Boğa ve Yengeç Burç Uyumu

Boğa ve Yengeç Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 169 kez okundu.

Boğa burcu ve yengeç burcu uyumu nasıldır ? Boğa ve yengeç uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Boğa Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu

Su grubuna mensup en duygusal burçlardan biri olan yengeç, ateş grubundaki boğalar ise daha gerçekçi bir yapıdadır. Bir boğa için ilişkideki en önemli şey, güvendir. Bu yüzden, bir boğanın romantik ve duygusal olması için, karşısındaki insana sonsuz güvenmesi gerekir. Boğa ister kadın ister erkek olsun, çok sağlam ve güçlü bir karakter yapısına sahiptir. Bundan dolayıdır ki, boğanın bu dikkat çeken yapısı, yengeci kendine en çok çeken özellik olacaktır. Çünkü yengeç burcu için diğer birçok burç gibi, hayatını beraber sürdüreceği yani güvenebilecekleri bir eş ararlar. Toprak ve su grubuna mensup iki burç olan yengeç ve boğa astrolojik olarak da oldukça uyumludur. Uzun soluklu bir birliktelik yaşamak istiyorlarsa her iki tarafın da karşısındakine güvenmesi gerekir. Zaten her iki burç da güvenilir kişiler oldukları için, uzun süredir aradıkları aşkı birbirlerinde bulacaklarına şüphe yok. Aslında çoğu zaman kırıcı olmayan boğa burçları bazen dilini tutamayabilir bu da yengeç partnerinin üzülmesine ve kırılmasına yol açabilir.

Yengeçler çok ince düşünceli insanlar olduğundan kolay kırılabilir bu yüzden boğaların dikkatli olmasında yarar var. Boğa biraz çenesini tutarsa daha mutlu ve sağlam bir ilişki olacaktır. Boğa burcu çok sosyal bir burç olmakla beraber, arkadaşlarına düşkün ve sosyal yönden hoş zevkleri vardır. Güzel ve hoş bir mekanda oturup sevdikleri ile saatlerce sohbet edip vakit geçirmekten hoşlanır. Boğa burcu bu yönden partnerinin de sosyal ve kültürel yönden ona uyum sağlamasını isteyecektir. Bir boğayı etkilemek istiyorsanız dış görünüşünüze mutlaka özen göstermelisiniz. Yengeç burcunun her zaman bakımlı olmasını ister. Bir ilişkide boğa burcunun ihtiyaç duyduğu aşkı ve romantizmi karşılayacak olan yengeçtir. Yengeç burcunun yoğun bir duygusal dünyası vardır. Bu yüzden boğanın ona birden aşık olması olağandır. Boğa ve yengeç ikilisi, bazı problemleri aşarlarsa uzun ve güzel bir birliktelikleri olabilir.

Boğa ve Yengeç Aşk Uyumu

Peki, boğa yengeç aşk uyumu nasıl ?

Boğa burcu, kendine özen gösteren, tutkulu, aşk dolu ve ihtiraslı insanlardır. Aşk ve duygusal bağlamda yengeç burcunu ikna etmesi için ona sadık olması yeterli olabilir. Yengeç burcu için kesin olan şey, boğa bir partner ile karşılaştığında, onu bırakmamak için elinden geleni yapmalıdır. Yengeç ve boğa ilişkisi, en uyumlu çiftler arasına girebilir. Duygusal bağlamda ise oldukça başarılı bir çifttir. Tabi her ikilide olduğu gibi yengeç burcu ve boğa burcu da bazen birbirinden çok farklı düşüncelere sahip olabilirler. Yengeç burcu çok yumuşak ve alıngan bir yapıya sahipken boğa aksine oldukça sert bir yapıya sahiptir. Bu durum da zaman içinde büyük kavgalara ve kırgınlıklara neden olacaktır. Bu yüzden sevgili döneminde bu sorunları karşılıklı konuşup halletmeleri gerekir.

Sevgili oldukları dönem içerisinde belki birkaç sorun haricinde sorun yaşamasalar da bu sorunların evlilik döneminde kendisini kalıcı ve problemli bir ilişkiye bırakma ihtimali vardır. Genel olarak yengeç ve boğa arasındaki ilişki çok eğlenceli ve heyecanlı olacaktır. İki tarafın da hem düşünce yapıları hem de bazı karakter yapıları birbirine çok benzemektedir. İstedikleri takdirde sevgili yani flört dönemleri oldukça güzel geçebilir. Evlilik sürecinde ise mutlaka ufak tefek sorunlar yaşayacak, birlikte anlaşabilirlerse mutluluğu ve uyumu rahat bir şekilde yakalayabilirler. Ayrıca bu iki burcun birbirini tamamlayıcı tarafı da vardır. Boğa yengece güvendiği zaman tüm kalbini ve hayatını ona rahatlıkla açar. Yengeç de boğanın tüm isteklerini beklemeden de olsa yapar. Yengeç burcunun burçlar arasında en iyi anlaştığı burçlardan biri, boğa burcudur. Bu iki taraf için resmen birbirlerine ait olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır.

Boğa erkeği ya da kadını her daim açık ve dürüst olmaktan yanadır. Bir boğaya asla yalan söylettiremezsiniz ve yalan söyleyene de tahammül edemez. Bu yüzden bazı insanlarla anlaşamaz ve onları hayatından siler atar. Yengeç burcu da bu doğrultuda sevdiğine sadıktır ve sevdiğine yalan söylemekten ve yalan söylenmesinden hoşlanmaz. Bu nedenle bu ikili birbirlerine dürüst olmakta pek zorlanmayacaktır. Bir su ve toprak grubu birlikteliği olan boğa ve yengeç burçları ikilisi, evlilikte de mükemmel bir uyum içinde olabilir. Çünkü her iki taraf da hayattan ne istediğini bilen ve istikrarlı insanlardır. İkisi de hedeflerine uğraşmak için elinden geleni yapar. Başarı anlamında birbirlerini anlamaları da zor olmayacaktır. Boğa burcu, her ortamda lider olmak ister ve onun için onu yengeç burcundan daha iyi bir burç anlayamaz. Yengeçler genelde karşısındakini idare etmeyi bilir ve alttan alır. Çok kırılsa da bunu yapar.

Boğa ve Yengeç Evlilik Uyumu

Peki, boğa yengeç evlilik uyumu nasıl ?

Evlilikte boğa burcu ve yengeç burcu birlikteliği, her iki tarafın da mutlu ve inanılmaz güzel zamanlar geçirmelerini sağlayacaktır. Yengeç, güvenmek ister ve ömrünce kendini emanet edebileceği bir insan arar. Onun bu aradığı, boğa burcunda vardır. Boğa evlilikte eşine karşı oldukça güvenilir ve sevdiğini yarı yolda bırakmayan biri olduğundan, yengeç burcu için en iyi partnerlerden biri olacaktır.

Evlilik için, boğa burcu ile yengeç arasında oldukça uyumlu ve eğlenceli bir ilişki yaşanır. Düşünce olarak birbirlerine oldukça benzemeleri ve iyi günde kötü günde empati yapabilmelerinden dolayı karşılarına çıkan her türlü sorunu çözebilirler. Uyum konusunda da hiçbir zaman sıkıntı yaşamayan bu iki burcun evlilikleri oldukça uzun sürebilir. Yengeç burcu oldukça hassas ve duygusal bir yapıya sahiptir. Boğa burcu ise oldukça evine düşkündür. Evcimen olan bir diğer burç olan yengeç için boğanın bu özelliği oldukça hoşuna gitmektedir. Ancak yengeç burcunun ilk başta yengece güvenmesi gerekmektedir.

Boğa ve Yengeç Cinsel Uyumu

Peki, boğa yengeç cinsel uyumu nasıl ?

Ayrıca yatakta da uyumsuz olduklarını söylemek yalan olur. Birlikte unutulmaz bir çift olabilirler.

Boğa burcu ve yengeç burcu uyumu nasıldır ? Peki, boğa yengeç uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git