Çizgili Şal Modelleri

Çizgili şal modelleri son dönemlerde revaçta olması ile birlikte bir çok seçeneği ile vitrinlerde yer etmeye başladı. Kıyafetler şal modelleri ile iyi kombin yapılıp her türlü uyumlu hale getirmek kolayca yapılabildiğinden her daim de revaçta olacaktır. Şallardan vazgeçemeyen her kıyafeti bir şal ile süslemeyi başaran bayanlar için geometrik şekillerden olan çizgili modelleri her tarz ve zevke uygun hale getirilebilir.

Çizgili şal modelleri her bayanın kombini güzelleştirilip çeşitli değişik kombin oluşturacaktır. Düz renk şal modellerinden sıkılmış bayanlar için güzel bir seçim olacaktır. Çizgilerdeki estetik görüntü çeşitli renk seçenekleri ve kıyafetlerin değişik renkleri ile uyumlu kombin oluşturulması sağlanmış olacaktır. Şal seçiminde çizgileri olabildiğince sade iki üç rengi geçmeyecek şekilde seçimler seçmek çok daha iyi olacaktır.

Yeni Sezon Çizgili Şal Modelleri

Çok çeşitli karışık renklerdeki çizgili şallar ilkbahar ve yaz sezonuna uygun olan canlı renkler ile dinamik bir görüntü oluşturmaktadır. Şal seçimi çok renkli çizgilerden oluşmuş ise eğer diğer kıyafetlerin şal olabildiğince en sade hali olmasına özen gösterilmelidir. Kıyafetlerdeki karmaşık görüntünün olmamasını sağlamak her zaman sade yani şık görüntüyü oluşturacaktır. Çizgili şal modelleri ile kombinin şık hale getirilmesi kıyafeti tamamlayıcı unsur olarak kullanmak ile sağlanmaktadır.

İki ya da üç renkten oluşmuş olan desensiz düz renk seçimli üst ve alt kıyafetlerin parçaları en çok üç renkli şal ile şık hale getirilmelidir. Yatay ya da dikey olan şalın çizgileri kombini tekdüzelikten çıkarıp iyi bir kombin oluşmasını sağlayacaktır.

En Güzel Çizgili Şal Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git