Boğa Burcu Erkeğinin Sevdiği Sevmediği Şeyler

Boğa Burcu Erkeğinin Sevdiği Sevmediği Şeyler
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 674 kez okundu.

Boğa burcu erkeğinin sevdiği sevmediği şeyler nelerdir ? Bu burç erkeği tam bir estetik düşkünü ve simetri hastasıdır. Hatta bu durum kimi zaman onda takıntı derecesine kadar ulaşır. Bu burcun erkeğine göre güzellik kavramı yalnızca bir kelimeden ibaret değil başlı başına derin bir meseledir. 20 Nisan 20 Mayıs arası doğan bu burcun gezegeni Venüs’tür. Venüs’ün etkisi ile duygularını yoğun yaşarken Marstan kötü etkilenerek de radikal yaşamın içinde bir takım duygu karmaşaları yaşayabilmektedir.

Boğa burcu erkeği hırsı ve yardımseverliği ile ön planda olup, fiziksel yapı itibari ile geniş ve belirgin hatlara sahiptir. Dürüst, ahlaklı ve bir o kadar da şefkat doludurlar. Dışardan bakılınca sinirli ve içe kapanık bir görüntü oluştursa da biraz samimi olunca boğa burcu erkeğinin inanılmaz yönleriyle tanışmak mümkündür. Sıkı bir hayvan sever olmasının yanı sıra, çocuklara karşı da büyük bir sevgiye sahiptir. İster ailesinden, ister tanıdığı tanımadığı çevresinden olsun her çocukla ilgilenir ve de onları memnun etmek için elinden geleni yapar. Özel yaşamında da sevgilisi ya da eşine karşı daima uyumludur. Fakat partnerinin de isteği ile genellikle yönetici statüsündedir. Her konuda koordine etme, plan yapma ve kusursuzca uygulama becerisine sahiptir.

Bu yapısı itibari ile onun sevdiği ve de sevmediği şeyleri şu şekilde sıralamak mümkündür.

Boğa Burcu Erkeğinin Sevdiği Şeyler

  • Boğa erkekleri pahalı mekânların adamıdır. Lüks restoranlarda yemek yemeyi sever.
  • Kaliteli giyinmeyi tercih eder.
  • Genellikle ortamlarda egemenlik kurmaktan hoşlanır fakat kuramadığı durumlarda da kimsenin keyfini kaçıracak davranışlar sergilemez.
  • Spor yapmayı sever.
  • Kalabalık ortamları sever. Bu yüzden kalabalık aileler ona göredir ve evcil bir kişiliğe sahiptir.
  • Aşk ilişkisinde sakinlikten yanadır.

Boğa Burcu Erkeğinin Sevmediği Şeyler

  • Boğa erkeği yüksek sesten ve gürültüden hoşlanmaz.
  • Bencil ve kendini beğenmiş insanlarla vakit geçirmez.
  • Yalnızlıktan nefret eder.
  • Aksiyon dolu bir hayat, hızlı yaşam tarzından hoşlanmaz.                                                                                             Boğa burcu erkeğinin sevdiği sevmediği şeyler nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git