Boğa Burcu Erkeğinin Nasıl İyi Davranmasını Sağlarım ?

Boğa Burcu Erkeğinin Nasıl İyi Davranmasını Sağlarım ?
11 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 330 kez okundu.

Boğa burcu erkeğinin nasıl iyi davranmasını sağlarım? Bu burç erkeğinin iyi davranmasını sağlamak için size bazı tüyolar vereceğiz.  Öncelikle sabırlı olun çünkü boğa burcu erkeği çok inatçıdır ve dediğim dediktir. Bundan dolayı ona bir şey yaptırmak istediğinizde üstüne gitmeyin ve bunu zamanla yavaş yavaş ona kabul ettirin. İnadını tatlı bir şekilde bir kere kırdığınızda artık size iyi davranacaktır. Fakat boğa erkeğinin iyi davranmasını istiyorsanız sabırlı ve güçlü olmayı sakın ihmal etmeyin. Size iyi davranması için olaylar sıcakken üstüne kesinlikle gitmeyin ve suların çekilmesini bekleyin daha sonra yavaş yavaş ve tatlı bir dille ona yaklaşın. Sinirli hallerinde siz sabırlı olun siniri geçince sergilediğiniz sabırdan sonra size çok iyi davranacak ve kendisini affettirmeye çalışacaktır. Boğa erkekleri dostluk ve arkadaşlığa çok önem verir bundan dolayı onun çevresine saygı duyun ve ortak arkadaşlar edinin bu şekilde sizi hayatından kolay kolay çıkaramayacak ve bir çok durumda size iyi davranışlar sergileyecektir.

Boğa burcu erkeğine devamlı güven duyusu aşılayın çünkü güvenmek onun için çok önemlidir ve siz ona güven verdikçe size karşı daha kibar ve iyi davranır. Ona her zaman ve her durumda saygı göstermeye çok dikkat edin çünkü saygı boğa erkeği için vazgeçilmezdir ve siz saygı duyduğunuz takdirde kötü zamanlar geçirseniz bile size daima iyi davranacaktır. Boğa erkeklerinin iyi davranması için ona rahat bir ortam oluşturun çünkü keyfine ve lükse bağlı olan boğa erkeği kendisini rahat hissettiği bir ortamda size iyi davranacak ve kendinizi değerli hissetmenizi sağlayacaktır. Boğa burcu erkeğinin iyi davranmasını sağlamak için yapmanız gereken en önemli şeylerden bir tanesi onunla doğru bir iletişim kurmaktır. Ona kendisini mükemmel hissettirirseniz size asla kötü davranmayacak aksine çok iyi davranacaktır. Ona her zaman tatlı sözler söyleyin ve bir erkek olduğunu hissettirin bu boğa erkekleri için karşı konulamaz bir durum olur ve bu durumda size çok iyi davranmasını sağlamış olursunuz.

Aşk dolu yaşam dileklerimle…

Boğa burcu erkeğinin nasıl iyi davranmasını sağlarım ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git