Boğa Burcu Erkeğinin Kalbine Giden Yol Nerden Geçer?

Boğa Burcu Erkeğinin Kalbine Giden Yol Nerden Geçer?
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 279 kez okundu.

Boğa burcu erkeğinin kalbine giden yol nereden geçer ? Bu burç ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şey burada 🙂 Sevgiliniz ya da kocanız boğa burcu ve onun kalbinde taht kurmak istiyorsunuz öyle değil mi? O zaman boğa burcu ile ilgili bilinmeyen her şeyi duymaya hazırsanız başlayalım.

Boğa burcu erkeği güzel olan bayanlardan ve kendine özen gösteren kadınlar onlar için ilk sıradadır. Maddi gücü de var ve özgüvenli bir yapısı var ise; boğa burcu sizden çok etkilenmiştir bile. Diğer burçlara göre duygusal sözler duymaktan daha çok hoşlanır. Bir bakmışsınız sevgiliniz kuzu gibi olmuş şaşırmayın.

Boğa burcunu etkilemek istiyorsanız ona bir gün sevdiği yemeklerden bir sofra kurun çünkü boğazına düşkün bir yapısı  vardır. O gün en şık giysiniz ile karşısına çıkın ona özel bir şeyler yapmanız onu hem çok mutlu edecektir hem de size olan ilgisi daha çok artacaktır.

Boğa burcunun kalbine düştüğünüz an size olan sahiplenme duygusu ve sevgisi artacaktır. Boğa erkekleri duygusaldır ona güzel yönlerinden bahsettiğinizde çok hoşuna gidecektir. Sakin bir yapıya sahiptir gerek iş hayatında gerekse özel hayatına bunu yansıtır. Bir sorununuz olduğunda sizinle oturup sorunları konuşacak kadar olgundur. Kadınını ikna etmek için uğraşmaz.

Boğa erkeği ilgilenmekten çok ilgilenilmek ister bu yüzden bayanlar büyük görev size düşüyor. Siz ilk adımları atın sonrasını zaten boğa erkeği sizden etkilenmişse size hayatı yaşatmaya başlayacaktır. Birçok şeyi yaptığınız halde boğa burcu size adımlar atmıyorsa sizden etkilenmemiştir niye o zaman hala benle derseniz de sizle zaman güzel geçiyordur sadece ya da farkına varamamıştır kendinizi biraz geri çekin size gelişi farklı olmaya başladıysa sizin ilginizden şımarmış ve tüm kontrolü size bırakmıştır ve siz de uzaklaşınca hemen yaptığını anlayıp size gelmiştir. 🙂

Boğa burcu erkeğinin kalbine giden yol nereden geçer ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git