Boğa ve Boğa Burç Uyumu

Boğa ve Boğa Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 129 kez okundu.

Boğa burcu ve boğa burcu uyumu nasıldır ? Boğa ve boğa uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Boğa Burcu ile Boğa Burcu Uyumu

Boğa burcu toprak grubuna mensup bir burçtur. Bu yüzden çok çalışkan, sevgilisine sadık, evine bağlı, tutkulu ve inatçı olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda diğer toprak grubu burçları ile da iyi ilişkiler yaşayabilir. Boğa burcu genel olarak ne istediğini bilen, sabırsız, hedefine odaklanan, hayattan beklentileri olan bir insandır. Boğa burcu yine kendi gibi benzer karakteri olan boğa burcuyla romantik ve uzun bir ilişki yaşayabilirler. Boğa burcu tıpkı bir patlamaya hazır bomba gibidir. Egosu zaman zaman yüksektir. Bu yüzden karşısındaki de boğa burcu olunca büyük kavgalar kaçınılmaz olabilir. Ama yine de iki burçta anlayışlı olduğu için sonunda evlilikle sonuçlanan bir flört dönemi olacaktır.

Bu ilişki kesinlikle tutkulu olacaktır onun yanında aşk, sevgi, güven ve huzur da mutlaka yaşanacaktır. Her iki taraf da çok inatçıdır. Büyük kavga yaşanırken iki taraftan mutlaka bir tarafın fedakarlık yapması gerekmektedir. Çünkü iki tarafta inatçı ve gurur sahibi insanlardır. Boğa burcu toplum içinde rahattır ve her sınıftan insanla güzel ilişkiler kurabilir. Her insanla aynı rahatlıkla konuşup onların değişik fikirlerinden faydalanır ve hayatlarını uygulayabilirler. Dostluğa düşkün ve sadık olmalarından dolayı zor durumda olan insanlar için elinden geleni yaparlar. Boğa kadınları için daha çok yaşam tecrübesi edinebilmek önemlidir. Bu yüzden erkeğini ve çocukları için en iyi eğitim olanaklarını yaratmaya çalışırlar. Boğa kadınları yemekleri sever ve yemek yapmayı hayatının büyük bir uğraşı olarak görür. Yuvalarını çok severler, bu yüzden bu konuda büyük itina gösterirler.

Boğa ve Boğa Aşk Uyumu

Peki, boğa boğa aşk uyumu nasıl ?

Boğa burcu erkeği ve boğa burcu kadını arasındaki ilişki kesinlikle heyecan verici ve tutkulu olacaktır. Hem sevgili oldukları dönemde hem de evliliklerinde oldukça aşk dolu olacaklardır. Doğal olarak evliliklerinde problem yaşadıkları dönemlerde birbirlerini kolayca anlayabilirler ve kolayca çözüm bulabilirler. Boğa erkeği ve boğa kadını oldukça yapıcı bir yapıya sahiptir. Boğa kadını biraz daha sakin bir yapıya sahiptir. Bu ilişkide hem erkek hem de kadın burçlarının etkisiyle evde vakit geçirmeyi çok sever ve aynı zamanda birbirlerinin de eve düşkün olması hoşlarına gider. Evlilikleri boyunca ufak tefek problemler ile karşılaşsalar da bu iki burcun erkeği ve kadını evlilikte oldukça uyumlu bir çifttir.

Boğa burçları çok sadıktır ve aşkları ömür boyu sürer. Her zaman eşini sahiplenir ve aynı şekilde güvenebilecekleri bir eşe çok fazla değer verirler. Boğa burcu baş başa olmayı, romantizm yaşamayı, sevgilerini göstermeyi çok sever. Lezzetli yemekler yemeği, kaliteli bir şarap içmeyi, romantik müzikler dinlemeyi, sanatsal faaliyetleri ve konforlu bir evi çok sever. Boğalar pratik, kibar, sabırlı, dengeli ve duyarlıdırlar. İki burçta birbirine çok benzediği için hayatları emniyetli ve monoton olur. Hatta ilişkilerinde bu durumdan zaman zaman sıkılabilirler. Boğa burçları sabittir, değişikliklerden hiç hoşlanmazlar ve bu özellikleri her zaman onları bozar. İki taraf da oldukça inatçı olacağı için herhangi bir konuda anlaşamazsanız bu konunun içinden çıkmak size biraz zor gelebilir.

Boğa burcu için güven çok önemlidir. Bu yüzden ilişkide güvenmeyi çok isterler. Bu ilişkide iki boğa birbirine güvenebileceği için oldukça mutludur. Boğa burcu hiçbir zaman sevgilisinin veya eşinin güvenini boşa çıkarmaz. Yavaş hareket ettiğiniz ve çok dikkatli, kontrollü davrandığınız için kusurları ve hataları onarma imkanınız her zaman vardır. Bu ilişkide hem kadın hem erkek birbirleriyle kolay anlaşabilen, rahat, huzur ve mutluluk duygularını her daim tadarlar. Boğa kadınları boğa erkeklerine oranla daha fazla duygusaldır. Erkeğin sağladığı güven ve emniyet duygusu çok önemlidir. Boğalar çok kıskanç oldukları için ilişkide karşılıklı birbirlerinin özgürlüklerini kısıtlamak isteyeceklerdir. Ancak biraz düşündükleri zaman birbirlerini kolay anlayacak ve bu düşüncenin yersiz olduğunu göreceklerdir.

Boğa ve Boğa Evlilik Uyumu

Peki, boğa boğa evlilik uyumu nasıl ?

Her iki burç da evlilikte yaşam zevklerini ve rahatına fazlasıyla düşkündür. Ev hayatını ve ev konforunu çok sever. Hayatı paylaşmak konusunda oldukça keyifli bir birliktelik yaşarlar. Fakat evlilikte sürekli aynı şeyleri yaşamak ilişki sıkıcı hale getirebilir. Bu iki insan da duygusal ve romantiktir. Birbirlerini her anlamda etkileyebilirler. Birbirlerine duygu ve düşüncelerini açıklarken asla zorluk çekmezler. Çünkü bunlar aynı zamanda hayatta en iyi arkadaştır. Yani birbirlerinin iyi ve kötü yönlerini bilirler. Evimdeyim ileriki dönemlerinde çocuklara karşı olan düşkünlükleri onları birbirlerine daha çok bağlar. Evlilikte sevgisi sahiplenici ve kıskanç olabilir. Ama sıcak ve şefkatlidir. Yaşamda bu iki burcunda ta bittikten vazgeçip risk almayı ve esnek olmayı öğrenmesi gerekir. Boğa burcu evlilik ve meslek hayatında daima güvende olmayı ister. Aynı zamanda sabırlı ve sıcakkanlı yapıları sayesinde iyi bir dost olurlar. Bu çift parayı çok sever ve rahatlıkları için ister. Boğalar çok zor öfkelenir ama öfkelendiklerinde asla yanında durmamız gerekir. Evlilik yaşantısında kıskandırarak onu kızdırabilmeniz mümkündür. Kıskanç olmamalarına rağmen aldatıldıklarında büyük acı çekerler ve intikam almak için gün beklerler.

Boğa ve Boğa Cinsel Uyumu

Peki, boğa boğa cinsel uyumu nasıl ?

Cinsellik bu iki burcun yaşamlarının vazgeçilmez bir zevkidir. Yıldızından dolayı güzelliklerini düşkün olurlar. İki burçta birbirini seksüel yönden tamamlarlar. İki burçta çok erotik ve duyarlıdır. Fiziksel olarak oldukça uyumludur. Boğa insanı Venüs gezegeni tarafından yönetilir ve bu yüzden güzelliklere düşkündür. Onlar için güzel olan her şey değerlidir. Cazibesi sayesinde boğa erkeğini kendine bağlamayı çok iyi bilir. Her iki tarafında cinselliğe verdiği önem içlerinde gizli kalmış duyguların açıkça meydana çıkmasına sebep olur. Bu çiftin duygularından elde ettikleri zevklere düşkünlüğü ve heyecanlı ve aktif bir cinsel yaşamlarını olmasını sağlar. Bu burç bedenini çok iyi kullanır. Bu yüzden cinsel hazzı yaşamak ve yaşatmak için elinden geleni yapmaktadır.

Boğa burcu ve boğa burcu uyumu nasıldır ? Peki, boğa boğa uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git