Boğa Burcu Erkeğinin Zayıf Yönleri

Boğa Burcu Erkeğinin Zayıf Yönleri
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 558 kez okundu.

Boğa burcu erkeğinin zayıf yönleri nelerdir ? Bu burcun zayıf yönlerine denk geldiyseniz bir adım geri çekilmelisiniz. Hatta biraz uzak durmalısınız.

Boğa burcu erkeği sakin, sessiz gözükür; ama kızdırılmaya hiç gelmez. Kızdırıldığı zaman karşısında dünya yok olur. Tamamen yakar ve yıkar. Boğa burcu erkeğinin inatçılığına karşı gelemezsiniz. Dünyada tek onun hedefi vardır. O ne dediyse odur. Bu özelliğinin altında da hedeflerine odaklanmaları ve azimli olmaları gelir. Boğa burcu erkeği bu özelliğine istese de karşı gelemez. Onu bu özelliği ile kabul etmelisiniz.

Boğa erkeği çok kıskançtır. Bir şeyi kendine göre kabul ettiyse o onundur. İkili ilişkilerinde kıskançlık duygusu hat seviyededir. Ve bu kimi zaman ilişkisini bitirmeye kadar götürür.

Boğa erkekleri tembeldir. Canı istemezse bir bardak suyu bile yerinden kaldırmaz.Tembelliği tuttuğu zaman dünya yıkılsa umurunda olmaz. Ve bu özelliği de bir hayli can sıkıcıdır. Çalışkan insanla vakit çabuk geçer. Boğa burcu erkeği ile vakit hiç geçmez. Konuşmayı çok fazla sevmez. Sohbet ortamlarında onu az dinlersiniz. Hatta ‘o olsa da olur olmasada’ dersiniz. Varlığı yokluğu belirsizdir. Yeter ki kızmasın, sinirlenmesin.

Bu burç grubunun zayıf yönünden birisi de aşırı derecede kendini düşünmesidir. Başkalarını da düşünür, ama önce kendini düşünür. Kendisi her anlamda iyi olsun sonra sıra başkalarına gelir tabiri caizse. Bu özelliğini öyle çok dışa vurur ki hiç tanımayan insan kolaylıkla boğa burcu erkeği diyebilir. Kendi keyfi yerindeyse dünya onun için hep mutludur.

Sabit düşünceli ve dar görüşlüdür. Zaten kendini çok düşünmesi bu özelliğinden doğan bir özelliğidir. Onu bir düşüncede başkasını haklı görürken bulamazsınız. Düşüncesi sabittir ve kendi haklıdır. En doğrusu kendidir. Bu yüzden başkalarının ne düşündüğü onun için çok fazla önem teşkil etmez. Bu yönde de yine kendini düşünmesinden kaynaklı sabit düşünceleri ortaya çıkar. Boğa burcu erkeği boğazına çok düşkündür. Sevdiği yemekleri yaptığınızda sizden iyisi yoktur.

Boğa burcu erkeğinin zayıf yönleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git