Boğa ve İkizler Burç Uyumu

Boğa ve İkizler Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 420 kez okundu.

Boğa burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Boğa ve ikizler uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Boğa Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

Boğa ve ikizler burcu için iki zıt kutup birbirini çeker diyebiliriz. Bu ilişkide boğa burcu daha oturaklı, daha sakin ancak bir o kadar inatçı ve egosu yüksek bir burçtur. İkizler ise hareketli, eylem ve egosu fazla yüksek olmayan bir burçtur. Her ikisi de birbirine uyum sağlayabilirse yani birbirlerine ayak uydurabilirlerse boğa ve ikizler burcu ilişkisi için olumlu bakabiliriz. Boğa evcimen ikizler ise çok sosyal bir burçtur. Bu yüzden iki burç bu noktada anlaşabilirlerse eğlenceli bir ilişki yaşayabilirler. İkizler burcu hazır cevap ve zeki bir burçtur. Ayrıca entelektüel yapısı ile boğa burcunu etkiler.

Boğa burcu ise zekası ve bilgi dolu olmasıyla ikizler burcunu kendine çekecektir. Bu iki burç hayat tarzları birbirlerinden farklı olan burçlardır. Ancak birbirlerinden etkilenebilir dersin uzun süreli birliktelikler yaşayabilirler. Boğa burcu her zaman ilgili, sorumluluk sahibi ve dikkatli olan bir burçtur bu yüzden her zaman tedbirli bir şey yapmadan önce kılı kırk yararcasına düşünür. İkizler ise her an değişkendir kafasına ne eserse onu yapar. Bu noktada iki burç birbirleri ile anlaşamayabilirler. Bu nokta ilişkide kilit noktasıdır. Ancak ikizler burcu kendi gibi birisiyle ilişki kurmaktan sıkıldığı için boğa burcu gibi farklı biriyle mutluluğu ve gerçek aşkı yakalayabilir. Ancak yine de boğa burcunun mutlaka dikkatli olması gerekir. Her zaman egosu tavan olan boğa burcunun ilişkide fedakarlık yapan kişi olması gerekir. Ancak öyle mutluluğu yakalayabilirler.

Boğa burcu sakin yapısının yanında çok otoriter bir yapısı da vardır. İkizler ise sorunlara çabuk çözüm üretebilen bir yapıya sahiptir. Ancak ikizler burcunun çocuksu tavırları ve sürekli ilgi bekleyen taraf olması boğa burcunu biraz sıkabilir. Bundan dolayı aralarında büyük kavgalar yaşanabilir. Bu iki burcun ortak yönleri olduğu kadar farklı yönleri de oldukça fazladır. Bundan dolayı bu iki burç hem aşk ilişkisinde hem de arkadaşlık ilişkilerinde kolay kolay anlaşamazlar. Boğa burcu ve ikizler burcunun ilişki yaşaması bu yüzden iki tarafında yıpranmasına sebep olabilmektedir.

Boğa ve İkizler Aşk Uyumu

Peki, boğa ikizler aşk uyumu nasıl ?

Boğa ile ikizler birbirlerine tamamen zıt karaktere sahiptir. Bundan dolayı hem arkadaşlık hem de aşk ilişkilerinde kolay anlaşamazlar. Boğa burcu ile ikizler burcunun bir aşk uyumu yakalaması oldukça zordur. İki burcunun zıtlıklarından dolayı birçok sorun ortaya çıkacaktır. Birbirlerine aralarındaki çekimden dolayı kolay aşık olabilmektedirler ancak kısa süre sonra birçok problem ortaya çıkabilmektedir. Eğer bu problemleri açabilirlerse açabilirler ki bu da çok zaman almaktadır. İlişkileri uzun soluklu olabilir. Boğa burcu aşırı inatçı bir yapıya sahiptir. İkizler burcu ise oldukça neşeli bir yapıya sahiptir. Bu da bu ikilinin zor zamanlar yaşamasına sebep olabilir.

Boğa burcu toprak grubuna mensup bir burçtur. İkizler burcu ise hava grubuna mensuptur. Farklı elementlerin grubuna mensup olan bu iki burcun birlikteliği zıtlıkların uyumu olarak adlandırılabilir. Yani bu ilişki ya olur ya da olmaz. İki farklı zıt burcun birlikteliği olacağından, ancak birbirlerine gerçekten ilgi duyuyor olmaları gerekmektedir. Ancak aralarında aşk olursa birliktelik yaşayabilirler. Boğa burcu her zaman ne istediğini bilir, yani ayakları yere sağlam bakar. Bu yüzden boğa burcu karşısındaki partnerinden de aynı şeyi bekler. İkizler burcu da aynı karakterini sergiler ise, yani hayatta ne istediğini bilirse ikilinin ilişkisi uzun süreli olabilir. Hatta evliliğe bile taşınabilir.

İkizler havadan nem kapar gibi her konuda tartışma ve kavga çıkarabilir. Sabit bir burç olan boğa burcunda ikizlerin bu tavrına çok bozulabilir. Ancak boğa burcunun sakinliği de enerjik olan ikizlerin fazlasıyla çıkacaktır. Çünkü ikizler burcu dışarı çıkmayı, eğlenmeyi, gezmeyi ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok sever. Boğa ise çok hırslıdır, çalışmayı sever ve gezmeyi zaman bulamaz zaman bulamaz. Bu yüzden birbirlerini ihmal edebilirler.

Boğa ve İkizler Evlilik Uyumu

Peki, boğa ikizler evlilik uyumu nasıl ?

Boğa ile ikizlerin evlilik ilişkisi ise tamamen hata olarak yorumlanabilir. Çünkü boğa burcu her ne kadar umursamaz ve sağlamaz gibi gözükse de içten içe kıskançlık onu yer bitirir. İkizler ise onun iç dünyasını fark etmezse ilişki daha da çıkmaza girer ve büyük tartışmalara yol açar. Böyle bir durum ortaya çıkarsa evliliklerini yürütemezler. Ancak ikisinin arasındaki çekim çok büyük olursa her şey tam tersine dönebilir, harika bir ilişki de ortaya çıkabilir. Ama yine de durumun olumlu olması için iki tarafın da çok gayret göstermesi gerekir. İkizler ile boğa tamamen zıt bir yapıya sahiptir. Bu yüzden ikilinin uyum yakalaması oldukça zordur. Bu ikilinin normal hayatta da kolay anlaşması oldukça zorlayıcı olmasından dolayı evliliklerinde yürütmeleri oldukça zordur.

İkizler burcu enerjik ve hareketli yapısıyla boğa burcunun sakinliği birbirlerine kolay kolay ayak uyduramaz. Birlikte kısa süreli bir aşk yaşayabilir ancak uzun süreli bir evlilik çoğu zaman söz konusu değildir. Bundan dolayı bu ikili kolay kolay uzun bir ilişki yaşayamaz. İkizler burcu değişken bir yapıya sahiptir. Boğa burcu ise hareketli ve bir o kadar da otel terliğini koruyan bir burçtur. Bu yüzden iki burcun anlaşması çok zordur. İkili ilişkiye başladıkları zaman tartışmalı ve sorunlu bir ilişki ile karşılaşacaklardır. Bu yüzden kısa süre sonra bu durumlar ayrılmalarına sebep olur. Bu ilişkide boğa fedakarlık yapar ve idareci olursa, istenilen ilişkiyi yaşayabilirler.

Boğa ve İkizler Cinsel Uyumu

Peki, boğa ikizler cinsel uyumu nasıl ?

Birbirleriyle cinsel açıdan alakasız 2 burçtur. Boğanın sabitliği ikizlerin cinsel yaşamdaki enerjisi ile uyuşmamaktadır. Bu her şeyde olduğu gibi cinsel hayatında da sabit de programlıdır. İkizler ise tam tersine sınır tanımayan ve enerji dolu bir burçtur. Cinsel açıdan çok uyumlu değillerdir.

İkizler Burcu Erkeği Burç Uyumu

İkizler burcu erkeği burç uyumu nasıldır? İkizler burcu erkeği, yaşanması ve anlaşılması zor bir karakterdir. Onun yanar-döner yapısı, iki kişilikli yaşamı her kadın tarafından kaldırılamaz. Ve her kadının davranışlarını, ilişkiye yaklaşma biçimini kaldıramaz. İşte bu yüzden onun diğer burçlar ile uyumunu bilmek çok önemlidir. Biz de sizler için,  burç uyumunu araştırıp, bu yazımızda derledik. Keyifli okumalar.

İkizler burcu erkeği kolay kolay bağlanmayı seven ve âşık olan bir burç değildir. Genellikle gerçek aşkı arar ve bulana kadar da farklı kadınlar ile ilişki yaşamaktan kaçmaz. Ancak günün birinde ciddi bir ilişki yaşamaya karar verirse tercihi kesinlikle yay kadınından yana olmalıdır. Çünkü en çok ortak noktası olan ve birbirlerine bir şeyler katabileceği burç yaydır. Yay kadını ile aranızdaki ortak yaklaşımlar paylaşacağınız noktaların da fazlalığını gösterir. Her ikiniz de konuşmayı ve sosyalleşmeyi sevdiğiniz için birlikte çok eğleneceksiniz. Ayrıca eğitim yaşamına devam etmek ya da yüksek öğreniminize devam etmek isterseniz de partnerinizle birbirinizi destekleyeceksinizdir. Öte yandan hayatınızın her anında mutluluğun etkilerini görmek istiyorsanız ve asla unutamayacağınız bir birliktelik istiyorsanız, seçiminiz kesinlikle balık kadınından yana olmalı. Sizin pohpohlanmayı seven yapınız, onun duygusal ve romantik yapısı, ulaşılması imkansız bir aşkı önünüze serecektir.

Duygusal anlamda yaşadığınız bu mutluluk ve iç huzuru, ilişkiden beklediklerinizi alabildiğiniz gördüğünüzde ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı anlayacaksınız. Siz doğru yolda olduğunuz sürece balık burcu kadını asla sizi yalnız bırakmayacaktır. Balık burcu kadını sizin kendinize olan güveninizi arttıracak, sizi dünyanın kahramanı olarak görecektir. Ona karşı romantik ve duygusal davranışlarınız ise onun beklentilerini karşılayacaktır. Hatta öyle ki paraya değer vermezken, sevdiği kadının istediklerini alabilmek için para kazanmaktan zevk duyacaktır.

İkizler erkeği ve koç kadını anlaşılması zor bir şekilde ilişkide çok iyi anlaşabilirler. Belki de her iki burcun da bağlanmayı sevmeyen yapısı birbirlerini anlamalarını kolaylaştıracak ve bir ilişkiye zemin hazırlayacaktır. Öte yandan koç kadını ile birlikte yaşayacağı cinsel birliktelikten zevk alacaktır. Koç kadınının tutkusu onun aklını başından almaya yetecektir. Her iki burcun özgürlüğüne ve bağımsızlığına düşkün olması onların arasındaki bir başka ortak noktadır. Böylece her ikisi de yaşadıkları ilişkide birbirlerini kısıtlamayacak, dolayısıyla hem istedikleri özgürlüğe hem de birlikteliğe sahip olacaklardır.

Başak kadını ile anlaşması ve yürümesi zor olan birliktelik karşımıza çıkar. İkizler erkeği duyguları ön planda olan ve duygularıyla karar vermeyi seven bir burçken, başak kadını için her zaman mantığı ön plandadır. Ancak başak kadının bu mantıklı yapısının altında tutkulu bir âşık da yer almaktadır. Eğer gerçekten sizi severse, bir noktaya kadar kendisinden ve önceliklerinden ödün verebilecektir. Ancak yine de aranızdaki bu büyük farklılık tartışma ve sorunlara yol açabilir. Terazi kadını ise evcimen ve duygusal yapısı ile gönlünüzü kolaylıkla fethedebilecek burçlardandır. O hem ev işlerini hem çocukları hem de sizi bir arada götürebilir. Hem de hiçbir şeyden taviz vermeden! Ayrıca ikinizin de insanlarla iyi anlaşmanız aranızdaki bağı kuvvetlendirecektir.

Boğa Burcu Kadını Aşk Hayatı

Boğa burcu kadını aşk nasıldır? Boğa burcu; azimli, inatçı, tuttuğunu koparan bir burçtur. Bunun yanında sabırlıdır ve hareketli bir yaşantıyı sevmez. Oluşabilecek herhangi bir tartışmadan hemen uzaklaşır. Huzurlu yaşamaya önem verir. Yaşanan ani değişikliklerden hoşlanmaz. Oldukça güzel konuşur ve kültürlüdür. Araştırmak ve kendisine yeni şeyler katmak hoşuna gider. Hem aşk hayatında hem de diğer alanlarda çaba harcar, azimlidir. Aşk hayatında sadakate önem verir. Kıskanç olmasına rağmen, kıskançlığını karşısındakini bunaltacak derecede yansıtmaz. Gereksiz doğabilecek bir tartışmadan ve huzurun kaçmasından fazlasıyla çekinir. Zamanı değerli olmakla birlikte sevdiği insana bolca vakit ayırabilir. Kendine olan güveni yüksek olmasına rağmen ilişkilerde karşı tarafın hamle yapmasını bekler.

Aşka inanan ve aşk hayatında sevgiye saygıya bağlıdır ve romantizmden fazlasıyla hoşlanır. Küçük sürprizler, hediyeler onun için kendisine verilen değerin simgeleridir. Sevdiğine çok fazla değer verir ve onun da aynı değerle karşılık vermesini bekler. Kendisine değer verildiğini hissetmek onlar için çok önemlidir. Sevdiği insanın doğru insan olduğunu düşündükten sonra o insan için yapamayacağı şey yoktur. Mutfakla arası iyi olan boğa kadını sevdiği insana güzel yemekler hazırlamaktan hoşlanır. Sevdiğinden de aynı özveriyle hazırlanmış yemekler veya sürprizler bekler. Daima kendini düşünen bir sevgili onun için katlanılamaz olacaktır. Bunun yanında ona yapacağınız gereksiz kıskançlıklar onu sizden uzaklaştıracaktır. Bu burç kadınına yaklaşırken küçük detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlara oldukça fazla değer vermeniz ve verdiğiniz değeri göstermeni durumunda huzurlu bir birliktelik içerisinde olabilirsiniz.

Boğa Burcunun Özellikleri Nelerdir ?

Boğa burcunun özellikleri nelerdir ? Bu burcun tarihi: 21 Nisan – 21 Mayıs. Yönetici yıldızı ise Venüs’tür. Venüs, güzellik ve sevgiyi temsil eder. Umudun burcu ve zenginlik burcu olarak da bilinir. Mal mülk, lüks bir hayat onlar için çok önemlidir.

En öne çıkan özellikleri, sıcakkanlı olmak ve ne istediğinden emin olmaktır. Son derece insancıldırlar. Sabırlı ve sorumluluk sahibidirler. Boğa burcu insanları doğayı sever. Boş zamanlarını doğada oldukları çeşitli faaliyetlerle geçirmekten büyük zevk alırlar. Güven ve dayanışma isteklerinden dolayı her şeyin sonsuza kadar süreceğine inanmak isterler.

Dış çevreye çok zor uyum sağlarlar. Ani değişimler, dengelerini bozabilir. Değişim sürecine uyum sağlamaları zaman alır. Sonrasında kendilerini yeniden huzurlu hissederler. Sabır, istikrar ve dayanıklılık konusunda ön plana çıkar. Problem çıkan zamanlarda kaçmaz ve mücadele ederler. Koruma içgüdüsüyle hareket ederler. Kendi varlık ve de mallarını korumak için ellerinden gelen tüm gayreti, sağlam bir iradeyle ortaya koyarlar. Kuralcı insanlardır ve kuralları kesin olan işleri severler. Ancak yine de girişimlerden vazgeçmezler.

Duygularıyla hareket ederler. Mantıklarını ikinci plana atmışlardır. Duygusal olarak bağlandıkları bir şeyi elde etmek de oldukça başarılıdırlar. Zaten büyük başarıları bu şekilde kazanırlar. Sevgi ve ilgi, yaşları kaç olursa olsun onlar için en büyük ihtiyaçlardan biridir. Aşk hayatında da bu genellikle böyledir. Bu burç grubununa ait insanlar, fiziksel olarak çekici kimselerdir. Bakımlı olmaya özen gösterirler. Duyguları incindiğinde çevresindeki insanları şaşırtacak şekilde davranabilir. Kontrolünü kaybedecek duruma gelmesi kolay değildir. Fakat sabrının taştığı durumlardaki şiddeti korkutucudur. Ayrıca sabit fikirlidir ve hayat onlar için değişmezdir. Siyah ve beyazın yanı sıra grinin olduğunu görmezler. Para konusunda hesaplı ve dikkatlidirler. Hesaplarını önceden planlar ve ona göre davranırlar. Akıllı insanlarla sohbet etmeyi severler. Konuşkandırlar ve düşüncelerini açıkça belirtirler. Bu burçlar, başarılı olacakları mesleklerden bazıları şunlardır: bankacılık, mühendislik, doktorluk, dişçilik…

Boğa burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Peki, boğa ikizler uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git