Boğa Burcu Erkeğinin Takıntıları Nelerdir?

Boğa Burcu Erkeğinin Takıntıları Nelerdir?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 296 kez okundu.

Boğa burcu erkeğinin takıntıları nelerdir ? Neredeyse her alanda başarıdan başarıya koşan bu burcun erkekleri, iş, aşk, aile ve sosyal çevresini birbirinden ayrı tutmayı başararak yaşamını birbirine zarar verip etkilemeyen bir düzene sokmuştur. Boğa burcu erkeği ile olan bayanlar oldukça şanslıdır ve gelecek bakımından mükemmel bir konfora ulaşacak demektir. Boğa burcu erkeğini anlamak ve tanımak oldukça basit olup, onu olumlu yönlerinin yanı sıra olumsuz yönleri ile de kabul etmek gerekmektedir. Bu burcun erkeği ile olmanın en zor yanı, mantık çerçevesinde ortaya çıkan kıskançlıklarıdır. Öyle ki birlikteliğiniz boyunca hiç kıskanmadığını düşündüğünüz boğa burcu erkeğiniz oldukça iyi bir toparlayıcı olduğundan ilişkisinde de duyguları biriktirip bir anda püskürtme yeteneğine sahiptir. Bu da emin olun partneri için acı bir deneyim olur. Kimseye kin tutmaz fakat affetmeyi de düşünmez.

Boğa erkekleri için biten bitmiş giden gitmiştir. Ancak istisnai durumları da göz ardı etmemek gerekir. Deli gibi âşıksa ve de kötü bir şekilde ayrılmadıysa ayrıldığı sevgilisine şans verme olasılığı vardır. Oldukça iyi huylu olan ve evlenilecek olan boğa burcu erkeğinin bu görkemli karakterinin ardında yatan birden çok takıntıları vardır. Bu takıntılarının kimisini alenen yaşarken kimisini ise usta bir biçimde kamufle eder. Aslında boğa burcu erkeğinin bazı takıntıları onun yaşamına yön veren, karakterini oluşturan ve de başarılı olmasını sağlayan önemli parçalardır.

Boğa Burcu Erkeğinin Takıntıları

Asimetri takıntısı vardır. Titiz ve düzenli olan boğa burcu erkeği, bu takıntıyı göze soka soka yaşamak yerine kendi içinde kontrol etmeye çalışır.

Boğa erkeği için pire için yorgan yakan cinsten de diyebiliriz. Misal tek bir tırnağı mı kırıldı hepsini keser, gömleğinin bir yeri mi söküldü ya da tshirtü mü lekelendi giymez atar. Bu takıntısı her zaman kendini göstermez, tamamen onun ruh hali ile alakalıdır ancak kesin ve nettir.

Yemek yenirken oturuşa, yeme şekline, çatal bıçak lekelerine takıntısı vardır. Her şey istenilen normda olmalıdır. Olmadığında asabileşebilir.

Boğa burcu erkeğinin takıntıları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git