Boğa ve Koç Burç Uyumu

Boğa ve Koç Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 28 kez okundu.

Boğa burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Boğa ve koç uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Boğa Burcu ile Koç Burcu Uyumu

Boğa burcuna sahip bireyler ile koç burcuna sahip bireyler arasında büyük zıtlıklar vardır. Örneğin koç burcu yerinde duramayan kıpır kıpır bir yapıya sahip iken boğa burcu rahatına düşkün dinamik bir hayattan uzak durmayı tercih eder. Ancak bu durum zıtlık gibi görülse de çiftlerin birbirlerini tamamlaması açısından önemlidir. Sonuçta her ikisi de dinamik bir yaşamı tercih etseler dinlenmelerini sağlayacak durumu nasıl ortaya koyacaklar? Ya da tam tersi ikisi de dinamik yaşamdan uzak kalmayı tercih etseler aşklarına nasıl bir heyecan katacaklar? Bu açıdan aralarında her ne kadar büyük zıtlıklar var gibi görülse de bu durum onların hayatlarının dengeleri için oldukça gereklidir. Düşünün ki koç yorgun onu boğanın sakinliği rahatlatacak, boğanın canı sıkkın ise de koç ona hayatının kıpır kıpır canlılığı ile sihirli bir dokunuş yaparak onun tüm can sıkıntısını giderecektir.

Anahtar kilit uyumu diye bir şey mutlaka hepiniz duymuşsunuzdur. Anahtar ve kilidin tüm özellikleri aynı mıdır, yoksa tam tersi farklı mıdır? Anahtar ve kilidin özellikleri birbirinden tamamen farklıdır, ancak anahtarın kilidi açmasını sağlayan asıl bu farklılıktır. Tüm farklılıklara rağmen aralarında kusursuz bir uyum vardır. Koç ve boğa da aynı anahtar ve kilit gibi birbirlerinden çok farklıdırlar ama bu farklılığın içerisinde mükemmel bir uyum vardır.

Bu uyumluluklarının arasında ikisinin de tek eşli olmaktan hoşlanmaları yer almaktadır. İkisi de inatçı bir yapıya sahip olmalarına rağmen yapılan kavgalarda muhakkak birinden birisi adım atarak bir araya gelmektedirler. Koç ilişkilerinde güvenmek ister ve bu güveni verebilecek olan en iyi burçlardan biri sadık özelliği ile bilinen boğadır.
2-3 haftada bir kavga edebilirler. Ancak bu kavgalar bitirici olarak düşünülmemeli aksine aşklarının taze kalmasını sağlar.

Boğa ve Koç Aşk Uyumu

Peki, boğa koç aşk uyumu nasıl ?

Boğa burcu kadını hayatında fazla değişiklikler istemez, koç burcu erkeği ise tam tersi hayatında sürekli değişiklikler ister. Burada boğa burcu kadınının tekdüzeliği koç burcu erkeğinin ilişkiden soğumasına sebep olabilir. Ancak aralarındaki sevgi gerçek ve güçlü ise ikisi de bunun üstesinden gelebilirler. Koç erkeği bir gün yorulup dinlenmek istediğinde boğa burcu kadınının kollarına kendisini bırakabilir. Koç burcu erkeği boğa burcu kadınının yanında fikirleri bakımından, boğa burcu kadını da koç burcu erkeğinin yanında durağanlığı bakımından arka planda kalmaktadır. Bu bireyler için ayrılmaya sebep olabileceği gibi tam tersine onların birbirlerini tamamlamalarını da sağlayabilir.

Koç burcu kadınının sabırsızlığı ile boğa burcu erkeğinin ağır canlı oluşu aralarında bazen sorunlara bazen de iyi şeylere neden olur. Örneğin bir şey satın alırken boğa burcu erkeğinin kararsızlığı ortaya sıkıntılar çıkarırken, söz konusu cinsellik olduğunda onun bu sakinliği ve ağırlığı seksi oldukça mükemmel bir hale getirir. Koç burcu kadını her ne kadar kıpır kıpır bir yapıya sahip olsa da gün geldiğinde dinlenmek isteyecek sakin bir liman arayacaktır. Bu liman güvenilir bir boğa erkeğinden başkası olamaz.

Boğa ve Koç Evlilik Uyumu

Peki, boğa koç evlilik uyumu nasıl ?

Boğa burcu kadını oldukça büyüleyici bir güzelliğe sahiptir. Koç erkeği de bu güzelliğe oldukça düşkündür. Bu açıdan evlilikleri tam bir aşk evliliği olabilir. Ama ikisinin de kendilerinde var olan bazı özelliklerinden kaynaklı bu aşk sönebilir. Boğa kadınının mantık delisi olması, koç erkeğinin ise düşünmeden sürekli kıpır kıpır olması ikisini de sıkabilir. Ama sevgi her şeyin üstesinden gelir.

Koç burcu kadını uyumlu, ağır başlı, temiz, konuşmasını bile erkeklerden hoşlanır. Hoşlandığı erkeğin yanında rahat davranmak ister. Ona güvenmek ister ve onun da kendisine güvenmesini isteyerek ilişkiden özgürlük bekler. Bu noktada koç kadının istediği özelliklerden bir kısmı boğa erkeğinde varken bir kısmı tam tersi şekildedir. Boğa burcu erkeği koç burcu kadınının istediği gibi ağır başlı, rahat, temiz, güvenilir bir erkektir.

Ancak iş özgürlük noktasına geldiğinde değişebilir. Çünkü boğa burcu erkeği çok kıskançtır. Bu kıskançlıktan dolayı koç burcu kadınının özgürlüğünü kısıtlayabilir. Koç burcu kadını da bu duruma evlilik öncesi dayanabilir belki ama evlilikte artık onunda kendisine güvenmesini bekleyeceğinden evlilikleri aralarındaki sevgiye bağlı olarak kısa sürebilir. Ancak arada gerçekleşen bazı kavgalar ise aşklarının taze kalmasını sağlar.

Boğa ve Koç Cinsel Uyumu

Peki, boğa koç cinsel uyumu nasıl ?

Boğa burcu kadınının yönetim merkezi Venüs olduğundan kendiliğinden gelen doğal bir cinsellik isteği vardır. Boğa burcu kadını sakin yapısı nedeniyle cinselliğe uygun görünmüyor gibi olsa da fiziksel aktiflik konusunda da oldukça ön plandadır. Ancak bunu bir harekete geçiricinin olması gerekmektedir. Burada da koç erkeği rol alır. Çünkü koçlar başlangıçları kendileri yapmayı severler. Her ne kadar kendisi başlangıç yapmayı sevse de koç bir süre sonrasında ilişkinin monoton bir hal almaya başlamasından sıkılır. Çünkü koç erkeği cinsellikte de verdiği kadar almak istemektedir.

Koç burcu kadını ipleri elinde tutmayı sever. Bu durum cinsellikte de geçerlidir. Koç kadını istediği zaman erkeğini elde etmek ister. Boğa burcu erkeği de cinselliğe aşırı düşkünlüğünden koç kadınının çekim alanına hemen kendisini kaptırır. Ancak yine koçun farklı heyecanlar arayışı bir süre sonra boğa erkeğiyle ilişkisinden sıkılmasına sebep olur. Bunun için boğa erkeğinin de arada bir de olsa cinselliği ilk başlatan olması ve farklı deneyimler kazandırması gerekir. Eğer boğa erkeği aşkının etkisi ile durağanlığından arada bir ödün verirse cinsellikteki ten uyumları muhteşem ve devamlı olur.

Boğa burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Peki, boğa koç uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git