Boğa ve Başak Burç Uyumu

Boğa ve Başak Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 205 kez okundu.

Boğa burcu ve başak burcu uyumu nasıldır ? Boğa ve başak uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Boğa Burcu ile Başak Burcu Uyumu

Başak burcu ile boğa burcu son derece uyumlu bir ikilidir. Burçlar alemi içinde başak burcu ile boğa burcunun en uyumlu ikililerden biri olmasının çok somut nedenleri vardır. Hem başak burcunun ve boğa burcunun aynı burç grubundan olmaları, hem de her iki burcun insanının benzer karakterlerde olmaları ve birbirlerini tamamlamaları bu uyumu sağlamaktadır. Boğa burcunun ve başak burcunun uyumunu aşk, cinsellik, evlilik ve iş ortamındaki yönleriyle inceleyelim.

Boğa ve Başak Aşk Uyumu

Peki, boğa başak aşk uyumu nasıl ?

Boğa burcu toprak grubunun burcudur ve 21 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğumluların burcudur. Boğa burcunun yönetici yıldızı venüstür. Venüs; güzelliği ve sevgiyi temsil eder. Başak burcu da toprak grubunun burcudur ve 23 Ağustos ile 22 Eylül tarihleri arasında doğumluların burcudur. Başak burcunun yönetici yıldızı merkürdür. Merkür; zekayı ve canlılığı temsil eder.

Boğa burçlu insanlar, yıldızları olan Venüs’ün son derece etkisi altındadırlar. Bu nedenle güzelliklere çok düşkündürler. Boğa burçlu insanlar için güzel olan ve estetik değeri taşıyan her şeyin kıymeti vardır. Güzel sanatlar ile son derece yakından ilgililerdir. Aşık olacakları kişinin de güzel ve özenli olmasına çok dikkat ederler. Başak burçlu insanlar için de güzelliğin yeri büyüktür. Özellikle maneviyatın getirdiği güzelliğe çok düşkündürler. Yani her zaman iyi ve güzel hisler içinde olmak isterler. Hayatlarında sorun olmasını veya olayların sürekli kötüye gitmesini istemezler. Aşık olacakları kişinin iyi yürekli kişiler olmasına dikkat ederler.

Bu yönden bakınca da boğa burcu ve başak burcu insanlarının birbirlerini tamamlayacakları aşikardır. Çünkü boğalar da başaklar da aşktan ve hayattan neredeyse aynı şeyleri beklerler. Boğa burcunu ve başak burcunu burçlar alemi içinde en uyumlu çiftlerden biri olmasının en büyük nedeni birbirini her anlamda tamamlayan bir çift olmasıdır. Her iki tarafın da sorun sevmeyen ve sorun çıkarmaya yönelik olmayan; hayatın güzelliklerini yakalamaya çalışan kişilikleri sayesinde son derece uyumlu bir birliktelik sağlanacaktır. Boğa burcu ve başak burcunun yaşayacakları aşk, uzun yıllar devam edebilecek bir sağlamlıktadır.

Boğa ve Başak Cinsel Uyumu

Peki, boğa başak cinsel uyumu nasıl ?

Boğa burçlu insanlar güzelliğe düşkün oldukları kadar zevke ve özellikle de bedensel zevklerine de çok düşkündürler. Ancak boğalar için cinsellik yer ve zaman olarak uygun olmalıdır. Yer ve zaman uygun olduğu takdirde boğalar cinsellikte sınır tanımazlar ve sıkıcılıktan hoşlanmazlar.

Başak burçlu insanlar da cinsellik için uygun yer ve zaman olması gerektiğini düşünürler. Fakat başak burçlu insanlar ile boğa burçlu insanların cinsellik konusunda ayrıldıkları nokta, başakların kısa sürede tatmin olmalarına karşın, boğaların kolay kolay tatmin olmamalarıdır. Bu nedenle bu birlikte başak burçlu kişiler, boğaların doyumsuzluğu karşısında yorulabilirler. İlişkinin başlangıç dönemlerinde bu sorun yaşanır, fakat ikili birbirlerine alıştıktan sonra bu sorun da çözülür ve ikilinin ideal bir cinsel hayatları olur.

Boğa ve Başak Evlilik Uyumu

Peki, boğa başak evlilik uyumu nasıl ?

Boğa burcundaki kişiler hem Venüs yıldızının etkisinde olduklarından hem de toprak grubunun burcu olduklarından ev dekoruna son derece önem veren kişilerdir. Hatta tüm burçlar içinde ev dekoruna en fazla önem veren burç olduğu söylenir. Bu nedenle boğa kadını da boğa erkeği de evlerinin rahat ve şık olması için para harcamaktan asla çekinmezler.

Başak burcundaki kişiler ise hem ev ortamlarının hem de iş ortamlarının rahat olması kadar düzenli olmasına da çok önem verirler. Disiplini ve düzeni temsil eden Merkür yıldızının etkisinde oldukları için, evlerinin temiz ve kullanışlı olması için ellerinden geleni yaparlar. Yaşama alanları başak burcundaki kişiler için de son derece önemli olduğundan, bu burcun insanları da evleri için para harcamaktan çekinmezler.

Her iki burcun da insanı bu yönleriyle benzerlik gösterdiği için, beraber yaşayacakları eve masraf yapmaktan kaçınmazlar. Ortak paralarını, ortak zevkleri için harcayacak bu çiftin evleri hem şık hem de rahat ve de temiz olacaktır. Uyumun simgesi olan bu çift evlilik aşamasında sorun yaşamayacakları gibi evlilikleri de sağlam temellere dayanacaktır ve uzun yıllar devam edecektir. Bunun yanı sıra bu çift hayatın güzelliklerini doyasıya yaşamak için dünyaya geldikleri için, birbirlerinde aradıklarını bulacaklardır. Beraber tatil yapmaktan, beraber farklı lezzetleri tatmaktan, beraber konsere gitmekten, film veya tiyatro izlemekten, sergileri gezmekten son derece haz alacaklardır. Aslında ilişkileri sıkı bir arkadaşlık da barındıran bu çiftin evliliği çok doğru bir karar olacaktır.

Boğa ve Başak İş Uyumu

Peki, boğa başak iş uyumu nasıl ?

Başak burcu, tüm burçlar içindeki en disiplinli, en düzenli ve en dikkatli burçtur. Başak burcundaki kişiler adeta işkolik kişilerdir. Çok akıllıdırlar ve doğruyu yanlıştan çok kısa sürede fark ederler. Ayrıca dürüstlüğe ve samimiyete de oldukça önem veren başak burçlular beraber iş yapmak veya ortak olmak için neredeyse ideal kişilerdir.

Boğa burcundaki kişiler ise hayatlarını devam ettirmek için paraya muhtaç olduklarını bilirler. Başkasının sırtından geçinmek veya üretmeden durmak boğa burçlarına göre değildir. Bu nedenle boğa burcundaki kişiler de girdikleri iş ortamında mutlaka yükselirler ve istediklerini elde ederler. Başak burcundakiler ile boğa burcundakilerin kuracakların işin başarısız olma ihtimali neredeyse yoktur. Çünkü her iki burcun insanı da son derece idealisttir ve söz konusu iş olunca hiçbir konudan taviz vermezler.

Genellikle kurulan iş ortaklıkların güven duygusu biraz zor gelişir; ancak boğa burçlu bir kişi ile başak burçlu bir kişi arasında böyle bir şey olmaz. Çünkü onlar güvenmedikleri biriyle asla yola çıkmazlar. Her iki burcun insanı için de güven duygu çok önemlidir. Güvene, çalışkanlığa ve dikkate dayanan bu iş ilişkisi uzun süreler başarı ile devam edecektir.

Boğa burcu ve başak burcu uyumu nasıldır ? Peki, boğa başak uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git