşınıza almanız ve onun ile bir şekilde konuşmayı denemelisiniz. Kısa kısa örnekler ile bu durumu anlatır ve kendilerini biraz da sizlerin yerine koymasını isteyerek biraz bu hareketlerine çeki düzen vermesi gerektiğini anlatabilirsiniz. Çünkü bu durum karşısında bazen kendinizi seviyor gibi bazen de sizleri sevmiyor gibi hissettiğinizi de söyleyebilirsiniz. Bu durumu zaten anlattıktan sonra sevgilinizin hareketleri her ne kadar dengesiz bir şekilde ilerliyor olsa bile eğer sizleri seviyor ve bu durumdan rahatsız olmanızdan dolayı o da üzülüyor ise bu huylarından vazgeçecektir. Sizler için bir şeyler yapar iken sürekli örnekler ile anlatmanız sizlerin bu huyları yenmeniz konusunda da oldukça da etkili olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git