Çörek Otu Yağı Adet Getirir Mi ?

Çörek Otu Yağı Adet Getirir Mi ?
8 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 71 kez okundu.

Çörek otu yağı adet getirir mi ? Sayısız faydası bulunan çörek otunun yağının kullanımı normal seyrinde devam eden bir adet dönemine ekstra bir fayda sağlamaz. Veya henüz adet dönemi başlamamış, ergenliğe ulaşmamış bir genç kızda adeti getirici etkisi bulunmaz. Ancak adet döneminde sorunlar yaşayan, belli bir adet düzeni bulunmayan kadınlarda ve adeti bir türlü düzgün gelmemiş genç kızlarda çörek otu yağının büyük faydası vardır. Çörek otu yağı dolaşım sistemi üzerinde çok olumlu etkiye sahip bir yağdır. Bu etki çörek otunun tane biçiminde veya değişik kürler halinde tüketilmesiyle de oluşabilir.

Çörek Otu Yağı Adet Söktürür Mü ?

Adet söktürücü özelliğiyle bilinen çörek otu, arka arkaya sürekli sağlıksız devam eden adet dönemlerinde adet getirici ve adet dönemini düzene sokucu olarak kullanılabilir. Sağlıksız adet dönemlerini ve adet seviyesini sağlıklı hale sokmak için birebirdir. Yani evet, çörek otu yağı adet getirir. Ancak zaten sağlıklı devam eden veya henüz vakti gelmemiş adet dönemlerinde durup dururken adet getirmek gibi bir etkisi yoktur. Çörek otu yağı sadece sağlıksız adet dönemlerinde düzenleyici etkiye sahiptir.

Çörek otu yağı adet getirir mi ? Peki, çörek otu yağı adet söktürür mü hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git