Boğa ve Kova Burç Uyumu

Boğa ve Kova Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 163 kez okundu.

Boğa burcu ve kova burcu uyumu nasıldır ? Boğa ve kova uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Boğa Burcu ile Kova Burcu Uyumu

Boğa ve kova burçlarının aşk, evlilik ve cinsel uyumları her iki burcun da detaylı olarak tanınması ile anlaşılabilir. Bu konuda net yorumlarda bulunabilmek için iyi bir araştırma ile her iki burcun karakteristik özellikleri değerlendirilmesi gerekir. Öncelik olarak boğa burcu insanı, inatçı, sıkılgan bir yapıya sahip, hoş sohbet eden, uyumlu, farklı istekleri olan, güçlü duyguları olan, agresif, alıngan, kararlı, sabırlı, tahammülü oldukça yüksek, ortam içinde dikkat çekmekten hoşlanmayan, çoğu kişi için sıkıcı bulunan merhametli bir karaktere sahiptirler.

Fakat boğa kadını, huzuru seven, evine düşkün, dikkat çekmeyi seven, yapıcı, sessiz, çekingen tavırları olan, tuttuğunu koparan, zeki, ticari kafası çalışan, çalışmayı seven, rahatına düşkün, rahat bir yaşam düşleyen bir yapıya sahip iken, boğa erkeği, sevecen, kuralları olan, disipline uyum sağlamış bir hayatı olan, temiz, lüksüne düşkün, konfor ve rahatlık için çalışan, güçlü bir duruşu olan, sadakati seven, yalana gelemeyen, kızınca bildiğinden şaşmayan, inatçılığın zirvesini zorlayan, uyumlu ve romantik bir karaktere sahiptir.

Diğer burcumuz kova insanı ise, boğa insanına kısmen benzemektedir. İstediklerini başarma konusunda inatçı, kızgınlığı saman alevi gibi olan, çabuk parlayıp birden sakinleşebilen, çoğu zaman anında pişmanlık duyan, hatalarından ders almayı bilen, kaderci, sevecen, dost canlısı, kendini beğenen, öz güveni yüksek, yetenekli, birçok işin altından rahatlıkla kalkabilen, dürüst, muzipliklerden hoşlanan, sürprizleri seven, ilgiden hoşlanan fakat hoşlanmıyormuş gibi yapan, güler yüzlü ve kendine ait garip tavırları olan bireylerdir. Fakat kadını ve erkeği bu özelliklerin farklı bir dağılımına sahiptir.

Kova burcu kadını sevecen, duygusal, zaman zaman ön yargıları olan, kaderci, zamanın onu olgunlaştığına inanıp yaşadıklarından ders çıkarabilen, gücü seven, kendine güvenen, kibirli, akılcı ve mantıklı kararlar veren, doğayı seven ve ailesine, değerlerine düşkün bir profile sahiptir. İçine sinmeyen hiçbir adımı atmayan, aklını kalbiyle birleştirip en doğru kararları verebilen, sezgileri kuvvetli kadın tipleri genellikle kova kadınları arasından çıkmaktadır.

Kova erkekleri ise, güçlü arzuları olan, mantığı ile duygularını kontrol edebilen, kazanmayı seven, yetenekli, başarılı, ticari anlamda oldukça zeki ve pratik, geleneklerine düşkün, sevecen, merhametli ve özgür ruhlu bireylerdir. Kısıtlanmaktan hoşlanmaz, kıskanılmaktan, ilgi görmekten haz alsalar da bunun fazlasından kaçarlar. Kendileri ilgi göstermek ister ve sizin ilgi göstermenizi beklemenizi sever. Kısaca kıvranan kadın , onun daha çok hoşuna giden durumdur.

Boğa ve Kova Aşk Uyumu

Peki, boğa kova aşk uyumu nasıl ?

Sevgili olan taraflar boğa burcu erkeği ile kova kadını ise aşk uyumları oldukça pozitif bir enerjide seyreder. Özü itibariyle birbirine benzeyen, arzu ve istekleri benzer olan, hayattan beklentileri birbirine benzeyen iki burç oldukları için, oldukça iyi anlaşırlar. Bu iki burcun bir araya gelme hikayesi, arkadaş ortamı veya akraba çevresidir. Birbirini iyi tanıyan, uzun süre dost olan ve dostluktan aşka dönüşen bir hikaye olur. İki sevgiliden önce, çok iyi birer dost olurlar. Sırdaş,dost ve aşık. Üçü bir arada! İki tarafın yaşayacağı sorunlar genellikle kovanın aşırı sahiplenici tavrı, ben bilirim cümleleri kurması ve her konuda karşı tarafın adım atmasını beklemesi olur. Boğa erkeği bu huylardan oldukça şikayetçidir. Kova kadını da boğa erkeğinin yön verici tavrını abartmasından, onu kısıtlamasından ve her alanda onu yalnız bırakmamasından şikayetçi olur. Kendine güvenilmediğini hissetmek, kova kadını için hakaret demektir. Sadece bu konularda tartışmalar yaşanır. Bunların dışında uyum sağlayan iki aşık olurlar.

Eğer sevgililer boğa kadını ile kova burcu erkeği ise durum daha da olumludur. Boğa kadını gerçekten sevmiş ise beraber vakit geçirmekten zevk alan, birbirine saygı duyan, karşılıklı sevişmelerin olduğu uyumlu bir aşk olur. Her iki taraf da beklenen ilgiyi, ilişkinin gerektirdiği sorumlulukları yerine getireceği için tam bir uyum sergilerler. Yalnız tek tartışma noktaları da şu olur. Boğa kadınının lüks ve rahatlığı fazlasıyla dile getirmesi. Kendi sınırları içinde geleneksel yaşamı seven kova adamı için bu can sıkıcı bir durum olur. Eğer buna dikkat edilirse sorunların pek rastlanmadığı güzel bir beraberlik meydana gelir. Tabi aşk uyumları da zirveye ulaşır.

Boğa ve Kova Evlilik Uyumu

Peki, boğa kova evlilik uyumu nasıl ?

Boğa erkeği ile kova kadınının evliliği tam bir uyum içinde olur. Her iki taraf da sorumluluk sahibi ve evcimen karakterlere sahiptir. İyi birer ebeveyn olurlar. Boğa erkeği çocuklarını onlarla arkadaş olarak büyür. İlgili ve gelecek planları olan bir eş olur. Boğa erkeğinin tembellik ve üşengeç olma huyu taraflar arasında atışmalara yol açsa da bu uzun sürmez. Sevgi bağı kuvvetli olduğundan tartışmalar uzun sürmez.

Eğer boğa kadını ile kova erkeği evli ise , beraber yemek, piknik, temizlik yapan, sinemaya giden, aynı dili konuşabilen, dakikalarca sohbet edebilen, birbirine hayran ve saygının zirvede olduğu bir evlilik olur. Boğa kadını sesini yükseltmeyi dahi, eşine saygısızlık olarak görür. Otoriter ve disiplinli bir ev kadını olurken, kova erkeği uyumlu, sevecen bir baba, esprili ve anlayışlı bir eş olur.

Boğa ve Kova Cinsel Uyumu

Peki, boğa kova cinsel uyumu nasıl ?

Boğa erkeği ile kova kadını beraberlikte partner olacak ise, kova kadını başlatır ilişkiyi. Erkeğini tahrik etmekten ve erkeğin onu arzulamasını görmekten büyük bir haz alır. Bu nedenle biraz kaçma kovalamacanın ardından ilişki ancak başlamış olur. O da artık boğadan kaçamadığı için. Bu eğlenceli tavırları ile cinselliğe hareket kattıkları için cinselliğin süresi uzun ve zevkli olur.

Eğer boğa kadını ile kova erkeği cinsellikte buluşuyor ise, boğa kadını cilveleri ile, kova erkeği de aktif tavırları ile ilişkiyi başlatır. Genellikle tutku dolu dokunuşlar, tahrik eden öpücükler ve ön sevişmelerin ardından başlayan şehvetli bir cinsellik yaşarlar. Aşk ve evlilik gibi cinsel uyumları da müthiştir.

Boğa burcu ve kova burcu uyumu nasıldır ? Peki, boğa kova uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git