Canbar Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır ?

Canbar Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır ?
11 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.058 kez okundu.

Aşk büyüleri kullanım alanları bakımından ak büyü sınıfına girse de bazı kötü niyetli insanlar tarafından yapıldıklarında kara büyü haline dönüşebiliyorlar. Mesela iki kişiyi birbirinden ayırıp, birini kendisine bağlamak için yapılan bir aşk büyüsü çok da masum bir büyü sayılmadığı için kara büyü sınıfına girebiliyor. Fakat aşık olduğu insanın bir türlü dikkatini çekememiş biri için aşk büyüsü kullanmak yada eşinin ona yeterince ilgi göstermediğini düşünen bir eşin yaptığı aşk büyüsü, ak büyü kategorisine girecektir. Aşk büyüleri arasında bazıları çok fazla tesirli olmayabiliyorlar fakat bazıları ciddi anlamda çok etkili büyülerdir. Aslında bir büyünün etkisini en ileri derecede artıran tek şey büyüye karşı duyulan inançtır. İçinizde büyünün gerçekleşmeyeceğine dair şüpheler taşıyorsanız büyünün tutmama olasılığı da yükselecektir.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Aşk büyüleri çok fazla çeşide sahiptir fakat aralarında en güçlü olanı canbar büyüsü ismi ile bilinir. Bu büyü yapılışı bakımından diğerlerinden biraz ayrılır çünkü büyü yapımında mutlaka ceylan derisi ve çini mürekkebi kullanılmalıdır. Ayrıca büyü yaptırılan kişinin gayet usta olması gerekmektedir. Çünkü bu büyü için okunması gerekenler çok önemlidir. Yanlış okunması takdirde farklı sonuçlar ortaya çıkabilir. Ceylan derileri uygun şekilde kesildikten sonra birbirine aşık olması gereken kişilerin isimleri arasında hiçbir şekilde boşluk olmadan hatta kalem kaldırılmadan el yazısı ile yazılır. Çini mürekkebi kullanılmasına dikkat etmek gerekir. Bu isimlerin birlikte yazılması şarttır.

Daha sonra yapılacak şeyler büyüyü yaptıran kişiye düşer. Her gün şafak sökmeden önce uyanmalı ve deri parçasını alıp güneşin üzerine doğmasını sağlamalıdır. Güneş doğmadan hemen önce yazıya odaklanarak 160 kez canbar denmelidir. Güneş doğduğu anda 40 defa ”filan kızı oğlu filan bana sonsuza kadar bağlansın canbar olsun hiç ayrılmasın denilmesi gerekiyor. Burada filan oğlu kızı derken kullanılacak kelime anne ismidir, mesela Ayşe kızı Fatma gibi. Eğer bu işlemi 20 gün tekrar ettikten sonra 21. gün büyünün etkisi görülmeye başlar.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git