Boğa Burcu Erkeğinin Kalbini Kazanmak

Boğa Burcu Erkeğinin Kalbini Kazanmak
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 319 kez okundu.

Boğa burcu erkeğinin kalbini kazanmak için ne yapmalı? Elementi toprak olan bu burç, dış görünüşte despot ve ağır başlı bir çizgi çizerken, net bir duruş sergiler. Fakat iç dünyasında bu durum aynı şekilde olmamakla birlikte, boğa burcu erkeği geniş bir hayal dünyasına sahip olup, fikirlerinde çok esnek mizaç bakımından da fazlasıyla çocuksudur. Onu etkilemek için doğru bir strateji izlenip, iç dünyasında derinlemesine bir keşif yapmak gerekmektedir. Öyle ki çocuğu şekerle sustururken boğa burcu erkeğini de en sevdiği yemek ile tavlamak mümkündür. Onun, tabiri caizse yumuşak karnı denilen hassas noktaları ve zaafları bulunmaktadır. Bu hassas noktalarına ve sabit gibi görünen fikirlerine rağmen boğa erkekleri, tamamen duygu yüklü bir adam olduğundan ‘merhamet’ adı verilen zaafından vurmak mümkündür.

Uzun lafın kısası boğa erkeği oldukça merhamet sahibi ve yardımseverdir. Anadolu’nun her yerinde sıklıkla kullanılan bir cümle olan göğsü kıllı adam merhametli olur deyimi de bir boğa burcu erkeğini tanımlar niteliktedir. Zira gezegeni Venüs olan ve Ay’ın etkisinde kalan bu burcun erkeği genel olarak fiziksel özellik bakımından orta boylu, kıllı ve keskin yüz hatlarına sahiptir.

Onun kalbini kazanmak için duygularına inmek, ne istediğini iyi bilmek o henüz düşünmemişken şak diye hislerine tercüman olmak gerekmektedir. Nitekim kendisi fedakâr, düşünceli ve merhametli kadınlardan fazlasıyla hoşlanır. Bu burcun erkeğinin kalbini kazanmak için, sosyal sorumluluk projelerinde yer almalı, çocukları çok sevmeli ve de sıkı bir hayvan sever olmalısınız ve tüm bunları yaparken ya da hissederken gönülden eyleme döktüğünüze onu ikna etmelisiniz. Sanki onun farkında değilmiş gibi ama ona fark ettirerek yapmalısınız. O aslında bu duygu yüklü haliyle tam bir aşk adamı olduğundan nokta atışı yapmanızla birlikte muhteşem bir birlikteliğin kapılarını aralayabilir, sonsuza dek size âşık kalan bir adamla hayatlarınızı birleştirebilirsiniz.

Boğa burcu erkeğinin kalbini kazanmak için ne yapmalı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git