Boğa ve Aslan Burç Uyumu

Boğa ve Aslan Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 253 kez okundu.

Boğa burcu ve aslan burcu uyumu nasıldır ? Boğa ve aslan uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Boğa Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

Aslan ve boğa her ikisi de lider ve gururlu burçlardır. Bu yüzden anlaşır veya anlaşamaz şeklinde yorum yapamayız. Beraberken çok iyi anlatabildikleri gibi çok kötü de anlaşabilirler. Amca bu iki burcun ilişkisinden kötü bahsetmek olmaz. Aslan hareketli, neşeli ve girişken yapısındadır. Bu yüzden boğayı kolay tavlayabilir. Ancak aslan her zaman ilişkide zincirleri elinde tutmak ister. Çünkü kendisini ancak bu şartlar olduğunda güvende hisseder. Bu onun için çok önemlidir. Aynı şekilde boğa da böyle hisseder. Bu ilişkinin tutkulu düzeyli ve neşeli bir ilişki olacağız apaçık bellidir.

 

Bu ikili birbirlerine anlamaya çalışırlarsa evlilikleri uzun süreli olacaktır. Aslan burcu ve boğa burcunun birbirlerine benzerlikleri çoktur. İkisi de lüks ortamlardan hoşlanır bu yüzden bu ikilinin baş başa lüks bir restoranda şık bir yemek yemesi gayet doğaldır. Ancak aslan burcu her burç tarafından müsrif olarak görülebilir. Ancak boğada lüksüne düşkün olduğu için onu anlamakta zorlamayacaksın. Aslan burcu sıra dışı ve pahalı hediyelerden hoşlanır ayrıca lüks ortamlarda eğlenmeye bayılırlar. Bu yüzden boğalar onunla vakit geçirmekten oldukça hoşlanacaklardır. Boğa burcu ve aslan burcu çifti, kendilerine uyumlu ve düzenli bir birliktelik yaratabilir ve mutlu olabilirler.

Hem aslan hem de boğa burcu güzel giyinmekten ve hoş mekanlarda yemek yemekten hoşlanırlar. İki burcunda yaşama sevinçleri vardır ve hayattan çok zevk alırlar. Bu yüzden birlikte çok iyi vakit geçirecekler. Aslan burcu her zaman ilgi bekler ve ilginin merkezinde olmaktan hoşlanır. Bu yüzden boğa burcu ona karşı ilgi göstermeyi asla ihmal etmemelidir. Aslan burcu boğa burcu gibi sosyal bir burç değildir. Bu yüzden boğa burcu onunla baş başa vakit geçirmeyi her zaman hazır olmalıdır. Aslan burcu da sıkıcı bir tip olmadığı için bu onunla baş başa vakit geçirmekten çok hoşlanacaktır.

Boğa ve Aslan Aşk Uyumu

Peki, boğa aslan aşk uyumu nasıl ?

Aslan burcu ve boğa burcu bazen de aralarında istedikleri mutluluğu ve uyumu yakalayamaz. Aslan burcu liderlik iç güdüsüyle ilişkisini yönetmeye çalışır. Boğa burcu ise bundan asla hoşlanmaz. Dolayısıyla bu da aralarında sorunlar yaşanmasına neden olur. Ancak kısa süreli bir ilişki yaşadıkları zaman nadiren de olsa mutluluğu bulabilirler. Uzun süren bir ilişkide iki tarafında çok yıpranmasından dolayı ilişkide ikisi de soğumaya başlar ve birbirlerini çok üzebilirler. Ancak uzun süreli bir ilişki düşüncesinde olmazlarsa mutlu olabilirler. Aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını bir ilişkiye başladıkları zaman bu ilişki kısa süreli olacaktır.

Aslan ile boğa aslında birbirine çok benzer, ikisi de lükse düşkün partiler, lokantalar, aktiviteler, güzel evler, güzel elbiseler, güzel ayakkabılar almak ister. Güzel ve lüks olan her şeyden zevk alırsınız. İlişkilerinde de bir üçüncüye asla yer yoktur. Hatta bu iki burç çok farklı şeyler düşünebilir birbirine sık sık sevgi gösterileri yapabilir birbirlerine dolayısıyla git gide alışabilir. Bu sayede birbirinize sonsuz güvenebilirsiniz. Aslan abartmalardan hoşlanır, boğa ise sevgi ve saygıdan hoşlanır, asla bir aslanı sevgi anlamında ihmal etmeyin. Çünkü o; onu artık sevmediğinizi ondan nefret ettiğinizi kolayca düşünebilir. Bu nedenle ona sevgi gösterin ve asla onu terk etmeyin. Uzun süreli aşk yaşamak istiyorsanız, sizi yanlış anlamamasına özen gösterin. Boğa genellikle duyarlı bir aşıktır. Karşısındaki insanı da düşünür ve onun mutluluğu için elinden geleni yapar. Aslan size bir sürpriz parti yapabilir ve sanat ile uğraştığını kanıtlamak isteyebilir. Aslan her zaman övülmek ister. Ve sizden ilgi bekler. Aslanlar hayatlarında en çok emekli olup rahat etmeyi ister.

Boğa hayatta her şeyin üstünden sabırla gelebilir. Ama siz karşınıza çıkan en ufak engelde yardım isterseniz bütün karakterinizi silebilir. Boğa çok sabırlıdır ne yaparsanız yapın onun sabrını asla kıramazsınız. Ancak boğa için elinizden geleni yaparsanız, bunu ömrü boyunca unutmaz ve karşılığını güzel verir. Siz en iyisini yapın ki boğa da size karşı elinden gelenin en iyisini yapsın. Aslında birbirinize çok benzer iki burçtur ve maddeye önem vermez. Etrafta gösterişli eşyalar isterler ve zevklerini tatmin etmek isterler çoğu zaman. Aslan ilişkide standart olmayı sever. Boğa da sabit olmayı sevdiğinden bu noktada iki burç iyi anlaşacaktır.

Boğa ve Aslan Evlilik Uyumu

Peki, boğa aslan evlilik uyumu nasıl ?

Aslan ve boğa, evlenme kararı aldıklarında oldukça fırtınalı bir evlilik süreci geçirirler. Ancak bu kısa sürede birbirlerini çok mutlu edebilirler ve birbirlerine daha çok aşk yaşatabilirler. Bazı durumlarda bu güzel ve kusursuz uyum sadece ilişkinin ilk zamanlarına özel bir durumdur. Çünkü bir süre sonra ilişkilerine sorunlar eklenebilir ve bu da zaman için de iki tarafında sıkılmasına neden olabilir. Kavgalarda aslan burcu asla geri adım atmaz bu nedenle bu da iki burcun aralarındaki sorunların asla çözülmemesine neden olacaktır.

Boğa ve Aslan Cinsel Uyumu

Peki, boğa aslan cinsel uyumu nasıl ?

Boğa burcunun tembelliği ile aslanın burcunun neşeli olması birbirine çok uyumlu değildir. Aslan cinsellikte sevişme zamanını belirlerken bile lider yönünü gösterir. Cinsel birleşmede ise oldukça tutkuludurlar. Ancak, boğa cinsellikte bencildir. Bu yüzden bazen ikili cinsel bakımdan ideal bir ilişki olamayabilirler. Her geçen gün sorunlar büyür. Bu yüzden cinsellik açısından gelecek için güzel bir ilişki pek söz konusu değildir. Boğa karşısındakine isteğini, arzularını açık açık belli etmekten çekinen bir yapıdadır. Boğa ve aslan, planlı, stratejik bir şekilde ağır ama zevk alarak, adım adım ilerlemeyi tercih eden bir yapısı vardır. Ancak boğa; kendi kuralları çerçevesinde cazibesini, çekiciliğini ve aşk oyunlarını kullanmaktan da geri kalmaz. Boğa dış görünüşünden hiç anlaşılmayacak gibi tutkulu, ihtiraslı ve aktif bir cinselliğe sahiptir. Cinsellikte iki burç da aktif olmayı sever.

Boğa burcu ve aslan burcu uyumu nasıldır ? Peki, boğa aslan uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git