Boğa Burcu Erkeğinin Neler Dikkatini Çeker ?

Boğa Burcu Erkeğinin Neler Dikkatini Çeker ?
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 302 kez okundu.

Boğa burcu erkeğinin neler dikkatini çeker ? Bir boğa burcunun dikkatini çekmek istiyorsanız öncelikle, öz güvenli olmalısınız. Bu özelliğiniz onu size çekecektir. Boğa erkeği öyle her şeyi de sevmez. Beğendiği nadir şeyler vardır. İnce beğenilere sahiptir.  Karşısındaki insandan aşağı yukarı onunla aynı zevklere sahip olmasını bekler. Tipik bir boğa, öyle çok dışarıda olmayı, sürekli bir yerlere gitmeyi sevmez. Kendi evine düşkündür. Yanı kısaca tam bir ev kuşudur. Eğer hareketli bir yapınız varsa, her gün bir yerlere gidip gezmek istiyorsanız, bu özelliğinizi biraz sindirmeniz gerekecek gibi duruyor. Çünkü, onunla bu konuda asla anlaşamazsınız. Bunun yanında, boğa burcu eşittir yenilikçi olmamak ta diyebiliriz. Denemeyi sevmeyen bir yapısı vardır. Boğa erkekleri yenilikten korkar, ona kalsa bir mekan belirler ve sürekli oraya gider, sürekli aynı şeyi içer, hep aynıdır yaptıkları. Eğer, bir boğa erkeğini etkilemek istiyorsanız, öyle abartılı şeyler yapmanıza hiç gerek yoktur. Zaten, ona içinizden gelerek yaptığınız, samimi olduğunuz her davranış onun için olağanüstü bir şey yapmışsınız gibi gelecektir.

Boğa burcu erkeği; hükmetmeyi sever, her zaman lafını geçirmek ister. Onun için her zaman yanında onu destekleyici ve yanında olmalısınız ama bunun yanında, bunaltıcı konumda da olmamalısınız. Onlar aslında bir yerde karşılıklı saygı isterler. Sıcak bir ilişki yapıları ve muhabbetleri vardır, karşısındakinden de ona uygun davranmasını ister. Sabırlı olun, yani hayatı olağan akışına bırakın. Israrcı olmanız size bir şey kazandırmayacaktır sanki ve hatta kaybetme olasılığı ile de karşı karşıya gelme olasılığınız yüksek olacaktır. Zaten bir boğa yapısı gereği, değişime çok uyum sağlayamayan ve haz etmeyen bir insan olarak karşınızdadır ve eğer siz onun,  herhangi bir konuda değişmesini istiyorsanız sadece sabır göstermelisiniz.

Boğa burcu erkeğinin neler dikkatini çeker ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git