Boğa ve Balık Burç Uyumu

Boğa ve Balık Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 325 kez okundu.

Boğa burcu ve balık burcu uyumu nasıldır ? Boğa ve balık uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Boğa Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Çok güzel bir birlikteliği olan boğa ve balık burcu uzun süreli evliliklere sahip olabilirler. Bazı zamanlarda boğanın yaşama maddesel bakışı ve balığında her şeyden uzak sevgi isteyen de hayallerle yaşaması bu ilişkiyi zora sokabilir. Ancak her iki tarafın da duygusal açıdan zengin olması beraberliklerinin de uzun süreli olmasına yardımcı olur.bu ilişkide balığın duygusal ve uyumlu yapısı boğanın hedeflerini gerçekleştirmesinde ihtiyacı olan rahatlığı ona verecektir. Bunun yanında hayal aleminde yaşayan balığın boğa gibi sağlam ayakları yere basan bir partner tarafından sahiplenilmesi balığın hayatına düzen ve istikrar getirecektir. Genel olarak yaşayabilecekleri en büyük problemler maddi konulardır. Partnerler bir arada olmaktan son derece mutlu olacağı bir birlikteliktir. Toprak ve su elementine mensup olan bu iki burç birbirlerini daima mutlu edebilir.

Balık, yaratıcı, hassas ve daima pozitif düşüncelidir. Boğa ise sağlam, güvenilir ve daima istikrar sahibi birisidir. Bu yüzden ikisinin de birbirine ihtiyacı vardır. Balık burcu boğa partnerine yaratıcılık ve hayal gücü olarak katkı sağlayacaktır. Boğanın maddeye çok düşkün olması balığı biraz sıkabilir. Ancak balık onu kibar ve yumuşak şekilde ikna edecek ve araları düzelecektir. Birlikte aşka ve keyfe fazla zaman ayıracaklardır. Balık fedakar ve verici yapısıyla ilişkiye olumlu bir hava katacaktır. İş hayatında ise boğayı harekete geçirmek biraz zor olacaktır. Balık burcu ise sorumluluk almaktan biraz uzaktır. Yapılan işler kişisel bir yaratıcılık gerektiriyorsa bu tam boğa ve balığa yönelik bir iş olacaktır. Balık burcunun gerçekçi bir dünyada yaşamaması boğayı biraz zorlayacaktır. İlişkide iplerin boğada olması bu ilişki için çok daha sağlıklı olacaktır. Balık burcunun egosu çok fazla gelişmemiştir. Bu yüzden boğa burcu onu karakterinin oturması açısından oldukça etkileyecektir.

Boğa ve Balık Aşk Uyumu

Peki, boğa balık aşk uyumu nasıl ?

Aşkta balık burcunun en şanslı olduğu burç boğa burcudur. Boğa burcunun özellikleri arasında ayaklarını yere sağlam basmak, ilişkilerinde uzun vadeli düşünmek, her zaman güven sağlamak gibi özellikler vardır. Bu özellikler bir balık burcu için ilişkide aradığı en temel özelliklerdendir. Çünkü balık burcu hassastır ve karşındaki insana çok fazla görev düşmektedir. Bu yüzden bir boğa burcu bu görevi en iyi şekilde yapabilen nadir burçlardan biridir. Boğa burcu aşk ve romantizm açısından tam anlamıyla güzel bir burçtur. Bu yüzden hassas olan balık burcu romantizm açısından her şeyi boğa burcunda bulabilir. Bu ikili ilişkilerinde çok fazla kavga etmeyi sevmezler. Kavgadan bağrışmalardan uzak durmayı seven yapılara sahiptirler. Bu nedenle de ilişkide mutlu olmak için kavgadan uzak durmaya özen gösterirler. Balık ve boğa birlikteliği her iki burç içinde güzel bir birlikteliktir.

Boğa ve balık ikilisinin hayata bakış açıları ve hayattan beklentileri benzerdir. Çünkü boğa burcu ilişkide hiçbir burçta bulamadığı sakinliği ve kararlılığı balık burcunda bulabilir. Aynı zamanda boğanın sadakati bu ilişki için çok önemlidir. Balık sadık ve güvenilirdir. Bu yüzden bu özelliği boğa burcunun hoşuna gidecektir. Balık burcu boğa burcu için aşk ve evlilik anlamında en iyi seçimlerden birisi olacaktır. Çünkü boğa kendisi gibi ayakları yere basan birisini arar. Aynı zamanda çok ince düşünceli olan boğa burcu balığında kendisine güvenen yapısından çok etkilenecektir. Balığın duygusal ve aynı zamanda kendine güvenen yapısı bu ayın ilk anda çok fazla etkileyecektir. Bazen de bu iki burcun aşk ve evlilik hayatı pek uyumlu olmaz.

Balık burcunun çok aşırı duygusallık boğa burcunun zora sokabilir. Çünkü boğanın hayata bakış açısı oldukça gerçekçidir. Bazen balığın vurdumduymaz tavırların boğayı çileden çıkarır. Bu nedenle boğanın her zaman ipleri kendi elinde bulundurması ve kontrollü olması gerekmektedir. Diğer taraftan balık burcu boğanın problemleriyle ilgileniyor ve iyi bir dinleyici olur. Balık sizi sinemaya, sergiye, konsere ve diğer kültürel faaliyetlere götürebilir. Boğa da onu pahalı restoranlara götürür. Beraber çok eğlenebilirsiniz ve uzun vadede çok güzel bir birlikteliğiniz olabilir. Boğa aşık olduğu zaman tüm kalbini hayatını size verecektir, bundan şüpheniz olmasın. Sadakat bekleyen balık burcu için sonuna kadar size bağlı kalacağını söyleyebilirim. Para konularını idare etmek balığa çok zor gelir. Bu yönetimi boğa yaparsa çok daha iyi olur. Balık birine borç verdiği zaman geri almayı bile düşünmez. O hayatında para kavramının bile olmasını istemez. Ancak boğa için tam tersine maddi konular çok önemlidir. Boğanın para konusundaki fikirleri balığı etkileyebilir.

Boğa ve Balık Evlilik Uyumu

Peki, boğa balık evlilik uyumu nasıl ?

Evliliklerinde balık ve boğa birlikteliğinde çok güzel bir uyum vardır. Hatta onların bu uyumu etraflarındaki insanların hemen dikkatini çeker. Hassas ve yumuşak yapılı bir karakteri olan balık burcu aradığı aşkı ve güveni boğada bulacaktır. Boğa evliliklerinde genelde güven veren ve güven arayan, huzurlu, sakin ve aşırı sahiplenicidir. Dayanıklı ve uzun vadede muhteşem bir evlilikleri vardır.

Boğa ve Balık Cinsel Uyumu

Peki, boğa balık cinsel uyumu nasıl ?

Balık duygusallığın yanında kuvvetli bir cinselliğe de sahiptir. Yani bu eşinin her zaman ihtiyaçlarını ve cinsel hızına ayak uydurmakta zorlanmaz. Bu çift bedensel ve duygusal paylaşımlardan hoşlanırlar. Fiziksel olarak birbirlerini tamamlarlar. Ancak balık duygusal ve daha yumuşak başlı davranır ve boğa burcu da cinsellikte daha arzulu ve tutkulu hareket eder. Bu nedenle başlangıçta birbirlerine çekici gelse de bazen cinsellik anlamında birbirlerini tatmin etmeyebilirler. Aşkta son derece fiziksel olan boğa burçlarını memnun etmek de oldukça kolaydır. Aranızdaki çekim en çok yatakta ortaya çıkacaktır. Balık sizi bu konuda zirvelere çıkarabilir, ayaklarınızı yerden kesebilir. Balık hayal ettiği her şeyin mümkün olacağını bilir. Boğa gibi gerçekçi değildir. Bu konuyu aşarsanız çok daha güzel bir ilişkiniz olacaktır.

Boğa burcu ve balık burcu uyumu nasıldır ? Peki, boğa balık uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git