Boğa Burcu Erkeğiyle Nasıl Baş Edilir?

Boğa Burcu Erkeğiyle Nasıl Baş Edilir?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 433 kez okundu.

Boğa burcu erkeğiyle nasıl baş edilir ? Bu burç erkeği, denilince akla ilk gelen özelliği evcil olmasıdır. Onunla baş etmek istiyorsanız evinize ve ev hayatınıza özen göstermelisiniz. Onun için tam bir ev kedisi de diyebiliriz. Çünkü; rahatına düşkündür ve ev de saatlerce vakit geçirebilir. Ve bundan büyük zevk alır aynı zaman da bu onun için bir hobidir. Eğer evinde huzur yoksa sizden uzaklaşacaktır. Boğa burcu erkeğine istediklerinizi kabul ettirmek istiyorsanız eğer evinde onu rahat ettirin. Evde bazı hobilerini gerçekleştirebilirsiniz. Evinizin temiz olmasına çok dikkat eder ve bu onda takıntıdır. Onunla başa çıkmak istiyorsanız bunlara dikkat etmelisiniz. Tutumlu olmayı, titiz olmayı ve ona güzel yemekler yapmayı elden bırakmayın. Paranın haddinden fazla harcanmasını sevmez ve bu onu bazen sıkıcı yapabilir. Onu sevdiğinizi belli edin, kimi zaman anaç ruhunuzla ona yaklaşın ve onu ihmal etmeyin.

Boğa burcu erkekleri, yemeklerle arası çok iyi olduğu için sevdiği yemekleri yapabilirsiniz. Ona karşı yalan söylemeyin, onu kandırmaya çalışmayın. Boğa erkeği, yalanları ve sahtekarlıkları kaldıramaz ve gözünden düşebilirsiniz. Size eskisi gibi davranmaz, eskisi gibi değer vermez. O yüzden bu konuda hassas olun ve yalan söylememeye dikkat edin. Duygularınızla hareket etmeye çalışın, ona karşı ciddi ve soğuk olmayın. Her zaman sıcakkanlı ve sempatik olmaya çalışın. Böylece size daha çok bağlanacaktır ve sizden kopamayacaktır. Onunla çok uzun kavgalara girmeyin eğer kavga ederseniz bile ona çok bağırmayın. Çünkü; boğa burcu erkeği çok sinirlidir ve kendini kontrol etmeyebilir. Bu yüzden sizde bağırdığınız zaman kaos ortamı olacaktır. Kavgalardan sonra kendini haklı çıkaracağı için bundan dolayı gene siz zarar görebilirsiniz. Onlar sıradanlığı sever bu yüzden dışarıya çıkmak ya da gezmek gibi zevkleri yoktur. Onunla beraber alışkanlıklar yapmaya çalışın ve sabırlı olun.

Boğa burcu erkeğiyle nasıl baş edilir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git