Daha İnce Bir Bele Sahip Olmak İçin Yemelisin: Göbek Yağlarını Yakan Süper Ötesi Besinler!

Daha İnce Bir Bele Sahip Olmak İçin Yemelisin: Göbek Yağlarını Yakan Süper Ötesi Besinler!
30 Mart 2017 tarihinde eklendi, 450 kez okundu.

Fazla kilolardan ziyade daha ince bir bele sahip olmak gibi bir amacınız var ise bu besinler ile hayallediğiniz ince bele sahip olabilirsiniz. Tabi ki sadece besinler değil sporda şart! O zaman dans J

1. Her sabah 1 adet haşlanmış yumurta!

Eğer yumurta ile bir sorununuz yoksa, bunun yanı sıra kolesterol gibi bir problem mevcut değil ise her sabah kahvaltınızda bir adet haşlanmış yumurtayı eksik etmeyin. Hem sağlıklı hem de yağ yakıcı bu besin sayesinde kısa sürede forma girebilirsiniz.

2. Yulaf ezmesi ile güne başlayın, gün boyu tok kalın!

Lif içeriği oldukça yüksek olan yulaf sayesinde gün boyu tok kalabilirsiniz. Sabah kahvaltılarında bir kase süt içine 4 yemek kaşığı yulaf ezmesi ekleyin. Gün boyu hem tok kalabilir hem de yağlanma sorunundan kısa süre içinde kurtulabilirsiniz.

3. Kırmızı meyveler ile günün tadını çıkarın.

Lif yönünden oldukça zengin kırmızı meyveler ile hem sofraları hem de midenizi şenlendirin. Nar, böğürtlen, çilek, kırmızı elma, vişne ve kiraz gibi besinler ile gün boyu tok kalabilir ve kısa zaman içinde bel bölgesinde ki incelmeye şahit olabilirsiniz. Bu meyveler metabolizmanın hızlanmasında son derece etkilidir.

4. Tam tahıllı ürünlere yönelin. Hem son derece sağlıklı hem de lif yönünden zengin besinler tüketmek kalori oranınızı düşürürken uzun süre tok kalmanıza yardımcı olacaktır.

5. Yağsız et tüketimine yönelin

Kırmızı et yerine tavuk ve balığa yönelin. Kırmızı ette de yağsız seçimler yapın. Tavuğu ve balığı yağda değil de haşlama, buğulama yöntemi ile tüketin.

6. Zeytinyağı mucizesini hayatınızdan eksik etmeyin, kolesterolü bu sayede dengede tutun.

7. Yeşilliğe hayatınızda daha fazla yer verin.

Her öğünde, öğünler arasında salata tüketiminizi arttırın. Yeşil sebzelere hayatınızda yer açın.

8. Çerezler ile enerjinizi yüksek tutun.

Ceviz, fındık ve kuruyemiş ile enerjinizin düşmesine izin vermeyin.

9. Peynir altı suyu ile tanışın.

Sadece vücut yapmak için kullanılmaz peynir altı suyu!  Yağların yakılmasında son derece etkilidir.

10. Fıstık ezmesi sizin dostunuz!

Herkesin vazgeçilmezi olan fıstık ezmesi ile bel bölgenizi inceltebilirsiniz. Protein ve lif yönünden zengin olan fıstık ezmesi ile gün boyu zinde kalabilir ve bel bölgenizde ki inceliğe şahit olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git