Camel Şal Modelleri

Camel şal modelleri bir çok giyim parçasında her zaman kullanılmış ve göz aşinalığı yarattığı kadarda istenen ve beğenilen bir renktir. Modası hiç bir zaman geçmeyen bir renk oluşu da şal modelleri içinde de yerini alarak bayanların hem başlarını hem de boyunlarını süslemektedir. Renk olarak toprak grubu renklerden olması, kahverengi ile olan uyumu kadar, siyah, yeşil ve lacivert ile de harika bir uyum yakalanmasında kolaylık sağlar.

Yeni Sezon Camel Şal Modelleri

modanisa ipek vual şal camel argite

Tesettür giyimde şal kullanımının gittikçe artması bir çok şal modelinin de piyasada bayanların kullanımına sunulmasına neden olmuştur. Camel şal rengi de bu şallar içindeki yerini almış ve tercihler açısından renk ve model olarak oldukça rövanştadır. Düz renk olarak mevcut olduğu kadar çift yönlü şal modelleri içinde de yeşil, mor, bal rengi ile de kombinlenerek çift taraflı kullanım imkanı verecek şekilde dizayn edilerek bayanların çok amaçlı kullanımlarına sunulmuştur.

İpek şallar içinde en çok tercih edilen kumaştır. Daha tok durması, sıcak günlerde terletmemesi, rahat bağlanması ipek tercihlerini artırırsa da, viskon polyester, keten, şifon gibi kumaşlardan da üretilerek her bütçeye ve giyim tarzına göre modeller bulunmaktadır.

Klasik giyim kadar spor giyim tercih eden tesettürlü bayanlar içinde ayrı bir şıklık veren renktir. Bu açıdan camel şal modelleri bayanlar içinde en çok kullanılan renk seçenekleri içinde yer almaktadır.

Çiçekli, desenli, geometrik desenli, çizgili, düz, çift taraflı, çıt çıt, simli, dijital baskılı, bir çok şal modeli olup bayanların zevklerine göre vitrinlerde yerini almıştır. Camel renkli şal modelleri içinde sizin hala almadıysanız resim galerimize bir göz atmanızı tavsiye ederim.

En Güzel Camel Şal Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git