Boğa ve Yay Burç Uyumu

Boğa ve Yay Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 155 kez okundu.

Boğa burcu ve yay burcu uyumu nasıldır ? Boğa ve yay uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Boğa Burcu ile Yay Burcu Uyumu

Yay ve boğa burçlarının ilişkileri neredeyse en zor ilişkilerden birisidir. Bu yüzden bu ilişki biraz zorlayıcı olabilmektedir. Eğer bu ikili ilişkilerinin başında karşılaşacakları sorunları alt etmeyi başarabilirlerse veya birbirlerine baştan anlamaya çalışırlarsa uzun vadeli bir aşk yaşayabilirler. Bu yüzden bu ikilinin birlikte olmadan önce birçok problemle karşılaşacağını bilmeleri gerekir. Yay burcu ateş grubuna mensup ve boğa burcu da toprak grubuna mensuptur. Ateş ve toprak grubu birbirlerinden farklı karakterlere sahiptir. Genel olarak yay burcu her şeye pozitif bakan, enerjik ve sosyal gücü fazla olan bir burçtur. Yay burcu çoğu zaman kaygısız ve uçarıdır. Ayakları yere sağlam basan boğa burcu için ise bunu söylemek yanlıştır.

Yayların bu davranışı boğaya çoğu zaman anlamsız ve fazla gelebilir. Boğalar kendileri gibi ayakları yere basan bir partner isterler. Yani gerçekçi olmayı severler. Ya boğa ile mutlu bir birliktelik yaşamak istiyorsa, boğaya istediği güveni vermesi gerekir. Hay böyle olursa mutlu mesut bir ilişki kaçınılmaz olur. Jüpiter tarafından yönetilen yay her zaman iyimserdir ve olayların olumlu taraflarını görmeye yatkındır. Ancak bu o gerçekçi de kötü günlere hazırlık içerisindedir. Bu yüzden yay boğanın her zaman karamsar olduğunu, boğa ise yayın sorumsuz ve kaygısız bir insan olduğunu düşünür. Yay burcu değişken grupta olduğu için boğaya kolayca alışmaya çalışacaktır. Yay her zaman tedbirli değildir bu yüzden harcamalarını boğaya bırakır. Boğa bağlanmayı sever ve yaydan önce evlilik planlarını sizden önce yapar. Çünkü bireyselliği ve özgürlüğü sizden önemlidir.

Boğa ve Yay Aşk Uyumu

Peki, boğa yay aşk uyumu nasıl ?

Aşk uyumunda ise yay burcu uçarı ve çok fazla ilişki insanı olmadığı için onu yola getirmek boğa burcuna düşmektedir. Boğa burcu inatçıdır ancak istediği zaman duygusal olabilmektedir. Zaten bir romantizm hem yarın hem de bu için çok önemli bir konudur. Bu konuda önemli görev boğa burcunundur. Çünkü yayın ihtiyaç duyduğu tutkuyu ve aşkı boğada yakalayabilirse ilişkileri oldukça canlı olacaktır. Hayatı hızlı yaşayan yay burcu için boğa burcunun sakin ve sevecen olması onu aşk yetecektir. Aynı zamanda boğa burçlarının ses tonunun güzel olması romantik yay burcunu ilk anda etkileyecektir. Ancak ikisinin de kusursuz bir ilişkiye sahip olması için ellerinden geleni yapması gerekir. Aynı zamanda bu iki burcun aşkları gibi kavgaları da büyük olmaktadır.

İki burç flört döneminde çok büyük kavgalar yaşayıp oldukça öfkelenebilirler. Bu yüzden mutlu bir aşk uyumu için iki tarafın da partnerine anlayışlı davranması ve kavgaların daha fazla büyümesini engellemek için gerekmektedir. Yay burcunun kırıcı konuşması boğa burcunu kırabilir. Çünkü bu konuşmadan önce daha temkinli ve kılı kırk yaran bir yapıya sahip bir konuşma yapar. Ancak yayın bu özelliğini çok fazla kafaya takmaması gerekir. Yay burcunun biraz çenesi düşük olduğundan boğa buna adaptasyon sağlamalıdır. İlişkiye başladıkları zamanlarda oldukça çaba isteyen ve zorlu bir ilişkiye sahip olan yay ve boğa burcu çifti birbirleri için çaba gösterirler ve çok zorlansalar da uyumu yakalayabilirler. Boğa burcunun daha evcimen bir yapısı vardır.

Yay burcu ise bağımsız ve özgürlüğüne düşkün yapısı nedeniyle ilişkilerinde birçok sıkıntı yaşatabilir. Bu ikili zorlu bir birliktelik yaşasalar bile beraber uyumu yakalayabilirler ise asla birbirlerinden kopamazlar. İlişkilerinde iki burç da çok eğlencelidir. Çünkü boğa ilişkisine her zaman çok sarılır ve ilişkilerinde çok sahiplenicidir. Boğanın bu davranışın yayı çok etkiler ve kısa sürede aşık olabilir. Uzun süre ilişki yaşamaları ve ikilinin çok tutumlu olması aslında uyumlu bir ilişki yaşadıklarını gösterir.

Boğa ve Yay Evlilik Uyumu

Peki, boğa yay evlilik uyumu nasıl ?

Evlilikte bazı problemleri aşağı bilirlerse uzun vadeli güzel bir birliktelik olur. Çünkü yay ve boğanın aşkı çok şiddetlidir. Çünkü bu ilişkide şehvet ve aşk bir an olsun bitmez. Birbirlerine alışana kadar ve birçok problemi bitirirse çok güzel bir evlilik yaşayacaklardır. Hatta evliliklerinde yaşanan büyük problemlere rağmen bir süre sonra oldukça uyumlu bir çift olurlar. Evlilikte genelde yaşanan zorluklara göğüs geren kısım boğa burcudur. Ancak yay burcunun romantik olması da evliliklerine oldukça heyecan katacaktır.

Aşkların da birbirlerine anladıkları ve karakterlerini adapte oldukları zamanlarda oldukça hızlı bir şekilde evlilikle sonuçlanabilecek ve uzun soluklu güzel bir aşk yaşayabileceklerine eminim. Ancak bu çiftin birbirlerine çok anlayışlı ve sabırlı olması gerekir. Sabırsız ve anlayışsız olmak her çifte zarar verdiği gibi bu ilişkiye de zararlı olacaktır. Yay burcunun affedici olması ve boğa burcunun inatçı olması ile birbirlerini zora sokmadan uzun soluklu aşk veya evlilik yaşayabilirler. Bu iki burç hem aşkta hem de arkadaşlıktan birbirleriyle çok iyi anlaşmaktadır.

Boğa ve Yay Cinsel Uyumu

Peki, boğa yay cinsel uyumu nasıl ?

Boğa burcu cinselliğine düşkün bir burçtur. Bu yüzden boğanın dikkatini çekecek bir burç varsa o da yay burcudur. Çünkü boğa burcu kendine ve güzelliğine özen göstermeyi sever. Karşısındaki partneri de güzel ve bakımlı olursa bu onu kesinlikle bırakmayacak ve ona aşık olacaktır. Yay burcunun ilk başta partnerine karşı çekici olması, boğanın da zevkleri doğrultusunda ilgisini hemen çekecektir. Yatak odasında tutkuyu her zaman diri tutan boğa burcudur. Çünkü boğalar için cinsel yaşam her şeyden önce gelir. Atakta oldukça iyi olmalarına rağmen boğa burcunun romantizmi anlamındaki çok fazla beklentisi yayı biraz yoracaktır. Çünkü yay burcu hem ateşli hem de çabuk davranan bir burçtur. Boğa burcu romantik ve yavaş olduğu için bu konuda biraz sorun yaşayabilirler.

Boğa ve Yay İş Uyumu

Peki, boğa yay iş uyumu nasıl ?

İş konularında ortak bir çalışmanız var ise uyumu yakalayabilirsiniz. Ortak yapılan işlerde uyumlu olmayı başarabilirseniz projelerimiz daha hızlı ve başarılı sonuçlanabilir.

Boğa burcu ve yay burcu uyumu nasıldır ? Peki, boğa yay uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git