Buz Mavisi Eşarp Modelleri

Buz mavisi isminin aksine oldukça sıcak ve iç açıcı bir renk. Ve mavinin bir çok tonuna göre daha soft daha doğal görünmesi nedeni ile eşarp modelleri içinde de oldukça özel bir kategori içinde yer alır.

Yeni Sezon Buz Mavisi Eşarp Modelleri

sefamerve tülin eşarp buz mavisi

En Güzel Buz Mavisi Eşarp Modelleri

Pastel renkler içinde yer alan buz mavisi eşarp modelleri içinde daha ziyade yaz aylarında tercih edilmektedir. Açık renk oluşu ve tiril tiril giysilerle bir bütünlük oluşturması kadar, sıcak günlerde içinizi serinletecek niteliktedir. Eşarp modellerine göz attığımız zaman, pastel renklerle olan bütünlüğü, ufak çiçek desenleri ile baharın esintisini getirdiğini, çizgileri ile sizin tarzınızı konuşturduğu, sade bir görüntüsü olmasına rağmen eşarbın uçlarına yapılan ufak dokunuşlarla bile feminen bir görüntü verdiğini söylemek mümkün. Özellikle genç bayanların ve spor giyimden hoşlanan tesettür giyimi tercih edenlerin beğenerek kullandıkları bir eşarp modelidir.

Buz mavisi eşarp seçenekleri bayanların değişiklik arayışına, farklı bir tarz yakalamak isteyenlerin tercihleri arasında yer alırken sadece başörtüsü olarak değil boyunlarını süsleyen fular olarak ta rahatlıkla kullanmak mümkün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git