Clash Royale En Çok Kullanılan 12 SüperStar Kart

16.03.2017
Clash Royale En Çok Kullanılan 12 SüperStar Kart

Milyonlarca oyuncu tarafından büyük bir aşkla oynanan Clash Royale oyununda en çok kullanılan 12 karta gelin birlikte bakalım.

1.  Çarpma

Dünyadaki tüm clash royale oyuncularının aktif olarak kullandığı ve birçok destenin vazgeçilmezi ! Yakın zamanda nörf gelmesine rağmen metadan hala düşmedi ! Çarpmasız bir deste düşünebiliyor musunuz ?

2. Buz Golemi

İlk çıktığı zamanlarda üvey evlat muamelesi gören ve hiç sevilmeyen hatta birçok oyuncunun “bu nasıl kart nan” dediği bir kart. Fakat şimdilerde küresel bölümde ilk 200 oyuncunun %80’nin destenin içerisinde yer alıyor.

3. Mega Dalkavuk

Son dönemlerde mega derecesinde kullanılan mega dalkavuk, süper derecesinde herkesin kullandığı ve birçok oyuncunun şikayetçi olmadığı bir kart.  Ne baf ne buf gelsin, biz onu seviyoruz.

4. Alev Topu

Konumunu ve sırasını gerçekten hak eden ve birçok destenin içerisinde olması gereken bir kart. Çoğu kartı öldürebiliyor veya ölü canlı bırakabiliyor. Seni de alkışlıyoruz alev topu !

5. İskelet Ordusu

Tam bir dikkat dağıtıcı kart diyebiliriz. Süper derecesinde ilk 200’de metaya girmiş durumda ve 12’lik listemiz içerisindeki tek destansı kart olduğununda altını çizelim. Helal olsun iskelet ordusu, alkışlıyoruz seni !

6. Buz Ruhu

Buz ruhu, tam bir domuz binici destenin olmazsa olmazı diyebiliriz. Bu kartın listemize 6. sıradan girmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi de küresel bölümde ilk 200’de yer alan oyuncuların domuz binici desteleri aktif olarak kullanmaları olsa gerek.

7. Silahşör

Mevzisi uzun ve birçok oyuncunun favori kartlarından bir tanesi. Özellikle saldırı ve savunmada aktif olarak kullanılıyor. Kesinlikle ilk 12 içerisinde olması gereken bir karttı ve listemizde 7. sıradan yerini aldı.

8. Minyonlar

Buf veya nörf geleceğini bile hiç düşünmediğimiz kartlardan bir tanesi. Kimse bu karta lanet okumuyor ve kimse de bu kartı çok fazla sevmiyor ama destelerin içerisinde rahatlıkla görebiliyoruz.

9. Mezartaşı

Son dönemlerin hit kartlarından bir tanesi. İksiri düşük olması nedeniyle özellikle domuz binicisi, dev veya kraliyet devi gibi kartları yavaşlatabiliyor ve savunmada iyi iş görüyor.

10. Okçular

İlk 200’de yer alan birçok oyuncuda okçular kartını görebiliyoruz. İksiri diğer kartlara göre düşük olması bu kartın tercih edilmesini de sağlıyor. Ayrıca yeri geldiğinde savunma yeri geldiğinde de saldırı yaparken kullanılabiliyor.

11. Dondurma

Çok fazla tahmin etmediğiniz bir kart olsa gerek. Belki “hadi oradan” diyeceksiniz ama gerçek anlamda bu kartta küresel bölümündeki ilk 200’ün çoğu destenin içerisine girmiş. Tabi bunun asıl nedeni de mezarlık kartı gibi gözüküyor. Birçok oyuncu mezarlık kartı ile dondurma kartını aktif olarak kullanıyor.

12. Tomruk

Tomruk kartı, ilk çıktığı zamanlarda hiç sevilmeyen ve birçok oyuncu tarafından dışlanan bir karttı. Ama Supercell’in bir buffıyla metaya ve aynı şekilde de küresel bölümünde de ilk 200’ye girmeyi başardı. Hemen hemen çoğu destenin içerisinde tomruğu çok rahat bir şekilde görebiliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.