Boğa Burcu Erkeğinin Sevgisini Nasıl Kazanabilirim ?

Boğa Burcu Erkeğinin Sevgisini Nasıl Kazanabilirim ?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 290 kez okundu.

Boğa burcu erkeğinin sevgisini nasıl kazanabilirim ? Bu burç erkeğinin sevgisini kazanmak bilindiği kadar kolay değildir. Bunun için büyük bir çaba sarf etmeniz ve sabır göstermeniz gerekmektedir. Boğa burcu erkeğinin sevgisini kazanmak için ilk olarak güvenini kazanmalısınız. Güvenmediği insanı ne olursa olsun boğa burcu erkeği sevmez, sevemez. Bu sebepten sevgiden önce güven konusuna ağırlık vermelisiniz. Güvenini kazanmak adına bu yönde çaba gösterirseniz kısa süre içinde sevgisini de kazanabilirsiniz.

Boğa burcu erkeğinin sevgisini kazanmak için, onu dinlemeyi öğrenmelisiniz. Yanında, telefonda, karşısında her daim anlattıklarını dikkatle dinlemelisiniz. Bu şekilde kendini önemli hisseder ve size yakınlık hisseder. Bu nokta da dinlemeyi öğrenmeli, laflarını bölmeden saygı ile boğa burcu erkeğine kulak vermelisiniz.

Boğa erkekleri sevgisini kazanmak için merhametli olmalısınız. Boğa erkeğinin en hassas noktasıdır merhamet. Yolda gördüğü kediye, yaşlı bir teyzeye, çocuklara gösterdiği sonsuz merhameti ile ön plana çıkan bu burcun erkeğini ancak merhamet ile kendinize aşık edebilir ve sevgisini kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken insanın daima içinde kalbinde bulunan merhamet duygusunu ön plana çıkarmak. Sizin bu hallerinize şahit olan boğa burcu erkeği size tutulacaktır.

Boğa burcu erkeğinin sevgisini kazanmak için bakımlı olmalısınız. Baştan ayağa bakıma oldukça önem veren boğa burcu erkeğinin karşına bakımsız çıkmanız sizi bu yarışta 1-0 geriye düşürecektir. Bu nedenle ilk olarak kendinize son derece önem vermeli ve baştan ayağa bakımlı bir görüntü sergilemelisiniz. Bu duruşunuz ve bakımınız ile sevgisini kolayca kazanabilirsiniz. Boğa erkeği için ısrar ve sabırsızlıktan uzak durarak atacağınız adımlar da kararlı ve temkinli olmanız size çok fayda sağlayacaktır. Küçük ama önemli ayrıntılar sizi mutluluğa kısa zamanda sevk edecektir.

Boğa burcu erkeğinin sevgisini nasıl kazanabilirim ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git