Boğa ve Terazi Burç Uyumu

Boğa ve Terazi Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 136 kez okundu.

Boğa burcu ve terazi burcu uyumu nasıldır ? Boğa ve terazi uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Boğa Burcu ile Terazi Burcu Uyumu

Her iki burç da aşk ve güzellik gezegeni Venüs tarafından yönetilmektedir. Bu iki burç uyumlu bir ilişki yaşayacaktır. Bu iki karakterin birçok özelliği birbirine benzemektedir. Her iki burç da güzel olan her şeyi sever ve hayata ve hayatın zevklerine sıkı sıkıya bağlıdır.

Boğa ve Terazi Aşk Uyumu

Peki, boğa terazi aşk uyumu nasıl ?

Boğa burcu ve terazi burcu birlikteliğinde, iyi bir uyum ve güçlü bir çekim olacaktır. Boğa burcunun zaman zaman sabit fikirli olması, terazi burcunun inatçı ve başına buyruk olması bu ilişkiyi çıkmaza sokabilir. Bu ikili bakış açısı olarak birbirine ters düşebilir. Ama yine de Zodyak’ta terazi ve boğa burcu ikilisi en uyumlu çiftlerden biri olarak gösterilir. Yine de ikilinin bu ilişkiyi ayakta tutması için ikisinin de fedakarlık göstermesi gerekir. Terazi de boğa da sanata ve müziğe oldukça meraklıdır. Bu iki burcun paylaşacakları ortak şey ise iki burcun da bakımlı ve güzelliğe düşkün olmasıdır. Terazi burcu en romantik burçlardan biridir.

Boğa da aşk için yaşayan burçlardandır. Teraziye ayak uyduran boğa baş başa kaldıklarında romantizm isteyecektir. Bundan dolayı iki burç için de en önemli aktiviteleri arkadaş partileridir. Bu iki burç da yakın arkadaşlarıyla vakit geçirmekten çok hoşlanır. Birlikte sosyalleşmek her ikisine de iyi gelecektir. Beraber yeni mekanlar keşfetmek için ikili paha biçilemez bir eştir. Sosyallikte sınır tanımayan terazinin kendini iyi hissedeceği eğlencelerde boğa burcu gözlerini teraziden alamayacaktır. Boğa burcu kadını çok duygusaldır. Terazi ile izlediği her filmde ağlayacak bir şeyler bulur. Naif ruhunu teslim ettiği eşine kalbinin kapılarını da sonuna kadar açan boğa, konu eğlence olduğunda da teraziden geri kalmaz. Yeniliğe her zaman açık olan iki burç için de zıt özelliklerde olduğu kadar ortak noktalar da oldukça fazladır. Bu duygu yoğunluğu da ilişkinin oldukça eğlenceli ve uzun ömürlü olmasında oldukça etkilidir.

Terazinin uçuk kaçık hal ve hareketleri boğanın dikkatini çeken ilk şey olmuştur. İçine kapanık ve duygusal bir burç olan boğa insanı için ilginç olan bu eğlenceli ve farklı tavırlar, ilişkinin aksiyonlu olmasını sağlar. Terazilerin yumuşak, narin ve hafif görüntüsü sizi aldatmasın. İsteklerinizi arttırarak ona her istediğinizi yaptıramazsınız, bu sandığınız kadar kolay değildir. Terazi net ve son derece kararlı bir yapıya sahiptir, onu pasif hale getirmek yapılacak olan en büyük hatalardan biridir. Eğer kendini pasif duruma düşürecek kişiye rastlarsa da onunla arasındaki ilişkiyi bitirir. Boğayı kızdırmaktan oldukça çekinen terazi nedenini ve nasıl olduğunu anlamadan sizi etkileyecek ve her dediğini yaptıracaktır. Terazi oldukça duygusal ve romantiktir. Bundan dolayı fiziki açıdan bir teraziyi etkilemek oldukça kolay olacaktır. Sadakat konusunda da terazi kadar iyi olan başka bir burç yoktur.

Boğa ve Terazi Evlilik Uyumu

Peki, boğa terazi evlilik uyumu nasıl ?

Terazi burcu genellikle gezginci ve eğlenceyi seven bir burçtur, dışarıya çıkmak, arkadaşlarıyla zaman geçirmek ve onlar ile eğlenmek ister. Ancak boğa biraz eve düşkündür. Bu nedenle boğa burcu bu durumdan rahatsız olabilir. Bundan dolayı bu ilişkide iki taraftan birisinin alttan alması gerekir. Boğa burcu hayatı boyunca onu tamamlayacak bir ruh eşi arayacaktır. Aslında bu konuda ikili birbirini tamamlayacaktır. Boğa burcunun terazi kadar arkadaş çevresi yoktur ama terazinin arkadaş çevresi ona da yetecektir. Bu durum boğa burcunu biraz yorsa da keyif de alacaktır. Ancak en iyisi ikilinin ortak noktayı bulması olacaktır.

Boğa, terazinin arkadaşları ile zaman geçirsin ve ilişkilerini böylece uzun süreli kılsın. Ya da terazinin arkadaşlarını eve davet edin. Böylelikle hem siz evden çıkmamış olursunuz hem de terazi arkadaşlarıyla olduğu için mutluluk duyar. Terazi ile bir araya geldiğinde boğa gerçek aşkı bulduğu için çabalaması gerekecek. Bu ikilinin uyumu evlilikle taçlanacaktır. Karşılıklı iletişim ilişkiyi her zaman canlı tutacaktır. Terazi burcu insanı konuşmayı çok sever. Herkesle her konuda tartışmaya bayılırlar. Mantıklı yorumlar yaparken de fikirlerine değer verilmesini isterler. Boğa burcu ise terazinin çok konuşmasını, özellikle de başka insanlarla sohbet etmesini sevmez, bunu gereksiz bulur. Boğa burcu gergin bir gün sonrası eve gelir fakat terazi dinlenmesine izin vermeden sürekli olarak konuşur, susması için uyarınca da hemen küsebilir.

Terazi her konuyu düşünür ve gecikmeli karar verir, bu nedenle de bu durum ilişkilerinde sorunlar yaratır. Terazi bir konuyu ince ince her detayıyla enine boyuna inceler, düşünür ve her şekilde sizinle konuşur, size derdini anlatır ve fikir alışverişinde bulunur. Terazi evde ise bile mutlaka telefonla konuşuyor olacaktır. Bu durumdan sizin için asla kurtuluş yolu yoktur ama bir yerde onun bu üstün kararlılığı size iyi gelecektir. Boğa burcu olan erkeğin ailesine ve çocuklarına karşı göstermiş olduğu sıcaklık terazi kadınının tutkusu ile birleştiğinde mutlu ve huzurlu bir aile bağı kurulmuş oluyor. Evine sadık olan burçlar arasında olan bu ikili ufak bir tartışmada da ayrılmaya yatkındır. Bundan dolayı kısa süreli aşklarda daha iyi bir birliktelik yaşarlar.

Boğa ve Terazi Cinsel Uyumu

Peki, boğa terazi cinsel uyumu nasıl ?

Her iki burç da seksüel yönden arzulu ve duygusaldır. Terazi burcu ve boğa burcu ikilisi yatakta oldukça uyumludur. Terazi kadınının şehvetli oluşu boğa erkeğini oldukça fazla etkilemektedir. Terazi çok romantik olduğu için cinsel yaşamda da bunu arar ve yatakta çok canlıdır. Bu arayışına duygusal anlamda en iyi cevap verebilecek olan burç boğadır. Eğer kişiliklerinde çok zıt oldukları durumlar yoksa uyumlu bir biçimde ilişkileri devam eder. Fakat karakter özelliklerinde asla kabullenemeyecekleri özellikler varsa zamanla iki burç birbirlerinden soğur ve uzaklaşır.

Boğa burcu ve terazi burcu uyumu nasıldır ? Peki, boğa terazi uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git